Permonium v Oslavanech, od kolika let je to reálné?

alenka1122
29. srp 2014
Uživatel alenka1122 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenka1122.

byla některá s dětmi? od kolika let je to reálné? Děkuji

blanka.k
29. srp 2014

@alenka1122 Byli jsme nedávno a super... počítám, že tak od 3 let v pohodě 🙂 Byli tam teda i s menšíma, ale aby je to bavilo, že 😅 My tam byli asi 4 hod., fakt jsme vše poctivě prošli s našim 4leťákem a měli jsme tu hru pro nejmenší + výlez na věz+občerstvení. 😉 Pro ty nejmenší to byly úkoly typu - běž k sopce, na ní se vyhřívá ještěrka, najdi ji a nakresli symbol, který je u ní.... v "pralese" najdi konec, na spodku má symbol...zas se to zakreslí do tabulky. A takto cca 10 úkolů.

mabe
29. srp 2014

@blanka.k jee,tak to zni bezvadne. Mame 4,5letou dceru a teda jeste 9mesicni,ale premyslim co v sobotu. To by ji mohlo bavit a kolik tam vlastne stoji listek a je tam plno,nebo to jde? Diky za odpoved.

blanka.k
29. srp 2014

@mabe Tuto sobotu mají zavřeno (aspoň dle webu).... Platili jsem rod.vstupné na tu těžní věž + doplatek k tomu na tu hru 4. Ztracený permoník – interaktivní hra pro nejmenší ... Bylo nádherně, lidi tam byli, ale dalo se to .
pak jsem se ještě stavili ve Zbýšově na parní mašiny 😉

mabe
29. srp 2014

@blanka.k dekuju,my mozna ndele odpo.🙂

kvakuska
29. srp 2014

@alenka1122 byli jsme je to asi 2-3 roky zpět a super, jen doporučuji vzít dětem i převlečení, protože při plavbě na vorech se každé druhé dítko vykoupalo 😎

alenka1122
autor
2. zář 2014
Uživatel alenka1122 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od alenka1122.

Děkuju moc za doporučení a rekace..ani jsem nevěděla, že to už je tak dlouho otevřené...