Používáte při sexu nějaký gel nebo olejíček?

jitavm
14. črc 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zda někdo používáte při sexu nějaký olejíček nebo gel, který ale nebrání početí? My se snažíme od ledna, ale bohužel jsme občas používali olejíček a vůbec mi nedošlo, že by to mohlo být nevhodné kvůli spermiím "tam dole" vznikne blbé prostřědí a spermie zřejme se nestihnou dostat ani k vajíčku... Takže nyní se snažíme o mimi bez jakýchkoliv gelů, olejíčků... tak snad nám to brzy taky vyjde.

jitavm
autor
14. črc 2015

kessa@ moc děkuji za radu 🙂

mirusajda
14. črc 2015

Nedoporučuje se používat olej ani gel při snaze o početí kvůli spermiím, je to tak.

ell88
14. črc 2015

My máme gel a už jsem v 9.tydnu. ..

jitavm
autor
14. črc 2015

@ell88 No tak to je paráda moc gratuluji. Přece jen něco existuje. Já jsem si právě na doporučení objednala: Conceive Plus 🙂

ell88
14. črc 2015

To ani neznám 🙂 my máme durex tresnovy 🙂 🙂

cepanka
14. črc 2015

Preseed gel je primo na podporu otehotneni

nase_ema
14. črc 2015

My pouzivame silikonovy doer, nikde ale nepisou, ze by mel byt spermicidni. To bychom na tom dreli teda dost zbytecne 🙂🙂🙂

junkka
14. črc 2015

My tak používali Conceive plus.protože na většině lubrikantu píšou, že mohou zpomalovat spermie :-/ 🙂

jitavm
autor
15. črc 2015

@ell88 Hlavně že se vám zadařilo, to je důležitý 🙂

ell88
15. črc 2015

@jitavm zadarilo, už po třetí 🙂 🙂 a vam se taky urcite brzo zadari, držím palce 🙂

prcekverunka
15. črc 2015

@jitavm My jsme používali gel (po prvním porodu bych sex bez gelu nedala) a úplně v pohodě, otěhotněla jsem hned první měsíc.

basice
15. črc 2015

my jsme tenkrát s manželem také používali gel a stále se mi nedařilo otěhotnět (cca 5 měsíců) a když jsem ho pak vysadila, tak jsem byla těhotná 🙂

jitavm
autor
15. črc 2015

@ell88 Děkuju moc, já teda taky doufám. Snažíme se jakoby od konce ledna, ale musím říct, že příležistosí moc nebylo zatím... měla jsem bouračku s autem, takže jsme se s přítelem moc neviděli jeden měsíc a teď mám pro změnu zlomenou nohu. Tak doufám, že to špatný už mám vybraný a bude už jen a jen dobře.
Teda to je krásný že budete mít už třětí dítko 🙂 Moc gatuluji!!

jitavm
autor
15. črc 2015

@prcekverunka Děkuju moc za odpověď. Teda mně to přijde strašný štěstí že se to takhle podaří někomu napoprvé. Úplně závidím 🙂

jitavm
autor
15. črc 2015

@basice Já si teď docela nadávám, že mě to tele netrklo, že používat nějaký gel nebo olej není dobré. Taky jsme třeba už promarnili nějaký ten měsíc. Ale teď se snažíme bez ničeho, ale objednala jsem si spešl 🙂 který by měl i spermie trochu podpořit, tak snad to klapne 🙂

basice
15. črc 2015

@jitavm i já jsem si to říkala, že mě to nedošlo, že to může mít vliv. Až pak zpětně, když jsem otěhotněla a ten měsíc jsem to nepoužívala, tak mě to trklo 🙂 🙂 🙂 . Teď se pokoušíme od druhé mimi a už jsem chytřejší 🙂 🙂 🙂 a doufám, že se brzy zadaří. 🙂

nase_ema
15. črc 2015

Nahlodali jste mě, objednala jsem teda ten Conceive plus, doufám, že zítra bude doma 😀

ell88
15. črc 2015

@jitavm ty jo, to jsi to teda mela vesely 🙂 tak ted už te snad ceka jen to dobrý 🙂 no jo, třetí, všechny naplánovaný a třetím taky končíme 🙂 🙂 🙂

junkka
15. črc 2015

@nase_ema víš co, a ikdyby to nemělo nějakej extra vliv, tak ho stačí trocha a vydrží dlouho, takže se určitě upotrebi 😉

jitavm
autor
16. črc 2015

@nase_ema Taky doufám, že mi co nejdřív dorazí 🙂)) Tak hodně štěstí 🙂

jajulinkaa
16. črc 2015

My jsme používali skoro půl roku a taky jsem četla že lubr.gel zpomaluje spermie 🙂 ale nepoužívali jsme ho vždy jak kdy ale nakonec jsem stejně otěhotněla takže hlavu vzhůru a držím palce 🙂

prcekverunka
16. črc 2015

@jitavm No jak to tu čtu, tak asi ano. A nám se to povedlo na poprvé u obou dětí.

jitavm
autor
17. črc 2015

tak dnes mi Conceive Plus dorazil 🙂

nase_ema
17. črc 2015

Mě včera. Přemýšlím, že bych ho prodala dál, ale to je asi blbé, když je to taková "intimní" věc:-/

karlos12
17. črc 2015

@jitavm ten jsem teď také začala používat.Snad je to tam udrží dýl živé a aktivní.My se snažíme rok a třičtvrtě 😒

jitavm
autor
18. črc 2015

@karlos12 Tak vám držím moc palečky. Musíse snám to všem brzy podařit. Já dneska začínám 1DC 😒 , tak snad to další snaženíčko bude lepší 🙂

karlos12
18. črc 2015

@jitavm Držím pěsti, já jsem asi 18DC, takže čekám 😉