Probuzení šípkové princezny a jiné preparáty

lennnab
15. srp 2018

Máte někdo zkušenost s preparátem "Probuzení šípkové princezny"? Na podporu otěhotnění.
Prosím o Vaši zkušenost, zda pomohl či ne.
A vlastně také prosím o doporučení i jiných preparátů. Co je dobré brát na podporu otěhotnění?
Moc děkuji.

michaela_2
15. srp 2018

@lennnab švagrová měla Čaje od báby Kamenické, na podporu otěhotnění 🙂 Jinak osobně bych asi ,,neplácala" víc věcí dohromady, to taky neprospívá. Nějaký ten čajík + listovka, když už se plánuje otěhotnět, by mohlo stačit 🙂

ruzicka06
15. srp 2018

@lennnab Tak o tomto přípravku jsem neslyšela. Ale za mě určo doporučuju Fertility blend. Měli jsme variantu pro páry a nestačili jsme doužívat ani první balení 🙂 Jak píše
@michaela_2 taky nedoporučuju plácat více věcí, stačí buď obyč listovka a nebo něco, v čem je obsažená.

rybkaryb
16. srp 2018

@lennnab pokud si to dobře pamatuju jde o čínskou medicínu, ta je super ale bez konzultace bych nic neobjednavala. Radši si dojdi na konzultaci a nech si něco doporučit, chodila jsem na Čínu a ve výsledku jsem si říkala, ze bych tomu bývala dala kdybych si vybrala jen tak něco podle vlastní sebe-diagnózy. Zrovna tohle bych bejt tebou neriskovala...