Předávkování Algifenem Neo, co bude dál?

lolina16
17. kvě 2018

Dobrý den, v neděli 13.5 se moje snacha předávkovala algifenem neo. Byla po operaci levého vaječníku, celý ji ho vzali a pro silné bolesti ji dali onen lék. Dávkování je 4x30 kapek denně a ona vypila přes půlku lahvicky..coz odhaduju na dost kapek.. až do dnes ji je zle, ma pocit na zvracení ale zvraci dnes i včera jen,jednou, předtím víckrát denně. Je slabá a motá se ji hlava. K doktorovi jsem ji přemluvila az,dnes a jde zítra. Co myslíte ze bude dal? Nebo jak postupovat, děkuji za každý příspěvek

prostejina
17. kvě 2018

Zavolala bych na lekarskou pomoc a poradila se, co dal. Mohlo by to mít dost spatnej vliv na játra...

j.a.n.i
17. kvě 2018

Půl lahvičky mi nepřijde až zas tak moc, kor když to bylo před 4 dny. Tipuju, že spíš někde ulovila nějakého bacila.

janapetrvalska
17. kvě 2018

Nema horecku, bolesti? jestli spis nema zanet..? 4dny od brani kapek je dlouho to podle me nema souvislost

frndafrrr
17. kvě 2018

Jak postupovat? No pokud jde opravdu o předavkováni, tak po 4 dnech s konstatovaním, že se půjde k lekaři ráno, je to asi jedno.. Jak už někdo psal, změřila bych teplotu - doktor se určitě zeptá. Jinak pokud je doporučení 120kapek den a ubylo půl lahvičky, není nic jednoduššího, než odkapat zbylou polovinu a mít představu o kolik větší dávka to mohla být.

berenika39
17. kvě 2018

ty máš snachu? víš to jistě? píšeš, žeje ti 18...

frndafrrr
17. kvě 2018

@berenika39 a 1.příspěvek je o akutní bolesti právě v oblasti vaječníku, ovšem ač už píše tchýně z přihlášeného pc, nebo se autorka stydí přiznat, že ty kapky chlemtá jak nezavřená ... není to jedno?

tulikiss
17. kvě 2018

@berenika39 presne to bylo prvni co me napadlo..a hned druha vec byla jak sakra z tech pitomych kapek ktery vubec nekapaji dostalal ven pulku lahvicky 😀

lolina16
autor
17. kvě 2018

@berenika39 ježíš ja se omlouvám, ja jsem mimo..švagrová :D v uvozovkách, nejsme.manželé, ale sestra od přítele

lolina16
autor
17. kvě 2018

@tulikiss sundala gumovou uzaverku nahoře..

berenika39
17. kvě 2018

@lolina16 aha, ok. díky za vysvětlení. není závislá na těch kapkách?

tulikiss
17. kvě 2018

@lolina16 tak to mela asi vadny kus ja se o to kdysi snazila a neslo mi to nicim vypacit, mrcha drzel a drzel. jako pokud ji to neco udelalo tak uz je stejne ted pozde neco resit. ale napad to teda byl hodne blbej. a ma asi silnej zaludek, protoze me zvedalo kufr i tech 20 kapek. pro priste pokud ji zase napadne podobna blbost nebo nedopatrenim toho vypije vic tak ihned resit na pohotovosti.

stef_stef
17. kvě 2018

Holky ja to mela taky sundany ten vršek, a nabirala to injekční strikackou. To kapani mi bere nervy 😁🙄

tulikiss
17. kvě 2018

jezis jak jste to zvladly, ja o to ohnula kovovej hacek na hackovani a nic, mrcha nepustil

frndafrrr
17. kvě 2018

@tulikiss algifen má gumový vršek jako i jiné kapky?! Taky nemám problém s otevřením, možná jste nato šla až moc složitě s tím nářadíčkem.😀

jodiddraselny
17. kvě 2018

Hooooodně pít, aby to z těla odešlo s močí. Jednou jsem se předávkovala antibiotiky, a to mi poradil doktor.

stef_stef
17. kvě 2018

Ja to bud urezu, nebo ustriham vzdycky.
Pak sebe muz diví proc furt brousi noze😁😁

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
j.a.n.i
19. kvě 2018

@ter No, jelikož se ptá po 4 dnech, tak do komatu fakt neupadla...

ter
Odpověď byla odstraněná
Zobraz