Krvácení + zánět dělohy, měly jste takový problém?

deniskakubicek
28. čer 2012

Ahoj damy, dlooouho jsem tady nebyla...mam 4 mesicniho a 2 leteho raraska a neni moc casu 🙂 mam ale otazku...po 6ti nedeli jsem dostala zanet, ale slabouckej v podobe vytoku, tak mi dal doktor tablety na zavadeni, pro dobirani jsem zacala krvacet, myslela jsem si, ze mam MS, trvalo to 14 dni, pak tri tydny nic a ted znova a uz to trva 4 tydny...doktor mi pred cca 10 dny zjistil rozsahly zanet na prave strane, na utz byla tma, nic nebylo videt diky zanetu, nicmene jsem dostala ATB + kanavit, minule uz prasky Pamba na zastaveni krvaceni, zatim nic nepomohlo, zanet uz i boli, ATB ale beru od pondeli, tak je doberu...no, ale doktor mi dal dnes prasky Provera a ty nezadouci ucinky me desi: vyrazne ochlupeni, akne, zmena hmotnosti, unava, deprese, nervozita, horecka, alergie, sekrece mleka a opet se nesmi pri kojeni. Ja ty prasky nechci brat, je mi to proti srsti ☹

Mela jste taky nektera takovy problem? Jak se vyresil? Uz je to dlouhe a na palici ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru