Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

pici
6. únor 2011

@tiffany81 salat mam rada zeleny s citronom a solou alebo ladovy
alebo rucolovy s cherry paradajkami parmezanom olivovy olej acceto balsamico
alebo len tak mozzarella zeleny salat susene paradajky...

da sa hocicol,, podstatne je po siestej nezrat nic... len pit... prve tri dni su najhorsie, boli zaludok lebo si hladna... ale to zmaknes....

pici
6. únor 2011

@piskotlea zajtra este neviem... ja vzdy napisem manzelovi na co ma chut a co mu mam spravit ..,,, podla toho sa zariadim

piskotlea
6. únor 2011

By ma zaujímalo, prečo sa mi to nikdy neaktualizuje? 😒

jajuuus
6. únor 2011

kočky, čítam, že ste rozoberali svoj vek... takže som tu najmladšia??? tak to vyzerá, že hej... 😀 to len ticho šúchať nohami pri vás... 😀

my sme včera mali rodinnú oslavu, tak som vás trošku zanedbala... 😅 dúfam, že mi odpúšťate... 😀

@pici hej, nejako skoro teraz špiním... pred laparkou som tiež zvykla aj týždeň pred mrchou špiniť, ale to asi spôsobovala tá cysta... od laparky som mala už mrchu 2x a prišla presne na 28. deň, bez špinenia... inak som mávala pred laparkou 26 - 28 dňové cykly... preto ma aj prekvapilo, že teraz už špiním... ale už sa aj cítim na mrchu... 😠
jeeeeee, aké krásne palacinkyyyy!!! 😀

pici
6. únor 2011

@jajuuus moc nefrajeruj ze si najmladsia.. ja mam len dva dni o rok viac ako ty pche

a si si ista ze mrcha dojde?

pici
6. únor 2011

@piskotlea milacku napis adminovi 😀 😀

marvilka
6. únor 2011

@tiffany81 nahadzujem dotazniky pre jednu cestovku a uz mi z toho riadne sibe 🙂 a hlavne dnes, ked mi je tak zle :(

marvilka
6. únor 2011

@jajuuus no neviem, ci ti to odpustime, ze si nas zanedbala 🙂 ale tak oslava ok 🙂
a nemachruj, ja som najmladsia 😝 ja som mala 24 😝

marvilka
6. únor 2011

@pici nooo, salatik s mozarelkou by som si tiez dala 🙂 na palacinky mozem dnes zabudnut, moj milacik dnes tak skoro nepride...ach jaj jaj

pici
6. únor 2011

@marvilka tak ti posielam dve virtualne :D

jajuuus
6. únor 2011

@pici nefrajerujem... 😀 no pred tromi dňami sme boli rovnako staré... 😀 no nechcem si byť istá, že mrcha dojde... 😀 ale zatiaľ sa to tak chová, ako keby chcela prísť... 😀

@marvilka tak sme dve najmladšie... kým sa niekto neprizná, že je ešte mladší... 😵 aj ja chcem takú robotkuuuu.... kde si to zohnala? 😕

marvilka
6. únor 2011

@pici ty si pokladik 🙂 dakujem moc 😀 idem kuknut chladnicku, co v nej mam 🙂

marvilka
6. únor 2011

@jajuuus no, to mam iba tak pomimo 🙂 kamaratova mamina je manazerka, tak mi to dohodila, ale uz sa mi klepu ruky, ked vidim dotaznik 😀 nikdy viac 🙂 hehe

jajuuus
6. únor 2011

@marvilka ahaaa... ale ja by som to brala... 😵 niečo také pomimo...

pici
6. únor 2011

@jajuuus
@marvilka

mne uplne staci, ze aj som obcas pomimo :D

jajuuus
6. únor 2011

@pici čo to moje píšeš? akosi ti nerozumiem... 😀 😀 😀

pici
6. únor 2011

@jajuuus ved ste pisali ze praca pomimo.. tak to bol taky slovny zvrat ze mne staci ze ja som pomimo, ze nepotrebujem este aj pracu pomimo... akoze slovne hratky za 1000

jajuuus
6. únor 2011

@pici jaj taaaaaak... prepáč, niekto mi drží kábel asi... 😀

tiffany81
6. únor 2011

@pici a ty sa takto stravuješ?tieto šaláty ješ len do 18 hodiny?ja by som potom o takej 21 poobhrýzala od hladu asi aj nábytok 😀

tiffany81
6. únor 2011

@marvilka jééé aká mladucha 😅

pici
6. únor 2011

@tiffany81 no najidealnejsie si ako posledne jedlo dat salat.. ale ked nevydrzis tak skus si dat salat tak o osmej... a postupne znizuj... no v poslednej dobe sa snazim ale nie vzdy mi to vychadza.. napriklad ked mam cez den toho vela a nestihnem jedst tak sa neda si o siestej nic nedat....

pici
6. únor 2011

@tiffany81 nebudes obhryzat nic... ked budes hladna na supu vypijes mineralku s citronom a to ta zasyti alebo si pojdes lahnut :D

pici
6. únor 2011

@jajuuus no kym ho nedrzis ty niekomu tak je to fajn :DDD

pici
6. únor 2011

opicky moje idem spat.. nejako som unavena.... tak skonci prada a sups ho do postele...

jajuuus
6. únor 2011

@pici podľa toho komu čo... 😀

pici
6. únor 2011

@jajuuus hahahahaha opica

jajuuus
6. únor 2011

@pici ale iba taká maličká.... 😀

pici
6. únor 2011

dobruuuuuuuuuuuu pipiky....

neradka
6. únor 2011

jaaaaaaaj balule, zase vas nestihla, snad sa cez tyzden s niekym stretnem. ☹ mam toho teraz vela musim dopisat jednu pracu aby som ukoncila skolenie. Horsie je ze na mna vplyva asi bliziaca operacia 😀 este to je cely mesiac a mne sa snivaju take bludy ze az. 😉 Tak si pekne pospinkajte. Vidim ze ste tu riesili velmi zaujimave veci, takze snad nabuduce sa konecne pripojim. 😉

jajuuus
6. únor 2011

@pici dobrúúúúúú pipiiii 😀

@neradka ja som mala tiež teraz veľké "A" tu.... 😀 tiež som akosi nestíhala... 😀 verím ti, ja som mala tiež šoky pred laparkou... ale nič sa neboj, prejde to, ani nebudeš vedieť ako... 😉