Manžel mi je nevěrný, rozhoduje se...

coteda
5. kvě 2015

9 let jsme spolu,8let svoji,2deti 3 a 5 let. Zamilovanost uz mezi nami samozrejme ochabla,ale myslela jsem,ze chape jine hodnoty... zjistila jsem,ze nekoho ma. Mladsi,pekna,znam ji. Trva to pry mesic,jeste spolu nespali,libali se. Rekla jsem mu,at se sbali a jde.ze mu dam 2 mesice na rozmyslenou ( to mi konci prace a mohla bych jit kam chci). Tento tyden tu nebude vubec,ten dalsi mi pry chce pomahat rano s detma do skolky a vecer s usinanim.Pak zas pujde pryc.Pry si myslel,ze taky nekoho mam...nemam! .tak jsem mu pak rekla,ze se mi vlastne taky nekdo libi(aby si nemyslel,ze zustanu sama).pekne mu to zamotalo hlavu,vyptaval se na vsechno mozne...
Ma ji pry rad,ze ji miluje ji nerekl.Kdyz jsem mu rekla,ze kdyz to hned skonci,tak to zkusime znova a nebude muset nikam jit,rekl,ze mi to ted rict nemuze.
Jak to dopadne? Milujici otec,vzorny manzel,samozrejme ze s hadkama,ale vse ve slusnosti. Ja jsem byla 5let na materske,on chodil vystaveny z prace a pry jsem po nem jenom stekala...noje to mozne,za cely den s detma jsem proste hotova...

nonnni
5. kvě 2015

1) to stekani jsou to jen vymluvy, kdybys nestekala, tak bys byla umele prijemna, nebo mela moc prelestenou podlahu,....proste hleda racionalni oduvodneni vlastnich cinu, to je celkem normalni, moc bych mu na to neskakala... i kdybys tu naladu blbou mela, tak neverou se krize ve vztahu neresi, ze ano...

2) podle meho je ve vasem vztahu blbe uz neco z hlubsi podstaty, kdyz si on myslel, ze i ty nekoho mas...takze bych se asi snazila rozklicovat toto, bez toho nema cenu se hnout nikam...

3) jsem odpurce ultimat, zejmena tech, terym zena nema chut/silu dostat...takze ultimatum o konci by melo (teoreticky) prijit az v okamziku, kdy si jsi 100% jista, ze bys opravdu tim dnem za vasim souzitim udelala silnou caru,coz si myslim, ze neni u tebe realitou. A on to vi.

4) imedialni doba po provaleni nevery mi prijde totalne nevhodna na mozne vzbuzovani zarlivosti, protoze to jednak poslouzi a) jemu, aby si omluvil vlastni pociny a b) to nikdy nebude mit takovy (kyzeny) efekt, zapadne to v uz tak rozbourenych emocich...nechat si toto, az tato boure trosku opadne, kdy pripadne mohou vyvstat problemy kazdodennosti ve stavajicicm vztahu a na nej sedne realita rozpadle rodiny (logistika kolem deti, tebe x milenky atd....) by melo daleko lepsi efekt a mozna i ten kyzeny, aby se zamyslel o co prijde.

Kazdopadne si nemyslim, ze jen to, ze se za dva mesice prestehuje zpatky domu by vyresilo vas vztah a tady je problem v tom, ze na vztahu musi pracovat oba, takze resit primarne to, abyste OBA byli ochotni na tom zapracovat, nejen maskovat stavajici problemy. Nevera (soude na zaklade tveho prispevku) nebude pricinou vasi krize, ale jejim dopadem.

lv
5. kvě 2015

Obdivují te, ze mu davas tolik prostoru..vylepšila bych to se zatnutymi zuby ještě dětmi, uvidis, jak se bude mladsi pěkně paní líbit tolerovat kolem sebe dva male sviště..se svými potřebami, náladami, brecenim..a manželovi taky zamlzi růžové brýle otukavani děcko načítány na noze a řvoucí, že chce mámu.

lv
5. kvě 2015

@nonnni ty jo, ty jsi odborník?

zuuzy
5. kvě 2015

@coteda možná budu až moc radikální, ale aby mi byl manžel nevěrný a já ještě čekala na to až se rozhodne jestli bude chtít zůstat semnou nebo jít za jinou mladší a hezčí? Mě by to má hrdost nedovolila a byla bych nekompromisní!
Samozřejmě netuším jak na tom jste a zůstat "sama" na dvě děti určitě také není pěkná vyhlídka, každopádně přeji hodně sil a ať se tvá situace brzy vyřeší!!! 😉

@lv výborný nápad! 🙂

jurachel
5. kvě 2015

má teta tuhle nepříjemnost kdysi vyřešila naprosto dokonale.Byla ve stejné situaci.Zatla zuby,nahodila tvrdý a bezcitný výraz který,i přesto že brečela po nocích,před mužem vydržela až do konce,a oznámila muži že mu nehodlá stát v cestě za láskou.Prakticky mu zapakovala věci,odvezla je k milence tváříce se velkoryse a ochotně.A s manželem se dohodla na tom že děti mu bude dávat každý víkend.Jak myslíte že to dopadlo?Milenka po chvilce začala být naštvaná,tři děcka každý víkend na krku,realita společného soužití s vysněným mužem byla mnohem tvrdší než očekávala,a začala být mrzutá.Netrvalo dlouho než si chlap sundal růžové brýle a uvědomil si že všude chleba o dvou kůrkách,a šupky dupky po kolenách prosit ženu o odpuštění.Už je to deset let a mají krásné manželství.Nechci to zde předkládat jako návod,jen jako inspiraci.My ženy jsme slabé tělem,o to silnější jsme v boji po strategické a taktické stránce.Proto se nevzdávej a bojuj,ale chytře a promyšleně.

jjaanca
5. kvě 2015

Já tohle zažila na vlastní kůži. Manžel měl vztah 2 měsíce a říkal že jí miluje, ale že nás taky a neví co má dělat. Tak jsem čekala až se rozhodne. Skončila jsem úplně vyřízená troska na antidepresivech, vážila jsem 43kg, a párkrát jsem myslela že nedojedu ani do práce. Bylo mi blbě, byla jsem slabá a třásla jsem se. On pořád nevěděl. To trvalo asi 3 měsíce. Pak jsem nějak sebrala sílu a řekla ať se odstěhuje že mu to třeba pomůže. Šel ke kamarádovi, po dalších 4 měsících kdy pořád nevěděl, jsem zjistila že bydlí u ní. Prostě je to hajzl co si nechával pořád všude otevřená vrátka na úkor mého zdraví. Měla jsem ho vyrazit hned a bylo by.

elvira
5. kvě 2015

@coteda - že spolu nic neměli, tomu nevěřím. Snad není tak blbý, aby vyložil karty ohledně ženské, se kterou se líbal... Tomu snad nejde věřit.
Že mu popletla hlavu, chápu - mladá, odpočatá, jen pro něj, neřeší běžné problémy. Jo, zamilovanost je krásná.
Až bude s tou svou koroptvičkou řešit bydlení, složenky, nákupy, víkendy s dětma, tak ho to přejde...
To, že jsi po něm štěkala - dobrý je uznat svůj díl viny, ale rozhodně není řešení s nabrnknout jinou.
Problémy jsou od toho, aby se řešily. V životě jich ještě přijde spousty. Hlavně to chce mluvit, mluvit a mluvit. A když už to nejde, tak zkusit poradnu. A když není zájem z obou stran, případně to fakt nejde, tak se na to vykašlat a prožít život s někým, s kým mi bude dobře.

