Pre-Seed gely. Pomohli vám některé k těhu?

vendulak
24. srp 2009

Ahojte holky, chtěla bych se zeptat, zda některá používáte tyhle gely, určené speciálně pro snažící se páry? Mají vytvářet ideální prostředí pro spermie a usnadňovat jim pohyb k vajíčku. Což my by jsme uvítali, protože máme špatný spg. Jaké s nimi máte zkušenosti? Pomohli vám některé k těhu?
My už je máme zakoupené, ale stejně bych ráda věděla, jaké mají zkušenosti jiní. Moc děkuju!

nemko
12. bře 2010

uplne rovnake, to boli dva v baleni, nechapem ani ja

tinkapn
12. bře 2010

Nemko skus este o par dni Mamatest, ten by nemal (s)klamat, a uvidis..
A kedy ocakavas mrchu?

nemko
12. bře 2010

tinka asi cez vikend alebo v pondelok a mozno od nervov aj kazdu chvilu 🙂 takto si zo mna robit srandu - preto neverim testom 😉

tinkapn
12. bře 2010

Teda ale s tymto som sa nestretla....
Skor ked testy klamu, tak ukazu, ze zena nie je tehu, a pritom je.. ale takto naopak...
No ja by som pockala a ked nepride mrcha, tak by som este testla... nieco mi hovori, ze ten test zo vcera neklamal 😉

nemko
12. bře 2010

tinka uz nebudem testovat, ja si myslim, ze ten celkovo ta znacka testu stoji za ....... a ten test spozitivnel po uschnuti a tehotna nie som 😠 pockam na mrchu lebo urcite dojde skor ako ma take mam nervy, ze by som tie testy rezla von oknom...

tinkapn
12. bře 2010

Ved to ti verim, ved uvidis.... a BT nemerias?

nemko
12. bře 2010

nie, to ma nebavi ja chodim na folikulometriu takze viem kedy mam ovu a BT sa mi nechce merat

jajkaz
15. bře 2010

Ahojky, tak co nového?
Nemko, tak jak s tebou? Je tam ta druhá??? Moc bych ti to přála 😉

tinkapn
15. bře 2010

Ahojte 🙂

jajkaz, pokial viem, tak ten prvy testik mala nemko nejaky zly a dalsie jej ukazali len jednu / ☹
A ani mne to teraz s pre-seedom nevyslo ☹

Ty ako? 😉

jajkaz
15. bře 2010

Tinka, tak to mě mrzí. Snad příště. My jsme se záměrně zatím nesnažili, cvičím tu mojžíšovku, ale tento týden by měla být ovulka, tak to už se asi hlídat nebudeme 😉 Ale ještě chci zkusit bez Pre-seed, abych věděla, čemu případně přičíst zásluhy 😉 Zatím to stejně není oficielně povolené, tak když to nevyjde, nebude mě to tolik mrzet 🙂 A příští měsíc pak na to vlítnem s plnou parádou a s gelíkem 😀

nemko
15. bře 2010

Caute koculky, prvy som mala pozitivny, dalsie dva neg, odvtedy som netestovala a nemam ani mrchu takz som v stadiu cakania co a ako 😀 ale myslim, ze dockam sa mrchy skor ako //

jajkaz
15. bře 2010

Nemko, jak dlouho už máš zpoždění? 😉 Neházej flintu do žita 😉

nemko
15. bře 2010

este nie vela, mozno den, ale beriem to uplne v pohode, ziadne stresy, ked mrsula pride pojdem na IUI a ked nepride budem v stredu skumat preco ? 😀 😀 uz mam na stredu doma pripraveny test 😀

tinkapn
15. bře 2010

Jajkaz - ozaj, ty cvicis, ja som zabudla, prepac 😉
Nemko - mrcha nikde? To znie nadejne 😉

jajkaz
16. bře 2010

Ahojky,
Nemko, jsem na tebe zvědavá? Vydržela jsi netestovat? 😉

nemko
16. bře 2010

jasne kocky, netestujem ani nemrskujem, cakam a myslim, ze mrska je za dverami lebo ma boli podbrusko skoro cely den 😀

jankacajova
17. bře 2010

ahojte, Nemko ako si dopadla ? Držím palce , aby si bola naša preseed tehulka. Ja si myslím, že tie // boli pravdivé, a to je super.
Jajkaz, ako pokračujete v cvičení ? Kedy s tym končíš a kedy začínate pracovať na bábätku?
Tinka, Tebe sa ako darí ?

nemko
17. bře 2010

tak babule ja stale bez menzesu 😀 a bez testovania 😀 ale asi zajtra uz nevydrzim a testnem 😉

vendulak
autor
17. bře 2010

Ahojte holky!
Nem já bych to viděla optimisticky když mrcha pořád nikde 😀. Moc moc moc držím na zítra palce!!!! 😉 😵
Jinak holky my jdeme zítra na UTZ a pak případně na IUI, takže po něm budeme zase posychrovávat Pre-seedem 😀.

nemko
17. bře 2010

no uvidime, kazdopadne dakujem babulky aj ked moc neverim, ze zajtra najdem //, ale mozno budem prekvapena....alebo ma mrcha prekvapi skor ako stuhnem testovat 😉

jankacajova
17. bře 2010

Nemko, ktorý deň si ? Nemeráš náhodou bazalnu teplotu?
Treba veriť a určite sa zadarí. Budem zajtra na Teba myslieť hneď ráno.
Vendulka, tak idete skúsiť druhé IUI, to sa už musí podariť. Prepáč, určite som sa to pýtala, ale aký problém máte?

nemko
17. bře 2010

dnes som 32 den cyklu, nie bazalku nesledujem

jankacajova
17. bře 2010

A aké dlhé cykly mávaš? to vyzerá na novú tehulku 😵 😵 😵 , veľmi by som sa s Tebou tešila. Prídi sa nám pochváliť.

nemko
17. bře 2010

pred IVF som mala 32 lenze po IVF sa mi to skratilo na 30 dni takze neviem este si myslim, ze sa mi to mozno vratilo do normalu tych 32 dni takze preto stale cakam len ma pletie ten pozitivny test z minuleho tyzdna a potom negativny preto cakam co sa bude diat 😀

vendulak
autor
17. bře 2010

Nem věřím že ta nejistota a napínavý čekání musí být hrozný, ale snad zítra přijde nádherné rozuzlení v podobě // 😉.

Janko jasně my chceme jít do IUI, to případně tam bylo jen proto že nevím jak na tom budou folíky 😉. Ale jestli jo jdem do něj na 100% i na víc klidně 😀. Jinak u nás je problém asi hlavně moje PCO. A taky sem měl a mám sníženou funkci štítné žlázy, ale to už od ledna léčím a mám teď TSH už v normě 🙂. No, já bych dala za to miminečko cokoliv už, přece jenom ty 2 roky už jsu hodně dlouhý ☹.

nemko
17. bře 2010

kocky zajtra udajne nepojde konik tak ja pockam s tym testom do piatku aby som vas hned mohla informovat 🙂 budete prve kto sa dozvie vysledok ci uz pozitivny alebo negativny ,s tym pozitivnym pojdem k lekarovi aby mi to potvrdil lebo inak mi nikto doma neuveri 😀 😀 😀 a ani ja by som neverila 😎

jajkaz
17. bře 2010

Ahojky děvčata,
Janka, snažím se cvičit poctivě a zrovna dnes mám pozitivní ovu test a podbřišek mě bolí už druhý den.

Nemko, tak držím palečky a jsem zvědavá 😉

nemko
17. bře 2010

dakujem jajka, aj ja som zvedava co na mna vykukne 😀 😀 ci / alebo //

nemko
17. bře 2010

kocky dorazila mrcha 😠

jajkaz
17. bře 2010

Jů, to mě mrzí, vypadalo to tak nadějně ☹ Tak ať moc neotravuje a brzy se pustíte do dalšího snaženíčka 😉