Kdy sex po revizi?

24. dub 2022

Prosím, odkdy se smí sex po revizi, pokud se nekrvací a nic nebolí? Myslím revizi v prvním trimestru. Díky.

mishulka26
24. dub 2022

Mě řekli dodržet šestinedělí stejně jako po porodu.

andelka
24. dub 2022

Po první ms od revize.

kamce
25. dub 2022

Ja jsem mela revizi ve 21tt a doktor mi rikal az nic neboli a nekrvaci 🙂 to poznas 😊

i_vet2
25. dub 2022

Byla jsem taky v prvním trimestru a doktor řekl dodržet šestinedeli ale snažit se o mimco až za tři měsíce ... Bylo to dlouhé čekání , držím palce ❤️

autor
25. dub 2022

@i_vet2
@kamce
@andelka
@mishulka26 díky holky, názory lékařů se různí, proto jsem se ptala na zkušenosti. Jsem 3 týdny po a už bych právě řekla, že můžu 🤭

2hanah
25. dub 2022

Nikdy jsem neslyšela, že by se v takovém případě lišily názory doktorů, každej vždy říká, že po šestinedělí a nejspíš ví proč. Neřešila bych sex tak v tom posledním šestém týdnu, ale po třech by mě to ani nenapadlo, no každopádně si na to vemte aspoň kondom kvůli infekci.

jjasmina
25. dub 2022

šestinedělí

autor
25. dub 2022

@2hanah tak já znám lékaře, který ani šestinedělí nedoporučoval, proto se ptám na zkušenosti

i_vet2
25. dub 2022

Ono opravdu já se ani dřív necítila, měla jsem strach z infekce, přece jen je to zákrok, chtěla jsem byt zahojena, raději bych vyčkala aby bylo vše v pořádku 🙂 ale samozřejmě je to tvá volba

autor
25. dub 2022

@i_vet2 děkuji za radu 🙂

eloana
25. dub 2022

zalezi asi, v kolikatem tydnu revize byla -me rekl gynekolog, kdyz vydrzim 14 dni bude rad... ale bylo to hned na zacatku.

autor
25. dub 2022

@eloana 8.týden cca, plod se nevyvíjel 3 týdny. Díky za zprávu 🙂

2hanah
25. dub 2022

Zajímavý názor, opravdu jsem toto ještě neslyšela, tak jasně, záleží případ od případu, ale já osobně bych se trošku bála. Mimčo jsme ale zadělali po první přirozené ms, to bych neriskovala.

blazena009
Odpověď byla odstraněná
Zobraz