maki73
5. kvě 2015

S manželem jsme měli něco podobného, když jsem byla těhotná s první dcerou, našel si holku, fakt mladičkou a zcela evidentně úplně blbou (náhodou jsem se dozvěděla od kamarádky, jejíž mladší sestra jí znala, že nějaká holka ve škole rozhlašuje, že už je to mezi nimi vážné a že mě opouští - byla jsem v 5. měsíci). Moc jsem se s tím tehdy nesr.la s prominutím, vzala jsem chlapovi telefon, zkoukla, co je na tom pravdy a poslala ho do pr...tehdy přísahal, že s ní nespal, že to je jen kamarádka (jasně, volala mu po nocích, psal si s ní na záchodě...), nevím, jak to mezi nimi bylo a ani to vědět nechci, každopádně se mu to časem evidentně rozleželo, sice měl tendence dělat ze mě tu špatnou, protože jsem mu na férovku řekla, že jsem mu vlezla do telefonu a ať na mě nic nezkouší, že z něj nebudu nic tahat, takže první dělal ukřivděného, ale vážně jsem byla rozhodnutá jej odkopnout, bože který debil si může najít ženskou, když čeká dítě...(vím, že je takových spousta, ale uznejte...). No ačkoli se přes to dlouho nepřenesl, poslal ji k vodě, myslím, že jí řekl pravdu, že je to buďto my, nebo ona a že tedy má "hroznou ženskou, co mu nedovolí ani kamarádky", ale upřímně je mi fuk, co jí tenkrát řekl, jestli vůbec něco, nebo jak to vyřešil, holka si pobrečela, bohužel ji občas potkávám a kamarádky z nás tedy určitě nebudou 😀. Mě ovšem trvalo možná tak rok, než jsem byla schopna mu zase věřit, co si budeme nalhávat, milovala jsem jej, rozhodně to poslední, co bych si přála bylo, aby zůstal s nějakou mladší (naštěstí ne hezčí 😀 😀 😀 ) a vykašlal se na rodinu, ale nikdy bych ze sebe nenechala dělat blbce a čekat, než se panáček rozmyslí, nasr... něco jiného je, dát druhou šanci a něco jiného je pokorně čekat a nechávat všechna dvířka otevřená, to někteří chlapi mají specielní dar, táhnout to na více frontách a vůbec jim to nevadí...Ono se časem ukázalo, že ten můj byl odjakživa pěkné kvítko, co se ženských týče, když se mnou začal chodit (bylo mi 16, takže to je pěkně dávno, ale i tak) tak mu vůbec nevadilo, že už jednu holku má a já jsem se to dozvěděla až když jsme měli dceru o pár let později, mistr kamufláže...nemluvě o tom, že ta holka se čistě náhodou tehdy rozešla s ním, on by si klidně nechal 2, možná i 3, kdo ví, asi s tím tehdy neměl problém. Dneska je to ukázkový otec, skvělý zodpovědný manžel, naštěstí velmi časově zaneprázdněný prací, rodinou a koníčky s kamarády, které znám osobně, tudíž vím, že nikdo z nich není praktická milenka do nepohody, ovšem musím říci, že ačkoli máme nyní skvělé manželství a daří se nám doma i pracovně, ruku do ohně za to, že mne nikdy v životě nepodvede, nebo že si nenajde jinou ženskou bych nedala, jsou páry, kde žena muži bezmezně věří a pak je třeba zaskočena, já musím říci, že věřím, že teď je všechno perfektní, ale v takovém případě bych zaskočena opravdu nebyla...Já na vašem místě bych jej prostě definitivně vykopla, tvrdě a nekompromisně, přeci nebudete jako nějaká puťka čekat, jestli se smiluje a zůstane s vámi, pokud se tak rozhodne, tak se k vám vrátí, pokud ne, čekáte stejně zbytečně a jen dáváte jeho svědomí čas, aby si ulevilo, toť můj názor, ovšem netvrdím, že je nějak odborný, ale pokud ji nemiluje, věřte že na to velmi záhy přijde, pokud ji miluje, stejně s tím nic neuděláte a akorát tak budete "ta druhá" se kterou má děti a je s ní z lítosti, zodpovědnosti, závazku...

coteda
autor
5. kvě 2015

Holky moc diky za fakt prinosne komentare. Odejit jsem rozhodnuta,dotahnu to do konce. Samozrejme tim padem zmena skolky pro deti,rodice mam v jinem meste,dost daleko.sla bych k nim.
napad nechat deti s milenkou asi taky dobry.jenze ona je jeste studentka na vs,bydli po rozchodu u maminky.k ni se nenastehuje. Sama nevim,kam pujde.je naivni si myslet,ze mu to dojde i bez reseni situace pres deti ???. Jsou na zacatku,vsechno je nove krasne.chtela bych apelovat na jwho rozum,nez se to rozjede.to uz bych mu neodpustila... diky jeste jednou. Je mi cely den na nic...

jjaanca
5. kvě 2015

Nedopadni jako já, lituju, že jsem to nerozsekla dřív, zkrátila bych si tím trápení. Dcera bude taky měnit školu, to se nedá nic dělat, ale kvůli tomu, že se budem stěhovat k novému partnerovi.

maki73
5. kvě 2015

@coteda no nevím, jaké jsou vaše bytové poměry, ale úvaha jít k rodičům a nechat mu bydlení, aby si tam ještě mohl nastěhovat milenku studentku, která nemá kam jít a tak jim to vlastně ulehčit a ještě udělat krásné mi přijde celkem neefektivní. Není tady nějaká možnost, že byste vykopla jeho? Upřímně, on zahýbá, tak ať se sbalí a jde třeba do hotelu, nebo k rodičům, jeho problém jeho potupa ne? Nebo ať si ho domů vezme přítelkyně, rodiče budou mít jistě radost, že si našla takového zodpovědného partnera pro život...bez urážky, ale jistě chápete, jak to myslím...pokud je bydlení společné, normálně na férovku bych to s ním řešila tak, že se tedy rozcházíte a probrat, jak to vyřešíte s majetkem - ať vidí, že to není tak, že se jen na chvíli uklidíte a uděláte mu prostor, pravděpodobně by to totiž skončilo tak, že si nastěhuje milou mladou kočku bez závazků, která bude mít fůru času na jeho potřeby a domácnost (vím ze zkušenosti, dodělávám vš normálně na denní formě, abych nepřišla o statut studenta, i když pravda, už se to táhne pár let 😀, pracuji a ještě k tomu se starám o rodinu a domácnost) kdybych měla jen tu vš a k tomu chlapa, co by mě živil a ubytoval, jo to bych mu podstrojovala jéje, stejně holka jinak beztak nemá do čeho píchnout, pokud nemá hodně koníčků, nebo nepracuje, ale i tak, bez dětí není ani tolik nepořádku, vždyť to znáte...takže vyklidit mu pole, to asi nebude úplně to pravé..sbalte jemu, ne sobě.

coteda
autor
6. kvě 2015

Takze vecer bylo druhe kolo... Prisel s tim,ze to chce zkusit dat nejakym zpusobem dohromady.ze vi,ze to bude tezke,abych mu zas verila,ale ze to chce zkusit. Kdxz jsem rekla,ze se s ni prestane stykat a vsechno , souhlasil. Jenze pak jsem mu rekla,at ji teda hned predemnou napise,ze konci a on rekl,ze si to udela po svem,osobne. Ze ted ji nic psat nebude. Takze jsme se pohadali a rekla jsem mu,at si sebere veci a jde rano pryc. Uz nebojoval...
Mam sto chuti mu pak zabalit i zbytek hader ,co si nevezme hned,a zavezt mu je k ni. Jeji maminka bude jiste v soku,protoze se zname. Ma me rada a meho muze taky,deti zna taky. Udelaly byste to? Ja vim,ze je to takove kopani kolem sebe,ale ja asi takove zadostiucineni potrebuju...

elvira
6. kvě 2015

@coteda - neudělala bych to... Maminka s tím nemá nic společného a zatahovat do toho další lidi a ubližovat jim? Proč...
Jasně že ta představa by mi hlavou proběhla taky a asi bych si užila tu myšlenku až do konce... ale nikomu bys tím gestem neprospěla.
Nakonec by ses cítila ještě hůř.
Spíš bych ten zbytek hader nachystala do nějakého pytle a napsala mu sms, že má nachystaný i ten zbytek.

nonnni
6. kvě 2015

@coteda ne, neudelala.

Otazkou je, ceho tim chces docilit.

Ona se mozna pohada s dcerou, mozna se pohada s tvym manzelem, ty jim obema timto das zaminku, aby ji ukazali, ze se s tebou oravdu neda zit...on se s ni kvuli tobe nerozejde, matka s tim nic nenadela a ty...si zabouchnes vsechny moznosti vyjednavani.

Veci mu klidne sbal, hod mu je pred dvere. Vase. Dojdi na OSPOD a zazadej o svreni deti do sve pece, o alimenty....zacni se chovat, jako dospela a zodpovedna. Nepristupuj na nejakou infantilni hru, kdo z koho...ciste, vecne, primo...at se s tim chlapec popere. Realita dokaze cloveka rozhodit daleko vice, nez planne sliby.

A predstavy o tom, jak jim obema nafackujes ty, nebo jeji matka...ty si nech jen pro sebe 😉

coteda
autor
6. kvě 2015

Holky,to mu mam takhle jednoduse uslapat cesticku??? potrebuju neco udelat,neumim sedet a vymyslet,co bude. Porad si preju,aby se vratil,aby deti nic nevedely,aby to bylo zase pekne...
je mi strasne zle.nespim od pul 4. Vcera vubec.
zjistila jsem,ze si na ne ona vylozila karty,vyslo smrt -konec vztahu,vuz -stehovani,posun jinam,blizenci-uzasne souzneni,pak jeste jedna,ale tu uz nevim...nevim konkretne na co to bylo,ale nafotila mu to a poslala i s ofocenyma strankama s vysvetlenim...
vcera jsem mu i natukla rozdeleni majetku,at vi,ze to myslim vazne...
to se jako fakt budu rozvadet???ja,ktera se nikdy rozvadet nechtela???

nonnni
6. kvě 2015

@coteda no a ceho presne hodlas dosahnout tim, ze budes jednat v afetu? Akorat ho ujistis v tom, ze se vedle tebe neda zit...zejmena, pokud se nechces rozvadet, tak nedelej veci, ktere jsou nezvratne.

Cesticku nikomu neumetas, jednat vecne neni nic o umetani.

