Pořád špiním, i přes léčbu Proverou. Máte zkušenost?

pajca
15. led 2008

Ahoj holky založila jsem toto téma, protože už si nevím rady.Pořád špiním i přes léčbu Proverou. V odborných literaturách jsem četla, že to může být známka neplodnosti. Nemáte někdo zkušenosti?

fifinka31
5. črc 2008

Ahoj devcata,tak nevim jestli je ten Femigard zase az tak uzasny.Myslela sem ze ovu byla 14,15-pred tim byl ovu test ale ta druha byla jen o trosku slabsi nez kontrolni,a druhy den este slabsi,tak sem si rikala ze asi ta hladina LH byla nejvetsi nekde par hodin pred nebo po,jen jsem to neodchytla.A takovou radost sem mela kdyz mi 16DC stoupla tepl.ze 36,4 na 36,7(ja vetsinou pivam vzestup ze 36,4 na 36,6 a pak 36,7 az 36,9.)Ale ouvej,dalsi den jen 36,6 a dnes 36,5 ☹ -tak ja tomu vubec nerozumim,to vypada ze asi ovu nebyla,prave me ani bruch nebolel ani ty prsa-a ja to prisuzovala ucinkum F.a ono to je asi proto ze ovu proste nebyla.A ted nevim,jestli by ovu nebyla aji bez piti F.a nebo mi ten F.te ovuli zabranil.Vim ze ovulujici zena ma az 2 cykly za rok anovulacni.No uvidim,budu ho teda pit dale a uvidim dalsi cyklus.Dnes sem 18DC,tak treba me ovu este prekvapi.
Tak doufam ze jsem vas od piti F.neodradila,jen pisi sve zkusenosti.Urcite do toho jdete,na kazdeho to muze mit jeny vliv,treba je to tim jak mi to srovnava hormony a telo je zmatene z toho.
A ten opar,ja ho mivam na tom zadku tak 2-3 krat do roka.vyskocil mi aji den pred svatbou-to bylo stresem.
Ale aby toho nebylo malo tak mi hnedka vedle vcera vyskocil este jeden!!!Mela sem podrazdenou kuzi kolem od naplasti a strasne me to svedilo,tak asi jak sem si to skrabala,tak sem tu kuzi nejak oslabila a virus preskocil,i pres to ze jsem se snazila si kuzi kolem oparu otirat,prave aby mi nenaskocil dalsi-marne.Je to fakt neprijemne,svedi to a stipe to a boli to.A trva to tak tyden nez je to jakz takz ok.Prvni 3 dny jsou nejhorsi.Dr.mi rikala ze lozisko se muze udelat kdekoli na tele,a pak uz se tam ty opary tvori porad.Na rtu uz jsem mela opar snad na kazdem mistecku,tak do mesice jeden,jak zacali na zadku,tak je mivam na rtu mene,tez tak 3 krat do roka.
OJO,ten F.sezenes asi jen na netu,on proste vychazi na tech 450 no.Ja ho myslim objevila u nas v bylinkarstvi,ale tam byl este drazsi.Tak papa,a tem co cekaji na MS preji aby nebylo spino,a treba ani ta MS 😉

effi
5. črc 2008

fifinka-ovu jeste muze prijit, jak dlouhe mivas cykly?? a delas si grafik, hod link 😉
me na ovu pomahaji bylinky a nic jineho, zadne koncentraty, proste kontryhlel + jsem pila nejakou smes bylinek, ktere doporucuji pro zenske organy, kontryhel je zaklad

ja myslim, ze mam ovu potvrzenou..tak uvidime

ja tak nejak verim, ze nejvice pomuze byt co nejvice v klidu, radovat se z toho ze venku prsi nebo ze sviti slunickou, haladit se kytkama po tvari, objimat v lese stromy... verim tomu vice nez femigardu
proste byt v pohode 😵

tak hodne stesti nam vsem 😵

vlasta23
6. črc 2008

femigard se da koupit bez postovneho. Dejte si odkaz do vyhledavace. Ja ho tak nasla. Tam to pisou o postovnem. A hned se nevzdavejte. Femigard nezabere hned na poprve. ja ho take kombinovala s kontryhelem a s cajem. jen ne ve stejnou hodinu

fifinka31
6. črc 2008

Effi,dekuji,dodala jsi mi energii 😉 Ja vim ze este muze prijit,ale ja mivam cykly max 28,a ovu jsem mela za celou dobu nejpozdeji myslim 16DC,ale telo umi prekvapit ze 🙂 .A kdyz ted nebude ovu,tak aspon uvidim jaky bude cyklus,spino a tak.Protoze ja ovu do tedka mela,snad loni sem zaznamenala 2 cykly bez ovu.A ta MS mi vzdy chodi do 11 dni po ovu a spino tak 5-8dpo,tak sem zvedava jak se telo zachova ted bez ovu.
Ja si teploty pisu jen do sesitku,myslim ze uz dokazu po te dobe sama urcit kdy byla cca ovu.Ale tyto tepl.me matou.
13dc-pozit.test-teda skoro pozit.-36,4
14dc test uz meme pozit.36,4
15dc-to si myslim ze byla ovu 36,4
16dc-36,7-dukaz ze byla ovu,obvykle mam ale vzestup jen o 0,2st.
17dc-36,6
18dc-36,5
19dc-36,4-to je dnes v nedeli.
Takze sem z toho paf,no urco ovu nebyla,to by mi naopak tepl stoupala-u me stoupa do tech 36,9 a pak MS.
Jinak kontryhel se snazim pit,ale spis jen tak 3krat do tydne-asi to napravim🙂
Vlasti,tak nam sem hod odkaz kde posilaji ten F.bez postovneho,chystam se obednat si dalsi.dikas

effi
6. črc 2008

fifi-dle tech teplot bych to jeste nezahazovala, rekla bych ze ovu byla, pokud zitra telota stoupne tak je to jasne, nekdy se stane, ze je pokles par dnu po ovu 😉

a pokud nebyla, tak mas aspon vybrany anovulacni cyklus a muzes se tesin na pristi ovulkovy 😵

effi
6. črc 2008

kdyztak koukni na muj graf, ja sme dnes 4dpo a teplota mi taky klesla, nekdy se stane, ze klesne az na delici caru.. zalezi jestli znovu stoupne 😉

fifinka31
6. črc 2008

Diky efi,ty mas tak hezky kladny vztah ke vsemu 🙂 a nakazlivy 😉 .Ne nadarmo se tim zivis 🙂
Ja budu merit dale ,uvidim,uz to nema cenu resit,jak pises,v nejhorsim si ted vybiram anovulak.Sahala sem na cipek a je prodlouzeny,takze ovu uz asi nehrozi-pokud uz teda nebyla.Sexik pred-OVU-byl,tak uvidime co bude dal.Momentalne budu rada az mi zmizi ty opary,mam z toho citlivou celou levou nohu,a natekle leve trislo.Aji me semtam tak pichne na levo v pipce.Ale me napadlo ze to mam mozna z toho stresu s tim mym znaminkem,z toho sem byla ve stresu- a po 14 dnech pak vyrasil opar.papa

effi
7. črc 2008

fifi-opar muze byt dost mozna stresem, delej co mas rada a co ti prinasi uspokojeni a on urco brzo zmizne 😉

imho-v praci tak pozitivni nejsem, chci rict, ze byt pozitivni samo o sobe neleci, venuju se jinym pristupum... ale byt pozitivn v zivote vseobecne se mi zatim vyplaci 😉

zandas
7. črc 2008

Ahoj holky tak jsem tu po víkendu.Špino jsem chytla v pátek večer a mám ho do ted a Ms zatím nic,měla přijít včera,jsem z toho zmatená.Jsem si říkala,že začít špinit v pátek večer,když MS má být v neděli je úspěch po těch měsících co bylo špino 8-9 dní před MS.Je to divný,že jsem to nedostala zatím pořádně vždy to je přesné.Dělala jsem si i test včera a byl negativní.Tak ted čekám kdy se mi MS dostaví,jen abych neměla ještě nějaký rozhašený cyklus.Jo jinak mě pořád bolí až píchá v tom podbříšku už víc jak týden.Jo a chci se zeptat na ten kortyhel,ten se dá koupit v lékárně součástí nějakého čaje třeba?

