Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

luca77
2. únor 2011

Ahoj holky,chci se zeptat,při laparoskopii normálně ležíte na operačním stole nebo jste na koze ??? Myslím,že jsem to četla v jednom příspěvku u "pici" 😉

luca77
2. únor 2011

@petula22 Ahoj,kdy ti dávali klystýr? Dostala jsi čípek nebo ti to dělali klasicky?Taky jsem tady četla,že přivážou nohy a ruce 😨 ,to snad ne? 😉 V pátek jdu na předoperační vyšetření.

piskotlea
2. únor 2011

@pici Ani pořádně psát nemožem, protože držím pěsti 🙂
@luca77 Mě klystýr nedělali, večer před operací jsem nafasovala čípek. Na sále jsem si lehla na jiné lůžko a nohy mi jednu po druhé dali na takové podstavce, takže to vypadalo, že jsi na koze ty kozaaaaa 😀 Nepřivazujou tě 😉 Levou ruku mi napíchli a na pravou mi připevnili automatický měřák tlaku. Nepanikař a klidně se ptej, jestli tě ještě něco zajímá 😉 Hele a neměla by jsi ve dvě ráno spát? Teda pokud nejsi v práci a nemáš noční.

petula22
2. únor 2011

@luca77 Ahoj, dostala jsem klystýr a to dokonce 2x, ale dalo se to, nikdy jsem ho neměla, tak jsem se bála, co to bude za hnus, ale pohoda. Aspon se ti pěkně pročistí střívka. 😀 Nohy mi přivázali, ale je to logický, je to taková koza, kde ale úplně ležíš a ty nohy by ti v narkoze padaly. Ruku mi přivázaly taky, tam ti dají tlakoměr a infuzy, takže stejný problém, aby to nepadalo. Ale byla jsem než mě uspali přikrytá, takže jsem tam nebyla rozcapená.

pici
2. únor 2011

@piskotlea dakujem dakujem o dve a pol hodinky vieme tak dam vediet

jajuuus
2. únor 2011

@pici držíííííííííííííííím a tuho na vás myslíííííííííííííííííím!!! jaaaaaj, nech si kindervajkooooo!!! 😀

pici
2. únor 2011

@jajuuus dakujem je to moc mile

jajuuus
2. únor 2011

no mne by nemala 9.2. prísť mrcha... 😀 tak som tiež zvedavá.... ale necítim sa "inak", takže asi nič z toho... 😅

marvilka
2. únor 2011

@pici myslim velmi na teba a tesim sa na dobre spravy 😀

marvilka
2. únor 2011

@jajuuus no to dufam, ze nepride 🙂 treba jej dohovorit 😉

marvilka
2. únor 2011

@luca77 mne doktor predpisal Yal, to je nieco podobne. Rano a naobed som si to sama doma aplikovala.

andara
2. únor 2011

@pici taky na Tebe myslim!!!

andara
2. únor 2011

@luca77 ja dostala vypit tri lahvicky s hnusnym projimadlem-bleee, nechutny, jedna holka rikala, ze radsi 10x klystyr nez znova toto🙂 A jestli mi privazaly nohy to nevim, privezli me, ja si prelezla na stul, prisla doktorka predstavila se mi a rekla zhruba co me ceka, pak anesteriologove, no a po napichnuti kanyly a par nadechu jsem uz mela tmu a nevim nic co se mnou delali-jen v oper.zprave jsem se docetla, ze me cevkovali, ale to fakt nevim🙂

piskotlea
2. únor 2011

@jajuuus Kindervajko 😀 😀 Ty si fakt jajo pajo 😀
Mrcha by nemala prísť nikomu a basta fidli. Já ju tiež nechcem ... tak hybaj hybaj od nás preč 😀

petula22
2. únor 2011

Kindervajíčko supeeeer 😀 . To by mě nenapadlo to takto nazvat. A už vím, jak to pak manželovi oznámím, dostane kindervajíčko 😝 .

petula22
2. únor 2011

@piskotlea Já mrchu taky čekám zítra, zatím žádný příznak, ale těhule nebudu, to vím. Spíš jestli to nebude opožděné po té laparce.....

marvilka
2. únor 2011

@petula22 ozaj paradny napad 🙂 aj nam ked sa to podari, tak mu vlozim testik do kinderka a dam mu ho 🙂 miluje kinderka najviac na svete a to by bolo jeho zivotne 🙂 ale da to prace ho rozbalit a potom spojit aby nic nezbadal 🙂
no, ja mam teraz prvy krat po laparke a nemeskala mi vobec ;) takze verim, ze budes tehuka ;)

jajuuus
2. únor 2011

babuľky, som rada, že sa vám to pomenovanie KINDERVAJKO páči a máte takéto krásne plány, ako to oznámiť mužíčkom 😉

petula22
2. únor 2011

@marvilka Taky se mi to moc páčí 😀 . Včera jsem by koupit kytičku a měli tam takové humorné kartičky a byl tam i řidičák na kočárek 😀

piskotlea
2. únor 2011

@jajuuus Ty si fakt číslo 😀
@marvilka No práce to dá určitě vela, ale bude to stát za to 😎 Už aby to bolo 😉
@pici Drž se!

luciah
2. únor 2011

@pici po dlhšom čase som tu, lebo viem, že dnes máš veľký deň, želám Ti, aby si ho mala nezabudnuteľný ako ja, ja som si dnes našla // na mojom krásnom tehu testíku 😵 😵 😵 😵 moc ti držím palce 😵

piskotlea
2. únor 2011

@luciah Gratuluji a doufám, že nás tady budeš i nadále navštěvovat a povzbuzovat! 🙂

marvilka
2. únor 2011

@luciah moc gratulujem a prajem vela zdravicka 😉

pici
2. únor 2011

no tento den bol nezabudnutelny, zial nie pre mna. tehotna nie som... idem si lahnut lebo ma hlava rozbolela

pici
2. únor 2011

@luciah luci tebe gratulujem.. davajte si pozor

luciah
2. únor 2011

@piskotlea ďakujem a určite Vás prídem povzbudiť a dodať nádej, nikdy sa nesmieme vzdať, aj keď je to veľakrát ťažké a musíme si všeličím prejsť, ale raz sa to každej z nás podarí, musí 😉
@marvilka ďakujem moc
😉
@pici moje zlatko, to mi je moc ľúto, mrzí ma to ☹ tak som tomu verila, že sa ti to podarí ☹ ale nevzdávaj sa, si silná a dočkáš sa vytúženého drobca v náručí 😉 som o tom presvedčená

pici
2. únor 2011

@luciah nevzdavam... po dvoch rokoch som prvy krat revala... ale vyrevem sa a bude dobre...

luciah
2. únor 2011

@pici ďakujem, len dúfam, že to dobre dopadne. dnes idem večer k dr., tak snáď je všetko ok 😉

pici
2. únor 2011

@luciah jasne ze to dobre dopadne. preco by nemalo, pekne sa setri...

luciah
2. únor 2011

@pici moja, nesmierne mi je to ľúto, až mi vošli slzy do očí spolu s tebou ☹ vyplač sa, uľaví sa ti a hor sa do ďalšieho kola, držím ti moc prsty 🙂