Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

akatka
24. únor 2009

tak kocky, za pol hodinku idem. Drzte mi palceee, dufam, ze v piatok sa ozvem 🙂
papa

lauritka
25. únor 2009

katka drzkaj sa a potom referuj 😵 ja idem v pondelok ak boh da 🙂 v piatok este interne.

lauritka
25. únor 2009

babulky ked budem tesne po MS, piaty den cca ? nebude to vadit ? pretiahl sa mi trochu cyklus, dlhsie ako sme pocitali 😨

janemari
25. únor 2009

lauritka mna operovali den pred ms.

lauritka
25. únor 2009

ja len preto, ze ked tam este bude pripadne nejaka krv, ci to nevadi hmmm 😕

ja som sa totiz na laparku objednavala 16.12 🙄 u nas sa tak dlho caka, no a cykly pocitala sestricka len priblizne.

janemari
25. únor 2009

Bolo mi povedane,ze sa moze operovat hocikedy len nie priamo cez ms.To asi preto aby vedeli ci to krvacanie po LSK je len krv z operacie,alebo tam nastali nejake komplikacie.

matkamatko
25. únor 2009

no lauri už by si nemala krvácat 😉

manulienka
25. únor 2009

Ahojte babenky!! Ja sa tiež chystam na laparku, niekedy v apríli, ale mne doktor povedal, že operacia sa musi vykonat tak do 12 až 13 dna od prveho dna menštruacie.

janemari
25. únor 2009

Mozno to zavisi od diagnozy,koli ktorej robia LSK.

matkamatko
25. únor 2009

LSK je väčšinou diagnostická, mne tiež povedal v prvej polke cyklu a bola som nejaký 9.DC

manulienka
25. únor 2009

Chystam sa na IUI, tak to predtym vyžaduju, či je všetko ok.

nela00
25. únor 2009

ja som bola na lapare 16 DC, objednavali ma uz 2 mesiace vopred, takze ovulacne obdobie sme predbezne vypocitali. vysla mi na 3 dpo.

lauritka
25. únor 2009

hmmm no a mne pocitala po MS... ale kedze sa to teraz predlzilo tak neviem neviem 😕 , a teraz ked chcem mrchu tak si da nacas-klasika 🙄 -zakony schvalnosti funguju.

janemari
25. únor 2009

Mne to vyratali na den MS,ale kedze sa mi to trochu poposuvalo mala som dva dni k dobru.

pipinka
25. únor 2009

ahojky, po jaké době po laparce jste se mohli začít snažit o mimíska? 🙂

janemari
25. únor 2009

Ahoj pipinka,ja mam este pol rocnu liecbu a tak sa budem moct zacat snazit po liecbe ked mi nabehne cyklus.

pipinka
25. únor 2009

ahoj Janemari, já mám po laparce, ale zapomněla jsem se zeptat lékaře jak dlouho. ☹

janemari
25. únor 2009

Tri tyzdne po laparke by malo byt vsetko komplet zahojene.Ak nemas ziadnu liecbu mozte sa zacat snazit hned ked budes mat ovulaciu.

pipinka
25. únor 2009

to jsi mě moc potěšila 😉
a copak ty? Máš nějaké problémy? Ja zatím ne, tak snad bude vše v pořádku

janemari
25. únor 2009

Ja mam endometriozu.Laparkou mi vybrali to co sa dalo a zvysok by sa malo odstranit polrocnou liecbou.Ak mi naskoci hned cyklus mozme sa zacat snazit od juna.

pipinka
25. únor 2009

to je mi moc líto,ale věř, že bude vše dobré a brzy se dočkáte 😉 Držím moc palečky

janemari
25. únor 2009

Dakujem,aj ja verim ze nam to vyjde.Tak teraz pekne cakat na ovu a sup na to 😉

pipinka
25. únor 2009

ano přesně tak 😉

nelia
25. únor 2009

Pipinka, podľa mňa sa po 2-3 týždňoch môžete začať snažiť. Mňa operovali 17DC a môj Dr. mi najprv povedal, že mám ešte jeden celý cyklus počkať. Ale minulý týždeň mi robil folikulometriu a keďže som mala pekný folikul, povedal mi, že to mám nechať na prírodu a môžem sa už snažiť. To som bola 3 týždne po operácii. Ovulka bola teraz v pondelok a aj sme sa snažili. No extra veľké nádeje si nerobím, keďže my sa už snažíme 5 rokov, zatiaľ nám žiadny problém nezistili a predsa nič 😔 . Nájde sa tu niekto, kto bol v takejto situácii a po laparke sa to podarilo?
Janemari, dúfam, že Ti cyklus nabehne a čím skôr sa budete môcť začať snažiť.
Akatka, už to máš určite za sebou.. dúfam, že to dopadlo dobre.
Lauritka, Tebe držím palce, aby Ťa nakoniec mohli operovať aj 5DC, keď už si tak dlho musela čakať.. daj nám určite vedieť ako si dopadla.

nela00
26. únor 2009

my sme na to hupli uz siesty den po laparke 😀 ale to som mala po ovu, takze nadejnejsie to bude v tomto cykle 😵

janemari
26. únor 2009

Dalsia nedockava,hm?Ja vam teda poviem,ze ja som bola rada ze som vobec doma.Nastupila som do nemoc.v utorok,operovali vo stvrtok a domov som isla v pondelok.Takze som si to vychutnavala ze som doma.Ale proti gustu,ziaden disputat. 😉

lauritka
26. únor 2009

nelia dakujem, zatial mrcha nikde, ale uz ju citim za rohom 😉 zajtra mam este interne a anesteziologicke.

petra2505
26. únor 2009

ja som dnes presne mesiac po laparke, snazili sme sa tiez par dni po zakroku.Cez vikend som mala ovu tak uvidime ci sa zadarilo aj ked tiez si nadej nerobim lebo myslim, ze mi ovulovala lava strana a tu mam nepriechodnu takze sanca je uplne miziva, ale uz sa tesim na dalsi cyklus a pokracujeme dalej 😉 Baby raz sa nam to musi podarit 🙂

stanusa
26. únor 2009

ahojte, petra možno tekutina trochu uvoĺnila vajíčkovod 😉

pipinka
26. únor 2009

ahoj holky, věřím tomu, že se po laparce zadaří,jinak by nás tam lékaři neposílali, nemyslíte? Já už se nemůžu dočkat až se začneme snažit.
Stejně jako vás by mě zajímalo, jestli laparka někomu pomohla