Laparoskopie, hysteroskopie. Absolvoval to někdo?

nikusa
5. zář 2006

Ahoj holky. Absolvoval to někdo z Vás?
Já byla dneska u paní doktorky, protože jsme se spolu domlouvaly, že když se nám nepovede otěhotnět přes léto, tak vymyslíme, co dál.
A když na mě dnes paní doktorka vyrukovala s těmito dvěma pojmy, celkovou narkózou a 3 týdenní neschopenkou a 3 jizvičkami, tak se mi z toho udělalo špatně. Až přijde dnes domů moje druhé polovička, povím mu, že nejprve půjde na vyšetření on a až se prokáže, že je ok, půjdu do toho já... Uff, je mi zle, jen si na to vzpomenu...

zelvik
10. čer 2009

wodanka: a co tě čeká teď? já pořád doufám, že to zmákneme sami...

wodanka
10. čer 2009

ja teraz cakam na vysledky z histologie, v pondelok idem k dokine a uvidim.. ale najidealnesjie riesenie je tehotenstvo 🙂

luko
10. čer 2009

mne tu cestu idu vyberat hlavne pre to, ze zrazu stupli onkomarkery ☹ ale je to len nieco malo nad normal, len problem je, ze v kratkom case, cize pre istotu pojde von. Inak nerastie, ani ine problemy nerobi, este ze mam takeho zodpovedneho lekara a pravidelne mi vsetky parametre sleduje.

wensdy
10. čer 2009

ahoj přidávám se do klubu laparo a hys. 🙂 v září 2002 jsem byla na tomto zákroku a výsledek byl neprůchodná děloha,ale že mimodělož.oplod. můžu mít děti.Hm tak faj ,jsem si řekla. 😒 V květnu 2003 jsem zjistila že jsem těhotná a přirozenou cestou 😀 😀 můj gyndr z toho měl radost a má 2měs.známost šok 😎

luko
10. čer 2009

wensdy 😀 😀 😀

wensdy
10. čer 2009

já se snažila otěhonět už od 19let. možná že když se ve mě pošťourali nebo to že jsem byla zamilovaná bůch ví co to způsobilo.10 let jsem si počkala na Baru.

zelvik
10. čer 2009

wensdy: tak teď jsi mi zvedla náladu, že by i takový věci šla samy-, 😉
luko:to je dobře že se tak stará a nezanedbá to, takových je málo
wodanka: no jo vlastně, teď mi došlo, že taky všechno, co ze mně vybrali, mají zkoumat na hystolce...taky zatím nemám výsledky

wensdy
10. čer 2009

zelvik dodneška mi to nikdo nevysvětlil.

zelvik
10. čer 2009

vůbec by mě vysvětlení v tomhle případě nezajímalo, hlavní věc je výsledek a ten je parádní 😅

ivomal
10. čer 2009

Ahoj, mohu mezi Vás? Koncem června (25) jdu na laparo-hystero do Gyncentra v Hloubětíně. Už jsem byla na vstupní prohlídce u dr. Bendy a operovat by mě měl dr. Muller. Zatím vím, že mám v děloze myom a nakloněnou dělohu a pco. Jsem po dvou IUI a 1. IVF - neúspěšných. Neznáte některá toho dr? Je dobrý? Jako to tam probíhá? Měla jste některá pokoj - nadstandard?

ivomal
10. čer 2009

Děkuji předem za všechny vaše odpovědi 🙂

zelvik
11. čer 2009

Ahoj Ivomal, koukám, že jsme se tu sešly podobně... Já tam byla přesně na datum před měsícem. Hystero mi teda dopadlo dobře, u laparo - kdyžtak koukni o cca 2 stránky dřív - popisuju, co vše mi dělali. ALe taky jsem mela zakloněnou dělohu - ale ve srůstech, tak to bylo špatně. Operoval mě přímo Dr.Benda a jsem za to ráda. ALe jsou tam prý šikovní všichni. Co se týče pokoje, zaplatila jsem si dvoulůžák. Byl to můj první pobyt v nemocnici, tak jsem si ho chtěla co nejvíc zpříjemnit. První noc po operaci strávíš na JIPce. Je tam všude úúúžasná péče. Rozhodně máš pocit, že tam jsou fakt kvůli tobě.
Koukám, že bydlíš okrese Mělník - já taky. Teda já přímo na Mělníku. Kde ty?

larri
11. čer 2009

Ahoj ivomal,muzu se jenom pridat k zelvik,ja tam byla v prosinci a byla taky velice spokojena.Neznam ani jednoho doktora,ale urcite jsou vyborni.
Ja mam dr.Havelkovou,ktera tam kdysi delala,ale ted tam myslim jenom dva dny v mesici operuje,tak jsem se objednala k ni.
Ja taky mala dvouluzak a ty sestricky na JIP jsou k nezaplaceni.

