Partner má problém s erekcí, setkaly jste se s tím?

emma244
10. srp 2014

Ahoj holky,
nejdřív jsem z toho byla hodně špatná, protože jsem takový problém s žádným chlapem neměla.. S budoucím manželem máme krásný vztah - a to i sexuálně.. Jen vždy když má dojít k jeho vyvrcholení dovnitř mě, tak to prostě nejde.. Už jsem to přestala nějak řešit abych ho nedeptala - je z toho opravdu špatnej a bojí se, že ho přestanu mít ráda - což je vážně blbost, protože je to nejlepší chlap jakého jsem kdy poznala..

Nesetkala jste se s tím nějaká nebo nemáte podobný problém?
Když to napíšu laicky - tak rukou i pusou to jde úplně v pohodě.. Jsem smířená s tím, že pokud se tenhle ,,problém´´ nevyřeší, poradím se s gynekologem a šli bychom na IUI..

Pořád si říkám - hlavně, že se máme rádi a těšíme se na miminko 🙂

zdenek_15
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
simi1510
18. zář 2015

Doma byl podobný problém, ze začátku to nešlo vůbec - připisovala jsem to nervozitě. Poté se to zlepšilo (používal se kondom - prý s tím problém neměl), jen spíše nedosáhl vyvrcholení než dosáhl. Po víc jak půl roce jsme přešli na přerušovaný sex - začalo se to lepšit a nyní nechráněný sex a najednou to jde i nejlépe. Přijde mi, že ta mužská psychika má na to obrovský vliv a pak také, pokud je jim špatně nějak. Pokud to najednou nejde, zkouším pak se i ptát, jestli ho něco netrápí, jestli si nechce popovídat. Pak na to i přijdeme, co to bylo, co ho v hlavě strašilo. A teď mi i přijde, že se více umí uvolnit - asi i tím, že dítě by si přál, já proti dítěti s ním nejsem, tak už se nemusí ani strachovat tím, že si dávat pozor (i když do té doby říkal, že i kdyby se to stalo, tak se s tím popereme - už od začátku).

janaandjana
30. zář 2015

Manžel měl takové problemy, bral 'modré pilulky', ale nefungovaly... Jinné pomohly a měla jsem strach, že budou škodlivé, protože můj chlap si to objednal na webové strance.

irka86
6. říj 2015

@janaandjana a co pomohlo?

janaandjana
7. říj 2015

@irka86 Pomohlo Penirum, myslím si že můžu to doporučit.

irka86
8. říj 2015

Já toho nepotřebuju, ale možná můj chlap někdy, ačkoli doufám, že nebude potřebovat ;)

nester777
Odpověď byla odstraněná
Zobraz