ojo
7. črc 2008

ahoj holky....

zandas, něco podobnýho jsem měla minulý měsíc, měla jsem to dostat a po sexíku jsem hodně špinila a třeba to měla i 2 dny a MS furt nikde, ale při sexíku jo....tak jsem si pak dělala test a taky negativní a pak po dovolenej jsem si myslela, že už snad budu těhu, že MS nikde a ani špinění o dovče nebylo a test negativní, tak jsem šla k dotorce, to už to bylo skoro 3 týdny po začátku MS a ta mi řekla, že to vypadá, jako bych byla v půlce cyklu, tak mám čekat do 14 dnů, jestli ji dostanu a když ne, tak jdu na injekci....

zandas
7. črc 2008

No to je divný teda....ještě takový další straosti k tomu všemu....já se z toho picnu nevím jestli mám brečet nebo se smaát tomu už 🙂 fakt,já musím mít vždy něco extra.A měla jsi taky to píchání v podbřišku? Já už přemýšlím až moc asi i nad mimoděložním těhu,no to by bylo teda.ale to snad ne.

ojo
7. črc 2008

🙂 já se taky z toho picnu, a taky jsem normálně přemýšlela i o mimoděložním těhu 😅 ale jak jsem byla u doktorky, tak mě vyvedla z omylu 😀
píchání jsem taky měla a dokonce mi občas píchlo i v prsou a zvětšilo se mi trošku bříško, tak jsme s přítelem očekávali těhu a nic ☹

zandas
7. črc 2008

No tak to máme asi stejné pocity a problémy 🙂 mě taky manžel pořád říkal at si udělam test,že bude mimi, je to na druhé straně sranda,když se na to podíváš s nadhledem někdy.Jsem ráda,že jsem našla tyhle stránky a můžu se tu trochu vykecat 🙂 a zjistit,že jsme na to vlastně všichni podobně.

ojo
7. črc 2008

jojo...pravda 🙂
mě taky už přítel popichoval, že jsem určitě v tom a těšil se...ale nechtěl, abych si udělala test, že to bude překvápko...ale já jsem to nevydržela a po dovče si ho udělala, tak to bylo pro nás oba docela zklamání a šok, že jsem to vlastně skoro 3 týdny nedostala a těhu nejsem...tak hned k doktoru, co se děje a tak.... 🙄

ale já jsem tak nějak pořád tušila, že nejsem a i když jsem si dělala test, tak jsem ho dělala s klidnou rukou 🙂 že ty dvě // tam určo nebudou.... ☹

ale jsme pořád v poho, nijak to neřešíme 😎 ale moc bychom chtěli....a to co nejdřív 😀

ojo
7. črc 2008

a jinak mi to špinění už fakt sere... včera jsem zase při sexíku špinila a drží mi to do dneska...ale objeví se mi jen když jdu na záchod po malej... 😒

kalci
7. črc 2008

Ahoj holky,
Effi, v tématu o PCO holky taky nastolily pozitivní přístup a do 5 měsíců jich 6 otěhotnělo. Něco na tom určitě bude. Tedy hodně na tom bude.
Zandas, Ojo, taky mě pořád někde píchá a tlačí. Je to děs. A to špinění....já ho mám vždycky tak 3-4 dny před MS, ale to je už 8-9DPO. Takže málo času na zahnízdění.
Jsem zvědavá co mi řekna dr. na té endokrinologii. Ve středu si jdu ke gyn. pro ty výsledky a doufám, že mě na té endokrinolgii vezmou hned tu středu bez objednání.
Fifinko, ten opar musí být fakt nepříjemný. Je mi tě líto ☹

ojo
8. črc 2008

Ahoj holky, tak ze včerejšího špinění se vyklubala MS 🙂 no jsem ráda, že aspoň nemusím na injekci... 😀