Ivomal,nevis,jestli tam delaji laparku o prazdninach? Jak dlouho pred terminem si se tam objednavala?

zelvik
11. čer 2009

Larri - já nevidím důvod, proč by nedělali i o prázdninách. Moje čekací doba byly necelé 3 týdny, a to jen kvůli tomu, abych byla po menstruaci. Šlo to tam všechno naopak hodně rychle, na nic jsem nečekala a už mě objednávali. Fakt ty peníze za to stojej.

larri
11. čer 2009

zelvik,kamaradka ma jit na laparku a zatim ji vsichni tvrdi,ze pres prazdniny je provoz omezen,kdyz to neni akutni.Tak to zkousi kde se da.

ivomal
11. čer 2009

Ahojky, holky děkuji,Zelvi, máš IP, Larri, nevím, zda jí dělají o prázdninách, ale telefonicky jsem se tam objednávala asi týden před návštěvou (druhá půlka května) a u Bendy jsem byla 29.5. a to mě chtěli poslat "pod nůž" už o týden dříve, ale to bych nestihla s ms, tak jsme to raději posunuli.

zelvik
11. čer 2009

Larri - aha, tak to jsem ani netušila. Tak to mám docela kliku, že jsem to stihla, já to pořád odkládala a odkládala...
No já teď akorát už 4.den čekám na MS a ona nikde.A to jsem ji mívala do laparky jako hodinky...Jestli mi to tam rozsypali, tak mám radost ☹

luko
11. čer 2009

ahojte,
tak ja som dnes zasa dsotavala sokove stavy, bola som na predoperacnom vys. u internistky....a ta mi zahlasila, ze ked som mala v detsve selest...ze mam este ist na echo srdca...ako vo stvrtok poobede mi to zahlasi a v nedelu mam ist do nemocky....samozrejme, kde vam urobia echo z jedneho dna na druhy? v sukromnom centre....takze si zajtra rano zacvakam 86 eur 😖 jaj...to zdravie je sakra drahe

zelvik
11. čer 2009

Luko: a kde ti to budou dělat? Je mi divný, že to musíš platit, když si to doktoři vlastně vyžádali!!!!!Ale nemáš žádné potíže, že ne? Oni se tím jen chrání, neboj, Nic to nebude...
Jojo, každý okolo říká, HLAVNĚ ZDRAVÍ, to je nejdůležitější...ALe v dnešní době za to zdraví tvrdě platíme, takže co je víc? Prachy a nebo to zdraví? 😒

ivomal
11. čer 2009

Zdraví, to si totíž za žádný prachy nekoupíš....

luko
11. čer 2009

zelvik: no to si vyziadala internistka v ramci predoperacnych, lebo v destve som mala selest a este stale ho mam (ale to ma asi kazdy druhy clovek),
preto paltim, lebo v statnom zariadeni sa na toto vysetrenie objednava a caka a neurobia ti ho tak, ze si vo stvrtok poobede zavolas a rano mas termin, preto som zavolala do sukromneho centra.
A hlavne som nemala chut lietat niekde po Podunajskych Biskupiciach...kde vraj mozno ak by som doktroku na kardiologii ukecala...tak by mi to spravila...ale opat ze nejaky priplatok...

Keby som to vedela skor, ze to treba, tak sa objednam, ale z jedneho dna na druhy vam to nikto nespravi,a k nemate znamych...co ja teda nemam ☹

luko
11. čer 2009

a ze zdravie si za peniaze nekupis...no to iste... 😀

luko
11. čer 2009

zelvik: ano...ono to vysetrenie je len pre klud duse mojej inernistky, co schvalujem, ale nechapem, preco ma na to neupozornili skor, ze to treba...ach jo...

zelvik
11. čer 2009

No jo, zdraví si nekoupíme, ale peníze za něj lítají jak kdyby vypily 5 litrů Redbulu a dostaly křídla, co? 😀
Luko - držím palce.Stejně je to strašně moc - 86€

luko
12. čer 2009

ano je to moc...ta mila pani na recepcii bola tiez zlata...ze je to moc, ze? ja ze ano...ale mam na vyber? 😅
a kedze som si vybrala operatera mojho gynekologa, tak si hradim aj zakrok z casti...
no nist, idem bojovat 😀
pekny den 😉

luko
12. čer 2009

a ta cena je standardna na to, ked to chces takto narychlo v sukromnom centre...kamoska je lekarka a robi v jednom....takze ma na to upozornila....skoda, ze ich centrum je nove a kardiologa tam este nemaju, inak by mi to vybavila tam,
hlavne, aby to dobre dopadlo, kaslat uz na peniaze 😉

zelvik
12. čer 2009

Luko: tak držím palečky a ozvi se

lienocka235
12. čer 2009

luko drzim peste. nech to dobpadne dobre... ja som bola na laparke v sukromnom centre.. aj na HSk a platila som komplet aj s predopracnymy do 10 000 ale bola to jednodnova chirurgia..a fakt si to pochvalujem...
budem na teba mysliet nech to zvladnes co najlepsie.. z....o z bbt

luko
12. čer 2009

tak srdiecko v pohode...kardiolog na mna kuka...ze uplne zbytocne to echo bolo, ale ked ona by mi nedala bez toho papier, ze mozem ist na op....
lienocka: mna zakrok bude stat 170eur

zelvik
12. čer 2009

Luko - no jo, nedá se nic dělat. Ale zase máš jistotu, že jsi OK a to je důležité.
Tak mě zákrok hradila pojišťovna, platila jsem si akorát lepší ubytování v nemocnici.