Jestli chces, aby se vratil, tak mu to rekni. A take mu rekni, ze ac si to prejes, tak ze sebe nemuzes nechat delat onuci, ze to psychicky nedas a on to po tobe nemuze chtit. Zeptej se ho, jak by si to predstavoval, rekni mu, jak si to predstavujes ty. Vyjadreni emoci je v poradku, klidne, at jsou tam slzy....ale afet, ze mu odvezes hadry k matce milenky...to je mimo. Hlavne nezapomen, ze ac ty smerujes svuj vztek (celkem pochopitelne) vuci milence, tak zradil te on, nebyla by tahle, byla by jina...res jeho, ne ji. I kdyby ona ted odesla, nebo on se s ni rozesel, tak to vase problemy mozna na chvili zalepi, ale nevyresi.

jjaanca
6. kvě 2015

No tak já to dneska vidím jinak. Jednání v afektu dnes považuji za ty rozumnější chvilky, když jsem mu rozbila kladívkem telefon že z něho byla jen hromádka šrotu a simku mu rozstříhla aby to neměl tak jednoduché, bylo mi to příjemné, trošku se mi ulevilo a byl to jeden z mála okamžiků kdy jsem se zasmála 🙂
Dneska lituju že jsem mu nevyházela věci z okna. Udělala jsem přesně to, co radí nonni a bylo to špatně.
Já se taky nikdy rozvádět nechtěla......... ☹

nonnni
6. kvě 2015

@jjaanca jenze kdybys to udelala hned a vas vztah tim skoncil, tak bys nadosmrti uvazovala nad tim, ze kdybys jednala s rozmyslem, tak tomu tak nemuselo byt...a takhle nemas ani pochyhy, zes udelala pro vztah, co s mohla a mas i zadostiucineni z toho kladivka 😀

Mmch, to asi vis, ze od simky mu kazdy operator udela duplikat, ze jo? 😉

smallinka
6. kvě 2015

@coteda no tak ti to měl říct, že nechce abys na něho štěkala.........tam kde vázne komunikace je to vždy těžké.

maki73
6. kvě 2015

@coteda no pokud přišel původně s tím, že to chce dát do pořádku a "ta druhá" jej už teď stíhá s nějakými kartami, což muži obecně naprosto milují, když jim ženy předhazují horoskopy a podobné "kvalitně podložené" vize...takže si myslím, že to nebude tak horké, jak to vypadá, ty věci bych mu sbalila, dětem řekla pravdu, pokud by se ptaly, děti nejsou hloupé, stejně vycítí, že něco není v pořádku a už vůbec jim asi přijde divné, když tam táta nebude a vy mu budete balit, ale takové věci vždy odnese celá rodina, je hloupost myslet si, že děti nějakým způsobem ušetříte, když budete tu tíhu držet v sobě. Na hledání právníka je podle mne zatím čas, počkala bych, až si přijde pro věci, zašla to probrat někam mimo domov, pokusit se dohodnout, zeptat se, jak to tedy vidí, jak situaci chce řešit on a když předtím souhlasil, že se s ní nebude bavit a stýkat, tak si myslím, že o tom opravdu uvažoval, udělala jsem poprvé podobnou blbost, když toto muž udělal a přišel s tím, že ji pošle k vodě, také jsem chtěla, aby to udělal hned a nakonec jsme se pohádali...zpětně bych nebyla takové stíhačka, ačkoli nakonec to vyřešil a přišel s tím, že už je mezi nimi konec a nebude si s ní psát vídat nic, vyřešil to stejně po svém a akorát to trvalo déle, protože jsem je v podstatě akorát poslala za ní, když jsme se tak pohádali a podle toho co píšete, jste dosáhla naprosto stejného efektu. Jo v takové situaci se špatně radí zachovat chladnou hlavu, když se vám to stane poprvé, tak jsou stejně všechny rady k ničemu a musíte si vyzkoušet, co na toho vašeho chlapa "platí"...ale jak říkám, pokud jej po tak krátké době straší společným soužitím budoucností atd. nedivím se, že se původně asi rozhodl sám vycouvat, teď je nejspíš ta chvíle, kdy je potřeba dát mu čas, aby to vyřešil, já bych se možná i omluvila, že jsem na něj vyjela, rozhodně ne ve smyslu změny nějakého stanoviska, ale že chápu, že si to vyřeší po svém, že není dítě, toto totiž mého muže tehdy asi naštvalo nejvíce, že mu kecám do toho, co má dělat, jasně v takové situaci si nemá co vymýšlet, ale chlapská ješitnost...asi bych mu to řekla tak, že chápu, že není dítě a že jak to s ní vyřeší je samozřejmě na něm, potřebuje si podle mne udělat "tečku", kdyby jí napsal, že je konce, stejně by to nebrala, ona bude také bojovat, na to se připravte...teď bych spíše "stála na jeho straně" protože to asi nebude mít lehké s ní ukončit, mého muže slečna uháněla ještě půl roku, než se z toho definitivně oklepal, takže hodně sil a trpělivosti, pokud jej chcete získat z5, přeji mnoho energie.

jjaanca
6. kvě 2015

@nonnni Jasně, ale musel si to jít vyřídit a do té doby byl bez "telefonu" neměl co dát do náhradního. Blbovina, já vím, ale bylo to fajn.

smallinka
6. kvě 2015

@coteda no nevim když to chtěl dát dohromady zase s tebou a tys mu vlastně ani tu šanci ve skutečnosti nedala...? není to tak že je všechno vždycky po tvém? nezastávám se ho to v žádném případě, říká se, že vztah je silný tak jak je slabý chlap. Pokud tobě nebo jemu něco nesedí máte si to říct nebo aspoň jeden z vás by mohl být takový, aby se to prostě řešilo všechno "za včas" nebo to vygraduje nevěrou, chlastem nebo jinak... Myslím, že tam kde jsou už děti je to všechno mnohem náročnější, člověk přijde o svůj standard, na který byl zvyklý a buď to ti dva prostě zvládnou - budou si vycházet vstříc a hlavně komunikovat nebo to prostě nezvládnou a vztah jde do háje. Budou vedle sebe žít jako spolubydlící a ne jako milenci. Někteří chlapi mají k nevěře spadeno asi víc, ale vesměs jsou k tomu nakloněni všichni jen jde o to, jak si to vyřeší doma.

michalka_n
6. kvě 2015

u mě to bylo s přítelem tedy se kterým sem bydlela roky. přisla sem mu na milenku, nebyla hezčí ale za to víc tolerantnější 😀 když sem na něho vybafla že to vím a at se sebere a tahne do prdele tak sme spolu rozebrali veškeré věci ohledně toho proč to udělal a co z toho měl a tak podobně samosebou i mlžil aby si zachoval nevinost 😀 predemnou se s ni rozešel a od ty doby ji nenapsal a to se mu vtírala jako blázen, najednou už tak tolerantní asi nebyla 😀 každopadně z vlastní zkušenosti u mě bydlel ještě týden, kdy sem s nim nedokazala ani mluvit a uz vubec se na něho podivat, pokaždé sem jen hystericky řvala jaky je to kretén a pod. ale milovala sem ho tak moc že sem se ,,modlila,, aby se mnou zustal. po tydnu měl jet na sraz základky kde byla shodou okolností i moje kamaradka která ho prokecla že nedorazil tak sem zavolala jeho mamě u které přespal z duvodu srqazu v rodném městě zda je na srazu a ona ze jo, další otazka zda odjel autem a ona ze jo tak sem ji oznamila tak krasavcovi vyřídí že končíme a at si přijede pro věci... s těžkým srdcem sem mu teda sbalila on prijel kolem desaté ráno s kamaradama které mu potvrdili aliby 😀 ano na fotkach poté byli kluci ale také slečny které se po nich váleli jako po matraci nekde v baru ... takže muj drahy šel z baráku. a aby viděl o co přišel netrvalo dlouho kdy sem si začla užívat hospody a bary s holkamama a dvěma klukama ( nejlepší kamarád- nikdy sem snim nic neměla) a jak se muj drahý ex vtíral že by rád přijel na pokec a tak a ja mu odpověděla promiň ale nemam čas sem domluvená s Pepu na kalbu a podobně. až to psychicky nevydržel a požádal mě o ruku a dokonce pak i brečel, ale co ja se kvůli nemu nabrečela.. s prstýnkem sem ho samosebou poslala do prdele s větou máš na něho paragon? jo? tak ho jdi vrátit... a věřte nebo ne bylo to nejlepší co sem mohla udělat. je to už 4 roky a věrnej zatím žádné nebyl...dokonce mi 3 roky ještě psával i když byl zadanej jak chce přijet a jak pro mě má slabost... chlapi se nemění. ten který prase byl jim i zůstane 😉 bohužel

