Komu zabral Metforimin?

zuzuza
29. kvě 2008

Ahojte holky, komu pomohl při PCO, prosím podělte se o zkušenosti🙂

shaarka
27. pro 2008

halo, je tu niekto?

zuzuza
autor
27. pro 2008

Já jsem tu🙂

shaarka
27. pro 2008

akurat citam ten link z prvej strany
http://www.gyne.cz/clanky/2004/204cl1.htm
nemam za sebou este ziadne vysetrenia okrem HP, ale obavam sa, ze som PCO ako vysita.
premyslam, ci sa da kupit v lekarni ten oralny glukozovy test. nevies?

zuzuza
autor
27. pro 2008

Je shaarko, to tedy netuším, já jsem ho ani nedělala, mě doktorka rovnou nasadila ten metformin, co je pro cukrovkáře, ale bohužel na mě nezabral, heled ted musím valit, jedu se čvachtat do bazenku, ale budu tu večer, můžem popovídat, co ty na to??

shaarka
27. pro 2008

zuzu, budem sa snazit prist. prijemne cvachtanie prajem 🙂

zuzuza
autor
27. pro 2008

jjj díky budu tu večer🙂, tak uvidíš, jestli ti to vyjde🙂

achalteke
27. pro 2008

Ahoj holky jak se vede?

shaarka
28. pro 2008

tak som tu az teraz :( ale zas len na chvilku

zuzuza
autor
28. pro 2008

Nazdárek holky, shaarko, včera jsme nějak nestíhala:(, achal nazdárek, že by vítěný grafík?????? Nenapínej!!!!!!

shaarka
28. pro 2008

tu som 😉

zuzuza
autor
28. pro 2008

shaarko, tak napiš něco podrobněji o sobě, třeba proč si myslíš, že máš pco a jak dlouho se snažíte a tak🙂

achalteke
29. pro 2008

Zuzko ahoj a zdravim všechny, holky ráda bych se s váma podělila o tu radost a řekla vám že dnes jsem na testu našla krásné tlusté // 😵

zuzuza
autor
29. pro 2008

Achal ježíšmarjá, tak ty máš už konečně ty //? proboha to je ale novinka strašně moc moc velká gratulace? jak se vám to povedlo???????????????

achalteke
29. pro 2008

Zuzko no vysadila jsem všechny léky a brala jen ten clostil no a výsledek je takovej 😀 😀 😀 kuk do alba

achalteke
3. led 2009

Takže mě metformin pomohl, cysty odboural a vaječníky začali normálně fungovat.
Všem tady přeju brzké // 😵 😵 😵 😵

zuzuza
autor
3. led 2009

Achal a jaké jsou pocity? Co taťka na to? No věřila jsi tomu testu??? Ty jo to se stát mě, tak si myslím, že mě osvítil duch svatý heh🙂, se máš, že na tebe ten metformin zabral, na mě ni ťuk, bohužel, snad se to ted už dostane do rychlého spádu, když už budu chodit do caru, určitě tam budou moc spokojeni se mnou, když jim hned na první schůzce řeknu, že chci ivf heh🙂 ale trošku se začínám už bát, pač jde už pomalu do tuhého🙂

achalteke
3. led 2009

zuzko manža je z toho hin, ale furt si drží rezervu dokud nemáme potvrzeno od doktora 😀 😀 a neboj dobře to s váma dopadne - za nějaký měsíc či maximálně dva se ke mě přidáš. Moc na tebe budu myslet a jsem zvědavá co ti v úterý v CARu řeknou 😉

zuzuza
autor
3. led 2009

Díky achal, hned v úterý napíšu, su strqašně nedočkavá, ale jak tady vidím ty neúspěchy při prvním ivf tak se celkem i bojím:(, ale to nesmím už takhle předem myslet negativně, že jo? Tak zatím papapapapa a já dám v úterý echo🙂

dommin
13. led 2009

Ahojte baby... mam otazocku aky bol ucinok metforminu na vase telo? mam ho zacat brat ale trosku sa toho bojim... ☹

lenickan
13. led 2009

ahoj achal: moc a moc gratuluji můžeš mi rposím prozradit jak dlouho jste se snažili??

katuska23
13. led 2009

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla 😅

lenickan
13. led 2009

ahoj katuško🙂 já taky brázdila jinde🙂 jak si na tom?
achal: prosím Tě jak dlouho jsi brala metrformin? Já mám PCO, vysoká hladina LH, jinak beru metformin a od dalšího cyklu začínám clostilem? Jakou jsi měla léčbu ty???

katuska23
13. led 2009

leni stimuluju na iVF a v pátek asi bude OPU.... 😅

a co ty?

lenickan
13. led 2009

katuš: já beru metformin a od příštího cyklu začínám s clostilem

lenickan
13. led 2009

jiné dávkování 1-0-1 tak snad větší dávka bude k něčemu🙂 předtím jsem měl 1/2

achalteke
13. led 2009

leni snažili jsme se bez měsíce dva roky, metformin jsem brala 7 měsíců, a na poslední cyklus přibrala clostil a povedlo se 😅 . U mě metformin zabral, doktor říkal, že u metforminu to buď zabere a otěhotníš hned v počátku léčby a nebo až na konci a- a přesně tak na konci jsem to měla já - kdybych v tom cyklu neotěhotněla vysadila bych všechny léky a v březnu bychom šli do IVF

Domin - léčba metforminem není tak hrozná, já měla asi první tři dny dost hroznej průjem tak jsem si snížila dávky, za týden najela na původní a bylo to fajn, jinak mi nic nebylo, ale na každého to působí jinak 😉

Katuško koukala jsem do Vlaštovek jak se ti vede, tak držím moc palce aby ti to vyšlo 😉

lenickan
13. led 2009

achal tak my to máme v únoru taky 2 roky, beru metformin cca 3 měsíce... a od dalšího cyklu ten clostil, kéž by nám to taky vyšlo...ten clostil jsi brala jeden měsíc? A jaké dávkování v jakých dnech? Promin ty otázky ale chytám se naděje, že když ty tak třeba i já🙂)))
Moc gratuluji!!! bud na sebe opatrná

Domin: já neměla žádné projevy, neboj se toho... začni postupně 1 tbl, po týdnu přidej další atd.🙂 neboj je to pohoda

katuš: moc a moc budu držet palečky už si to šíleně zasloužíš!

katuska23
13. led 2009

holky moc děkuju 😵 kvůli PCO mi už jeden vaječník vůbec nefunguje není na něm nic 😝 ale ten druhej funguje sice splašeně ale snad tam něco bude 😉

achalteke
13. led 2009

Leni v poho, jj clostil jsem brala jen měsíc, byl to takovej spíš poslední pokus s lékama...a brala jsem myslím 2DC a pet dní 1-0-1, řekla bych že u tebe doktor postupuje podobně jako u mě, takže by se mohlo zadařit 😉

Katuš myslím na tebe a moc moc moc věřím, že to vyjde - zasloužíš si to 😵