Pocit na zvracení, negativní test

holoka
22. čer 2017

Zdravím,
děvčata, už dva dny mám, že cokoliv sním nebo se i napiju vody, tak se mi chce zvracet.. Byla jsem darovat vajíčka 21.5, týden na to jsem měla velmi slabou MS (cca dva dny a slabá) - je možné že byla takto slabá kvuli tomu darování. Po darování se má používat kondom atd. No jenže my s přítelem spíme přerušovaně, nikdy se do mě neudělal, vždy to stihl, ale je pravda je ustříkává (cítím to při orálním sexu). No, mám to dostat za tři dny, ale jak jsem psala na začátku, ted se mi furt chce zvracet. Dneska ráno jsem si dělala těhotenský test a vyšla jen jedna čárka.. co myslíte?
Jen doplněk: kdybych byla těhotná, tak žádný rpoblém by to nebyl, jen si říkám co a jak..

annasmyckova
22. čer 2017

může to být i střevní viroza -u nás to teď řádilo, taky mi bylo jen na zvracení po čemkoli a těhotná nejsem -koupila jsem si si lactobacily a rostlinné uhlí, zachytí to škodliviny a uleví...Testuj se až po termínu MS, to by mělo být spolehlivější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru