Krvácení po šestinedělí. Máte zkušenost?

10. led 2023

Holky, mám dotaz...
Jsem už 9 týdnů po porodu. V šestinedělí jsem krvácela normálně, ani ne celou dobu. Dvakrát jsem měla jednodenní horečku bez jiných příznaků. Pak jsem šla k doktorovi na kontrolu.
Poprvé v životě mě ta prohlídka bolela tím ultrazvukem. Jakoby uvnitř v břiše. Hroznej tlak. No říkal, že tam mam vyšší sliznici ale asi jako dobrý.
A od té doby jsem několikrát měla ostrou bolest v tom podbřišku a pak jsem zakrvacela pár hodin.
Po prvním pokusu o sex jsem taky za pár hodin zakrvacela...
Když jsem měla vyšší sliznici před třemi týdny tak bych eventuálně mohla dostat menses ne? Ale ta by nebyla jednou týdně pár hodin.
Je to normální? U prvního porodu se mi to nestávalo... Máte někdo zkušenosti? Doktorovi samozřejmě zavolat můžu ale je takovej laxni tak už mu moc nevěřím..
Děkuji....

werik153
10. led 2023

Ne, to určitě normální není. Doporučuji ti navštívit gynekologickou pohotovost, aby na to mrknul někdo jiný, než tvůj lékař. Nebo se objednat si porodnice kde jsi rodila, že máš vlastně od porodu problémy.

autor
10. led 2023

@werik153 dekuju za odpověď. Taky mě napadla ta porodnice no... Než ten můj bambula...
A ty parhodinova krvácení se začala objevovat až po té kontrole u něj právě. V šestinedělí to bylo normální jako si pamatuju u prvního dítěte.