Kalci, taky jsem dneska byla na odběru krve, jelikoš v pondělí jdu taky na endokrinologii.....ale píchla mi to nějak blbě, bolí mi celá ruka.... 😠

kalci
8. črc 2008

Ojo, no tak alespoň, že nemusíš na vyvolávačku.
To já po tom odběru jsem měla modřinu asi 14 dní. Ale to spíš proto, že to vždycky blbě držím. A taky jsem pak tu ruku dost namáhala.

rintintyna
8. črc 2008

kočky, prosím o info. Tento cyklus necvičím mojžu, nepiju kontryhel ani Femigard a možná následkem toho jsem 12 DC slabě krvácela. Už vím z netu, že to asi znamená sniženou funkci žlutého tělíska, ale nějak mi z toho nevyplynulo, jestli teda (pokud opravdu byla ovu) mohlo dojít k oplodnění nebo ne??? Vysvětloval něco takového některé z Vás doky? Díky moc za jakékoli info

rintintyna
8. črc 2008

jo dobré, tak jsem si odpověď našla na předešlých stránkách, takže prostě vrátit se k Femigardu a kontryhelu, bo hormony ..... brrrr ani za mák 😉

zandas
8. črc 2008

Ahoj holky tak jsem to dnes dostala z 2 dennim zpozděnim,ale přece,tak zase za měsic můžu čekat co bude dál 🙂 tak mě ale bolí břicho jak nikdy snad...

ojo
8. črc 2008

zandas, tak to jsme na tom stejně 😀 já to taky dostala....a bolesti taky jak sviňa, při tom minulej měsíc to bylo bez bolestí a krve vždy jen trocha po sexíku 😖 ....a jak to tak vypadá, tak se budem snažilkovat ve stejnou dobu 😀

zandas
9. črc 2008

ojo tak to se teda budeme fakt snažilkovat spolu 🙂 pokud se to některé z nás zase neposune nějak,což bych se ani nedivila.Tak hlavně musíme být v klidu,já bych chtěla přizouzenou cestou mimi a ne aby nás posílali na nějaký umělý oplodnění...

ojo
9. črc 2008

zandas, doufám že v mým věku to půjde oravdu přirozenou cestou 😀 a taky jsme se začali snažilkovat teprve druhý měsíc, tak uvidíme..... 🙂

zandas
9. črc 2008

Ojo a kolik ti je let a už máš děti nějaké? já mam 28 a snažíme se už 10 měsíců,děti nemám ale už chciiiiiiii..... 🙂

ojo
9. črc 2008

bude mi 24, přítelovi bylo 32 a děti taky zatím žádné...ale moooooc bychom chtěli.... 🙂
moje kámoška, co se mnou chodila na základku už má 2 letýho prcka a zase vysadila, že se uvidí a hned do toho zase vlítla...holt někdo má štěstí... 🙂

fifinka31
11. črc 2008

Ahoj Effi,tak koukam ze uz od vcera spinis trochu.Ja ten muj cyklus ted teda vidim urcite bez ovu.Jen 2 krat stoupla,jinak porad dole,dnes predovul tepl 36,4 a z rana slabe spineni,ale spis jako krev,tak bych rekla ze se mi rozbiha MS,jsem dnes 24DC,tak jsem tentokrat rada ze se mi MS nikde netoula.at uz se rozjede,a uz je pryc,a muzem jit zas NA TO 😉 tentokrat doufam uz zase ovule bude.papa.

effi
12. črc 2008

ahojky fifi, jestli to dobre chapu tak ti prisla ms bez spineni?? to by byl teda velky uspech 😉

Jinak presne jak pises ja uz spinim, ale tentokrat je to porad jen tak malinko - neni to ani na intimku, maly flicek na kalhotkach a jinak to zpozoruju jen kdyz se na wc utiram..takze zatim je to velmi slabe, i za to jsme rada..😉

at se dari 😉

vlasta23
13. črc 2008

ahojte holky, nekdo tady chtel adresu na femigard bez postovneho. Tady to je: obchod@e-zdravi.com Tak si napiste

effi
14. črc 2008

ahoj vlasti-jak se ti dari?? vsechno jde jak ma??