Porodnice Mladá Boleslav, Jičín, Turnov, Jablonec nad N.

cheellss
6. led 2017

Nemám se od čeho "odpíchnout" ve výběru porodnice. Jsem z Liberce, rok žiji na vesnici mezi Jičínem a Ml.Boleslaví i Turnov je nedaleko 🙂 Nemám zkušenosti s těmito nemocnicemi, přístupem.... (Mladá Boleslav od začátku se mi nelíbí, nejsem s ní stále spřízněna 🙂 ). Co byste poradili? Děkuji ....

takyjedna
6. led 2017

V Turnove už neexistuje porodnice spoustu let. Nemam s žádnou porodnici zkušenost, cekam první dítě, ale jsem taky ze stejného kraje a volím Jablonec nad Nisou. Informace mam pouze vyctene z internetu a na Liberec a Mladou Boleslav jsem nenašla nic moc dobrého. Do Jicina už to mam osobne moc daleko.

cheellss
autor
6. led 2017

Také zatím u mne převažuje 1. Jablonec i když co jsem četla o Liberci, tak co jsem četla tak samé pozitivní informace (ono záleží, zda nekolují zvěsti z xxx předešlých let a pak se tu mezi lidmi drží a šíří dlouho :( ). Kdysi jsem byla u porodu známé a přišlo mi to vše OK (y)! Takže ve hře buď Jablonec nebo Jičín. Pak jedině se podívat osobně aspoň jak vypadají prostory 🙂 Děkuji za tvou zprávu. takyjedna a odkud jsi?

pet359
7. led 2017

Ahoj holky..resim stejnou otazku...bydlim tedy v JBC, ale jsem z Lbc, takze s libereckou nemocnici mam zkusenosti strasny, naopak jablonecka nemocnice vynikajici...zachranili mi tam zivot.no a o porodnicich se informuji u holek, co jiz maji porod za sebou a nestezovaly si na liberec..vse ok...ale pokud bude misto, budu se rvat do jablonce 😀 do libu fakt nechci...

jestrab
10. led 2017

V listopadu se mi narodilo miminko.Byla jsem v Jablonci.Můžu říct pouze jediné: SUPER.

lera1
11. led 2017

@cheellss Rodila jsem před měsícem v Jbc a určitě doporučuju😉

hz
11. led 2017

Taky bydlim na vsi mezi MB a Jc, a muzu za sebe rici-MB urcite nedoporucuji. Casto tam rodicku spatne docisti a ona musi na kyretaz v sestinedeli znovu.
Jicin-tam jsem rodila poprve, je to ok, pokud necekas neco vic-tlaceni na zadech je bezna vec, preventivni nastrihy delaji vsem prvorodickam. i ja jej schytyla a to jsem se branila co to slo, bohuzel marne.
Podruhe jsem od porodu cekala mnohem vic, tak jsem jela do Rakovnika a vsechna moje ocekavani byla splnena-ujma na dusi nula, krasny zazitek na ktery moc rada vzpominam.
Je to na kazde z nas, co na sobe a diteti necha pachat. Preji hodne stesti 😀

maaajda26
11. led 2017

bree rano byvam v liberci a v lete koli predcasnemu porodu ma previezli rychlo do MB co sa tyka porodu som bola spokojna😉

cheellss
autor
11. led 2017

Dobré ráno, děkuji všem, kteří mají zkušenosti 🙂 a přispěli svým příspěvkem a zkušenostmi, nooo, vidím to asi na JBC ! (y) ....

martiiisek
9. únor 2017

Já jsem zatím hlášená do Jablonce. S těmi zkušenostmi je to co člověk to názor.. ale mám to z okolní vesnice taky nejblíž tam... ještě zvažuji se zajet podívat do Jilemnice stačí se tam prý ohlásit den předem? Ale nevíte někdo jak v Jablonci reagují když si sebou ještě přinesu k porodu "Porodní přání" ? Slyšela jsem o tom na předporodním semináři a docela se mi to zalíbilo.. je to takový soupis toho co bych si přála aby se mnou a s miminkem dělali během porodu a po narození samozřejmě nevyskytnou-li se nějaké nepředvídatelné komplikace.. prý je to závazné a doktoři by se tím měli řídit ale nevím jak to ve skutečnosti funguje... popř. nemáte to některá už sepsané? Nějakou představu už mám ale jen tak pro inspiraci jakou formou to máte vy? Moc dik =)

lera1
9. únor 2017

@martiiisek já rodila v Jablonci před 2 měsíci a měla jsem porodní plán,který bez problémů respektovali 🙂 můžu Ti ten svůj poslat na mail 🙂 V Jilemnici jsem rodila první dcerku před 4 roky a bez porodního plánu a v Jablonci jsem byla o mnoho spokojenější 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru