První pohlavní styk

via09
4. pro 2016

Ahoj, nevím Jestli to jsem patří, ale jsem celkem zmatkař a potřebovala bych radu protože sem zatím nenašla odvahu řešit to s mamkou nebo jít za tak krátkou dobu na gynekologii... Je mi 15 a před dvěma dny jsem měla svůj první pohlavní styk s klukem se kterým jsem už víc jak půl roku. Bylo to pro nás oba nové, celkem to bolelo a pak se snažil ještě rukou.. použili jsme kondom, na další den mě bolelo břicho, trochu sem se špinila krve nebylo moc a bolí mě celkem rozkrok... Bývá to normální, že třeba nejsem zvyklá a mám to jen podrážděné? Děkuji předem za neodsuzované rady, jsem věřící jak já tak i přítel takže to nebyl omylný úlet 🙂

vannilla
5. pro 2016

@via09 Nějak jsme se dostali od té bolesti.... jak píše Iv zašla bych si raději za gynekologem, pokud by to přetrvávalo, pro jistotu. Jinak bolest u prvního, druhého i klidně dalších pár sexů je možná, časem pak bude vagina pružnější a bolest bys cítit neměla. Po protržení blanky je krvácení nebo špinění normální, taky může trvat i podruhé, záleží na každé.

Buď ráda, že tenhle bolavý styk už máš za sebou a už si budeš jen užívat toho hezkého milování, které je s věkem jen hezčí a hezčí a orgasmů je nejvíc kolem 30.tého roku, kdy sex opravdu stojí za to 🙂

vannilla
5. pro 2016

@journals A tak jako jo, třeba budu mít ty tendence vše zakazovat...ale ráda bych zůstala normální a nad věcí. Vidím to u manželovo příbuzných, mají kluky 8 let a 12 let a odmala takovou i na mě až moc benevolentní výchovu. A světe div se - oni jsou právě díky té vší volnosti strašně slušní a za všechno tak vděční. A upřímně hodní. Ne proto, že mají. Ale proto že jsou. Největším vzorem pro děti jsou jejich rodiče.

via09
autor
5. pro 2016

@vannilla Děkuju za návrat k počátečnímu tématu 🙂 Den po styku sem měla problém i s chůzí říkala jsem si že to mám nejspíš podrážděné protože toho ma mě na začátek bylo asi moc a trochu drsnější, dneska už to trochu povolilo ale stále mi přišlo že to mám trochu nateklé, s tím že jsem na internátě celkem daleko od domova se mi to trochu komplikuje ale řekla jsem si že pokud se to do zítřka nezlepší na gynekologii zajdu, pro jistotu i lepší pocit 🙂

plksv
5. pro 2016

@journals Souhlas! Mám doma 15 letou dceru🙂!

tahejhula
5. pro 2016

@via09 No hele, jeste me napadlo, ze muzes reagovat na latex...

via09
autor
5. pro 2016

@tahejhula no asi už z toho důvodu bych tam mohla zajít abych vůbec zjistila příčinu...

vannilla
5. pro 2016

@via09 Tak si tam radši pro jistotu dojdi. A moc nechápu, proč to poprvé bylo trošku drsnější. Když jste pár tak se musíte domluvit co je komu příjemné a poprvé i podruhé je lepší na to jít opravdu pomalinku a zlehka a nepřehánět to. Já jsem tehdy s přítelem začínala opravdu pomalu - poprvé jen prstem, pak dvěma prsty a pak teprve styk jako takový a bolel mě i ten druhý styk, pak potřetí už moc ne a pak už vůbec ne. Ale jako bolesti po styku při chůzi jsem měla jen když byl ten sex opravdu intenzivní a dlouhý. Jinak to asi opravdu značí nějaký skrytý problém - alergie, zánět, hematom.

via09
autor
5. pro 2016

@vannilla Pak když už sem věděla že mi to vadí stopla jsem to, ale děkuju moc, zajdu tam 🙂

maii
5. pro 2016

... odkdy je modry kun anonymni poradnou pro teenagery? Pomalu kazdy den se tu resi sex v 15, vztahy s rodicema, atd. Nojono, zrusili bravicko, ale dyt jsou specializovane servery, kde mladym radi odbornici a nemusi se na nich vyradit matky na md.

nutricnihodnota
5. pro 2016

@via09 Hlavně to příště chce, nepodcenit přípravu. Nevím, jak moc se ti věnoval, než do tebe vlítnul, ale chtělo by to přidat při práci s rukama, případně pusou a ubrat při práci s kašpárkem.

nutricnihodnota
5. pro 2016

@maii A ty znáš nějakej takovej server, kde by odpovědí nebyly samý srač.y? Mě přijde logický, že se holka zeptá zkušenejch ženskejch a ne dalších puberťáků.

maii
5. pro 2016

@nutricnihodnota treba v tomhle pripade ulekare.cz, odpovedeli by strucne a vecne. Takhle mame na 5 strankach rozpatlane ty same rady plus odbocujici podvlakna napr. na tema sex a verici...

vannilla
5. pro 2016

@maii Je to neobvyklé to je fakt. Ale ubohé mi připadá obhajovat proč se ptá tady a ne jinde. Prostě se ptá. Už mě takhle čecháčkovská povaha nebaví, každýho kdo se trošku odlišuje pořád jen prudit. Nechte lidi žít. Je to diskuzní forum, ne lekařské. Takže se tu diskutuje. Nikdo to tu snad nebere jako nějaké dogma.

nutricnihodnota
5. pro 2016

@maii A neni to jedno? No tak tu máme 5 stránek, no. Však diskuzní fórum je od toho, aby se na něm diskutovalo.

via09
autor
5. pro 2016

@nutricnihodnota Docela dlouho musím říct že tohle nepodcenil, ale je pravda že i na to by se mělo myslet, Děkuju za názor 🙂

astyna
5. pro 2016

@journals

Taky jsem si to rikala,a tak jsem rada,ze mam doma syna.

astyna
5. pro 2016

@vannilla

Tak ja nejsem katolik,ani luteran ci protestant,pripadne husita. To,ze mam nazor,ze holka.by nemela v 15 roztahovat nohy,protoze uz muze,se po me nemusis vozit. Asi jsem holt stara 28leta konzerva,ktera ma nejakou hrdost a vazi si sebe natolik,aby se nevyspala jen s nekym,aby nahodou nebyla posledni panna ve tride. Ja jsem vzdy sla mimo proudy,protoze me nebavilo byt ovce,ktera podlehne trendum...

blecha94
5. pro 2016

@astyna Jakej je rozdil mezi tim, když v 15 souloží syn, nebo dcera? :D

astyna
5. pro 2016

V tom,ze kluci mu poklepou na rameno,kdezto holka ve stejne situaci je devka...asi v tom. Ale jestli bude po me,tak budu klidna. Manzel byl taky zdrzenlivy,tak uvidime.

vannilla
5. pro 2016

@astyna Já taky nemám ráda, když někdo začíná se sexem jen aby nebyl poslední ve třídě. V tom se shodneme 😉

vannilla
5. pro 2016

@astyna Já jsem se se svým sexuálním chováním nikomu nesvěřovala a uřčitě jsem se tím nikde nechvástala a nedělala jsem to pro to, abych o to přišla. Ale z čisté mladické naivní lásky. Vydrželo nám to 5 let a byli jsme opravdu hodně zamilovaní. A nenapadlo by mě se tím chlubit nebo nějak působit na okolí. Taky jsem na sebe nebyla hrdá, protože společensky je to přijatelné až někdy kolem 18ti. Ale dneska s odstupem vidím, že jsem žádnou chybu neudělala. Vůbec žádnou.

vineta
5. pro 2016

@astyna No je vidět, že nejvíc to řeší zas jen ženský. Holku, která se vyspí s klukem, se kterým chodí půl roku, za děvku označí jen hlupák. Pochybuju, že chlapi by to řešili.

blecha94
5. pro 2016

@astyna Děvka? Když se vyspí s JEDNÍM klukem po x měsících vztahu? Tak to si může myslet jen debil, s promunitim, a od toho by mě takovej nazor nemrzel. 😀

bekyc
5. pro 2016

Chudák holka, přišla si pro radu ohledně celkem dost intimní věci a ještě dostane za to, že měla sex v 15 (oumajgád..) a ještě k tomu když je věřící...

via09
autor
5. pro 2016

@bekyc Je pravda že jsem se asi dozvěděla víc osobní názorů o pochybení o víře než rad ale tak... Diskuze je diskuze no s tím nic neudělám 🙂