Krvácení po konizaci děložního čípku. Je to normální?

nikoulinka
23. říj 2019

Ahoj holky.
Hledala jsem zde ve fórech, ale nikde jsem nenašla odpověď na svůj dotaz.
16.10. jsem podstoupila konizaci děložního čípku technikou LEEP. Samotný zákrok byl bez jakýchkoliv problému a byla jsem ihned pustena domu. Celou dobu jsem měla klid. Byla bez bolesti a i bez nějakého spineni. Byla jsem zároveň poucena, ze nemam zvedat těžké věci apod. Nicméně dneska jsem si to neuvedomila a zvedla syna (13kg). Od té doby cítím tlak v podbrisku a začala jsem špinit, dá se říci, jasné červenou krvi. Trochu mě to znepokojuje. Je to normální? Děkuji za odpovědi

snahnah
23. říj 2019

@nikoulinka Jestli se ti něco nezdá, radši zavolej si na gyndu. Já když začla po konizaci krvácet, bylo to 3.den a jak kdyby se protrhla hráz, kolik toho bylo.

nikoulinka
autor
23. říj 2019

@snahnah tolik Toho zase není 😅 ja dostala sice poučení, kde se píše, ze krvácení muže být, ale nemělo by být červené. Teď už bych se dostala maximálně k nám na pohotovost, což moc nechci, jelikož tady jsou řezníci a nemam s němi dobrou zkušenost.

nina004
23. říj 2019

Ja som po konizacii cca mesiac krvacala. Ale len tak trosku. Dr.povedal,ze je to normalne a nesmie to byt silnejsie ako pri MS.

snahnah
23. říj 2019

@nikoulinka Aha a jakou barvou máš krvácet, zelenou? :D Dr. Dokážou pobavit... Jestli je to jen špinění a neměníš jednu vložku za druhou tak by to snad nemělo nic být.

nikoulinka
autor
23. říj 2019

@snahnah no ona mluvila pravé něco o tmavě hnědé až černé barvě 😂 takže mě to teď celkem znervózňuje. Pockam do zítra a zavolám si tam. Každopádně díky 🙂

kuttu
23. říj 2019

@nikoulinka Ja tyden po konizaci začala krvacet jasnou cervenou krvi,do te doby jen takovy nazloutly výtok...byla jsem na kontrole na gynde a doktor rikal,ze je to normalni,po týdnu se odlucuje ten strup co se tam po konizaci vytvoril...pokud mas ale nejake velke bolesti a krvaceno se ti nezdá,tak zavolej rano lékaři

nikoulinka
autor
23. říj 2019

@kuttu super, děkuji za uklidnění 😅 ráno určitě pro jistotu alespoň zavolám 🙂