maki73
6. kvě 2015

@nonnni nevím, jestli se vám někdy snažila nějaká jiná žena přebrat chlapa, ale věřte, že některé jsou takové, že chudák chlap se vážně nemůže skoro bránit, znám spoustu holek, které jdou doslova přes mrtvoly, nevadí jim žena, nevadí jim děti, prostě berou jen chlapa a to okolo je nezajímá, vyberou si a upřímně, když jste pěkná mladá holka bez závazků, jak těžké je svést chlapa? Neříkám, že to není jeho vina, to vůbec ne, vždycky, když je někdo nevěrný, tak si za to může sám, ale nesouhlasím s tím, že pro ženu je stejně snadné být věrná jako pro muže, když by se před vámi někde na akci svíjel sexy polonahý hasič, možná se podíváte, že je fakt kus, ale nebudete uvažovat o tom, že s ním půjdete domů...když před chlapem cizí mladá sexy kočka sundá kalhotky a má je minisukýnku a halenečku bez podprsenky, mozek dává sbohem a "děj se vůle boží", já od toho prvního "uklouznutí" svého manžela zažila ještě nejméně 3 další "kamarádky" u jedné z nichž za mnou muž sám přišel (ta byla vážně hustá), že neví, co má dělat, že za ním neustále pase, nenosí podprsenku a strká mu výstřih až pod nos, kdybyste ji viděly - fakt krásná, nádherná prsa (vážně si mohla dovolit tu podprsenku nenosit), přírodní zrzka, zelené oči řasy až do nebe, je vážně nefér, že se něco takového narodí, holka 19 a co měl jako dělat? On z ní byl vážně hotový, jeho nejlepší kamarád se jí snažil dostat snad rok a ta pipka si musela vybrat zrovna mého manžela že...byl zoufalý, říkal tehdy, že mě miluje, že ji nechce (bože kdybych byla chlap, tak bych po ní snad sama vyjela...) ale že pokud na něj něco zkusí, tak prostě nemá kam utéct, jezdila s ním každé ráno autobusem, on pak začal jezdit autem nebo jiným spojem, aby se jí vyhnul, ale ačkoli to byla konkurence, mě ho bylo vážně líto...řekl jí, že je šťastný se mnou, že nemá zájem, vyhýbal se jí, jak jen to šlo, ale stejně kdykoli se naskytla příležitost, měl ji pod nosem v té její superminisukni s kozama ven - design americká roztleskávačka nenaděláš nic, nakonec to vzdala a našla si nějakého chlapa, který ji potom chuděru mlátil, až mi jí bylo líto, pak skončila s mým kamarádem, ironie 😀, ale chtěla jsem jen říci, že ani nevěra nemusí vždycky vyplývat z nespokojeného vztahu, někdy se najdou ženské, které se setřást nedají a potom už nenaděláte nic...mám takovou kamarádku, ačkoli jsem v tomto nikdy nebyla na její straně, je to neskutečná mrcha, co se chlapů týče, tak vím, že ti chlapi se prostě neubrání, když na ně holka skočí, tak se jim postaví, i kdyby nechtěli, mám to sice z druhé ruky, ale ona takhle svedla chudáka ženatého chlapa se dvěma dětmi, který se kvůli ní rozvedl a pak ho poslala k vodě, jeho žena hold nebyla "tak divoká" a když je chlapovi mezi 30 a 40 a rajtuje na něm dvacetiletá modelka, no co nadělá...nepochopíte.

fallingstars
6. kvě 2015

@coteda Ono je rozdíl umést cestičku a v rámci možností co nejpragmatičtěji vše uzavřít, a pak je taky rozdíl nenechat si sr... na hlavu a udělat v širokém okolí hysterickou scénu. Pokud se bude chtít vrátit, spíš to bude k ženský, která zná svou vlastní cenu a jasně mu ji ukáže, a nebude se ponižovat široko daleko (a hlavně před ním nebo před ní...) Jestli ta máma té slečny stojí za to, bude stát stejně za ní. Možná vás má ráda, možná jí k tomu řekne svoje, možná bude doufat, že dostane rozum, ale je to její dcera 😉

Když o Tebe bude stát, bude s Tebou, když ne, nebude. Jestli se nechceš rozvádět, neotevírej témata typu rozdělení majetku. Jen mu dej najevo, že takhle ne. Připadá mi, že se ho snažíš trumfnout (i v tom, že jsi mu řekla, žes taky někoho měla...proč?) ale tohle je nebezpečná hra, to budete jen eskalovat do spirálu trumfů, výmyslů a konspirací a nakonec z ní nebude cesty ven, i kdybyste chtěli...
Nedávej ultimáta. Pro mě je už vyřčení ultimáta malá kapitulace, protože musíš vytvořit nátlak - musí si vybrat. Ale přece by měl chtít si vybrat sám, Tebe...Řekni mu, že seš ochotná začít znovu, miluješ ho, ale musíš se rozmyslet, zda dokážeš začít znovu. Nepiš mu, nevolej, sbal děti a někam odjeďte. Stanov si sama pro sebe hranici, časovou, událostní, co já vím, něco, za co už nepojede vlak a co jsi sama pro sebe schopná dodržet. Buď věcná, dostaň ho do pozice, kdy ne on, ale Ty se rozmýšlíš. Protože jinak se snažit nezačne...a to by sakra měl, ne? Proč bys Ty teď měla něco složitě konstruovat? 😅

@maki73 Já s Tebou částečně souhlasím, chlapi jsou prostě jiný. Ale myslím, že ten Tvůj tedy předvádí alibismus prvního stupně. A navíc zjevně mistrovsky 😀

maki73
6. kvě 2015

@fallingstars no tak jistě, já vůbec netvrdím, že ne, už výše jsem psala, že je pěkné kvítko, každý pár má ale na věci ohledně nevěry jiné parametry, hlavní podle mne je hlavní, aby fungovala ve vztahu komunikace a oba měli nastavené hranice toho, co je ok a co už ne, já viděla svého manžela jak líbá mou kamarádku a nutno říci, že ona v tom byla naprosto nevinně, ačkoli byli oba opilý, za střízliva by se jednoznačně nedala, to však ještě více poukazuje na fakt, že můj manžel je prostě svobodomyslný řečeno velmi kulantně. Ale já vidím zásadní rozdíl v nějaké náhodné líbačce, ochmatávačce apod. a reálnou hrozbou nevěry. Já jsem si jej vybrala, ačkoli jsem věděla, že se nikdy s žádnou přítelkyní nerozešel a souběžně si našel plynule další, ačkoli jsem věděla že je "velmi přilnavý" řekněme 😀 a také jsem se kvůli tomu s ním jednou rozešla, ještě na střední škole, ale srdci někdy neporučíš a stejně jsem se k němu po roce a něco vrátila (to byl tehdy zadaný a já to nevěděla...). Prostě nikoho jiného takového neznám, je okouzlující, s velmi perspektivní kariérou, neskutečně chytrý a vtipný, dokud jsme spolu jen chodili navíc byl ještě fakt hrozně hezký - hokejista super postava modrooký blonďák 197cm no prostě mu nešlo odolat a navíc se ještě ukázalo, že je suberbůh v posteli, geniálně vaří, peče, stará se o domácnost a je ukázkový otec - Bože nevyměnila bych jej za nic na světe, to raději strpím všechny ty ženské, co se kolem něj celý život motají a to, že se občas nechá poněkud unést - podotýkám v mezích, pokud vím, tak co je se mnou s nikým jiným nespal a pokud to nevím, tak to ani vědět nechci, jsem s ním neskutečně šťastná a náš vztah je dokonalý tak, jak teď je, kdyby čistě teoreticky zahýbal, jsem ráda, že o tom nevím, ale fakt věřím, že ne, už nevím, kam by to dal a při frekvenci našeho milování (když to není alespoň 4 týdně, tak se cítí zanedbaně 😀 ) si myslím, že kapacitně by další ženskou ani neutáhl a pokud ano tak díky za ni, já bych vážně více už ani nechtěla 😀 😀 😀.

evulina77
6. kvě 2015

podle mě by bylo dobré si nejdřív rozmyslet, co chceš ty. Napiš si to klidně na papír a pak začni jednat. Promluvte si, zkus to bez zloby a emocí. Pokud ho chceš, nevyhazuj ho. Řekla bych mu, že mě hodně ranil, ale že ho mám ráda a ještě mujsem ochotná dát šanci, ale bude to trvat a nevíš, jestli jsi schopná to odpostit a zapomenout. Domluvte si pravidla. Podle mě není dobré, aby on si chodil pryč a ty jsi byla s dětma doma. Takže bych si domluvila rozvrh, kdy on bude s dětma a ty budeš venku a kdy on bude chodit ven. Šla bych se poradit někam do poradny, abych věděla na co mám nárok a jak by mohlo vypadat majetkové vypořádání. Rozhodně bych ale po chlapovi chtěla stejné peníze, které by ti měl platil na děti po rozvodu, aby věděl o co příjde a neužíval si peněz na tvůj úrok nebo na úkor dětí.
Snažila bych se být doma normální, už kvůli dětem. Možná se rozvodu nevyhneš, ale i když spolu zůstanete, už to nebude stejný a je potřeba se s tím naučit žít. Rozhodně bych ale teď hned nežádala o rozvod, není kam spěchat. Rozhodně bych mu vyčlenila, kde bude spát (se mnou v ložnici určitě ne).
Buď silná a snad to dopadne podle tebe. Džím pěsti...

smallinka
6. kvě 2015

@maki73 tak chlapi jsou rádi, když jim ženský nadbíhají, cítí se ......prostě jako samci zvířata že 🙂 Tvůj manžel odolal, kdyby ti chtěl být nevěrný tak ti o ní neřekne že.... Ale mohl ti to říct trochu jinak, třeba že už je nadrženej a že chce sex po tobě, protože viděl dneska pěknou babu a rajcovalo ho to 🙂 Ale aspoň se jí vyhýbal, tak asi o ni nestál 😉

smallinka
6. kvě 2015

@maki73 to si napsala hezky, jde vidět že víš do chceš 😉

ronyx
6. kvě 2015

@maki73 Tak nevím,na jednu stranu říkáš,že bys to netolerovala,že bys ho rovnou kopla do pr.... jak už si jednou udělala a na tu druhou jak tě tak čtu tak to vypadá,že bys mu tolerovala snad všechno,jen aby s tebou zůstal 😀 Já bych raději byla sama,či v novém vztahu,než aby mě chlap podváděl a já o tom nevěděla... 😉