Oddálení menstruace antikoncepcí, jak na to?

misel2410
20. srp 2015

Prosím o radu 🙂 Ted někdy bych měla dostat menstruaci ale ještě nic.Myslela jsem, že příjde před dvěma dny,test jsem si dělala těhotná doufám nejsem 😀 Ted otázka. Když začnu jíst antikoncepci pár dní před menses, dostanu ji ikdyž beru prášky nebo bych to dostala až doberu platíčko? Případně dvě že bych si posunula i tu druhou

mirusajda
20. srp 2015

Antikoncepci bereš pravidelně? Jakože 21 pilulek, pak 7 dní bez a během toho týdne nebrání by měla do 5 dnů přijít menstruace. Jestli to děláš takto, tak by měla přijít. Když delší dobu ne, tak k doktorovi

teeerez
20. srp 2015

mela bys ji dostat kdyz doberes platicko, pokud hned zacnes brat nove tak se ms nedostavi tj. oddalis ji. Jestli jsi dobrala platicko a ms nikde a ptas se jestli ji oddalis tim ze zacnes nove drive, tak bych rekla ze spis ne, protoze menstruacni proces by mel startovat dobranim platicka, takze bych cekala ze zacnes krvacet velmi zahy a nove platicko uz by to nemelo zastavit.

misel2410
autor
20. srp 2015

Jo to jsem asi měla napsat, že do ted jsem žádnou antikoncepci nebrala.ted bych měla první prášek

soleilll
20. srp 2015

@misel2410 Začátek užívání je danej - musíš v ten den cyklu, jak se píše v příbalovým letáku. Oddalovat můžeš až dobereš platíčko - z dalšího sníš o tolik tabletek víc, o kolik dnů chceš posunout cyklus. Ale hned v prvním cyklu bych to asi nedělala, ať má tělo šanci si trochu zvyknout.