Negativní test, nepravidelný cyklus a bolesti prsou

natlinka27
17. bře 2018

Ahoj holky mam dotaz snazime se tedy o miminko ale menstruace u me je ruzna nejdriv byla 31.12. Pak 12.2 a podle kalendare v tel. Dalsi by mela byt 26.3. Ale od minule soboty mam smisene chute boli me hrozne prsa ted bych rekla vic nez obvykle ale ty me bpli vzdy pred Ms ale vzdy sem to do par dnu dostala ale ted uz je to tyden a stale nic bolesti v podbrisku a v tydnu sem malinko krvacela tomu se snad neda rict krvaceni ale spise slabe zaspineni krve a tehu testy jsou negativni. Po jak dlouhe dobe od oplodneni me to muze test ukazat?

lovet5
18. bře 2018

@natlinka27 některé testy slibuji, ze do 3 dnů, ale tomu moc nevěřím. Já mám zpoždění 3 dny a jeden mi ukázal slabou čárku a druhy mi 2x neukazal žádnou. Vsazela bych na 14 dni od opolodneni

andysekp
Autor odpověď smazal
Zobraz
motomischel
18. bře 2018

Já to mám podobne, tyden spozdeni, bolely me hrozne bradavky, snedla jsem tri balicky oliv ktere jindy nesnasim, ale i tak dva testy negativni😔 snazime se od leta, ale uz i prvni mimco se nam podarilo az po roce. Navic nekolik kamaradek okolo ted v posledni dobe otehotnelo a to se ani nesnazily. Ted pripisuju spozdeni nervum. MS mi prisla taky zvlastnim zpusobem - v pondeli a utery jen tak malilinko jen pri curani, ve stredu nic a prislo to az ve ctvrtek😕 jedna kamoska co se taky snazi vzdycky rika, ze ma kazdy mesic nez ji prijde MS priznakx tehotenstvi, ale je si je asi vsugerovava tim jak si taky preje otehotnet🙂

priefi
18. bře 2018

@natlinka27 nejspis se jednalo o silny prubeh ovulace

natlinka27
autor
18. bře 2018

@priefi podle ovulacnich testu ovulace nebyla.ani stale neni

priefi
19. bře 2018

Pokud i ovu je negativni, tak nejspis tehu nejsi. Pokud chces mit jistotu, kup si digital clearblue, ten je hodne citlivy.

natlinka27
autor
19. bře 2018

@priefi zkusim ho ale jeste pockam 9dni v kuse me boli prsa nekdy ani pritel se nemuze dotknout jeste pockam tyden pokud to neustoupi nebo to nedostanu tak zkusim ten clear blue

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru