Polyp děložního hrdla. Vadí při zákroku opar na rtu?

zuzana13spacek
12. lis 2019

Dobrý den...
Chci se Vás zeptat, měla bych jít na zákrok polypu děložního hrdla a moc mě zajímá, jestli vadí na sále opar na rtu.
Někdo říká, že ne a někdo ano...tak jsem hodně znervózní, jestli se mi ten opar nakonec ukáže či ne...
Co vy a vaše zkušenosti s tímto problémem ???

vitezove
13. lis 2019

@zuzana13spacek Jestli se bojíš, tak se nejspíš ukáže. Opary se tvoří z velké části právě ze stresu. Co se týče toho, jestli to vadí... zeptat se přímo na místě, kde tě mají operovat. Někdy stačí, když se to třeba přelepí atp. Ale samozřejmě to znamená oslabení organismu a místo, kudy by se mohla zavléct infekce.

kuliocko2
14. lis 2019

@zuzana13spacek Opar by jim mohl vadit, když ti dávají masku s anesteziem a aby tě uspali. Nejlepší je se zeptat, uvidíš sama 🙂 Držím pěsti, ať vše dobře dopadne. Ja byla na odstranění polypu v děloze pár měsíců zpět, kdybys měla nějaký dotaz.

zuzana13spacek
autor
14. lis 2019

@kuliocko2 Děkuji za info, prý mi mají dávat injekci do žíly tak si myslím, že by to nemuselo vadit. Uvidím zítra na místě, co mi řeknou... Děkuji moc ještě jednou a přeji krásný večer... 😉

zuzana13spacek
autor
14. lis 2019

@vitezove Děkuji za zprávu...mě se totiž udělal kvůli klimatizaci v práci, když ji pustili na plný pecky a takhle to díky tomu dopadlo. No každý mi říká, že to tedkon nemám řešit. Jít normálně ráno do nemocnice a říct jim to tam na místě. Tak hold uvidím zítra, co oni na to. Děkuji ještě jednou a přeji krásný večer. 🙂