Rok se snažíme o miminko a pořád nic. Co vám pomohlo?

macuska1984
13. led 2016

Zdravicko devcata a damy....je mi 31 let a s pritelem se snazime uz rok o miminko a porad nic...brala jsem HA od mych 16 let a presne na silvestra minuly rok jsem vysadila....mam porad nepravidelnou menstruaci...nedojde mi treba I mesic...od pana doktora jsem dostala prasky ktere mi upravily jen na tri mesice menstruaci...po dobrani jsem mela opet nepravidelnou menstruaci...A tehotenstvi nikde...naposledy jsem mela menstruaci 13.12. A to jen dva dny a ted zase cekam jestli prijdou...vcera jsem si delala test a byl negativni...beru i kyselinu listovou ale uz si nevim rady.....je mi uz par dni zle od zaludku....chci se zeptat zda je tady nejaka Maminka o fo mela stejne Ci podobne a co vam pomohlo....dekuji za odpovedi

terezkakalinova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kattynka1
28. led 2016

@macuska1984 A zkoušela jsi něco přírodního na srovnání cyklu? Já jsem taky měla menstruaci třeba po 55 dnech apod, ale žádný prášky od lékaře jsem nikdy nezkoušela. Hledala jsem na netu a našla si informace sama. Pila jsem Ženský čaj (kontryhelový čaj), a pila jsem Nosifol. Cyklus mi to upravilo a podařilo se otěhotnět. Ještě jsem četla o nějakých kapkách Gynex, ale s těmi nemám osobní zkušenost. Zkus pohledat informace na internetu, je toho podle mě hodně.

aklin
28. led 2016

nemohla jsem otěhotnět 2,5 roku. Nepravidelná menstruace, PCOS, stres. Jakmile jsem se dala dohromady po psychické stránce hned jsem otěhotněla.

isabella8
22. únor 2016

@macuska1984
S manželem jsem vloni v listopadu přišli o první miminko po půlročním snažením. Jednalo se o ZT v 10 tt. HA jsem nebrala už asi tři roky dozadu. Mám načteno všechno možné. Je mi 24 a manželovi 28. Hned po dvou cyklech které následovaly po revizi jsme se začali snažit o miminko znovu. Menstruaci mám pravidelnou, poznám podle bolesti a hlenu ovulaci, ale otěhotnět se nám stale

isabella8
22. únor 2016

...nedařilo. Jedla jsem kyselinu listovou, dodržovala pestrou zdravou stravu, nepila kávu, manžel přestal i kouřit... pořád nic. Navíc mám problémy s imunitou. V lékárně mi nedoporučili hlívu ústřičnou, ale doplněk stravy Mamavit. K tomu jsem si koupila kontryhelový čaj - ten jsem pila od začátku menstruace do ovulace 1-2x za den (u mě to je 12 dní) Teď mám 10 dni po ovulaci a na testu jsem našla II. 😀 Test bych si nedělala, ale bohužel na mě něco leze a chtěla jsem si vzít prášek-pro jistotu jsem zkusila test a byla jsem v šoku, když to tam na mě vyskočilo. Věřím, ze velkou zásluhu v tom má právě kontryhelový čaj- je to zázrak 🙂 přeji mnoho štěstí, ať se zadaří 🙂

ladako
13. bře 2016

Po vysazení HA jsem měla menstr. až po 33dnech,ale teď po cca 2 letech se mi celkem upravila a bez léku. V únoru jsem byla na semináři hormonální jógy a pravidelně ji cvičím. Tak ji taky zkus,mohla by pomoci.

majkyna91
17. bře 2016

Ahoj holky..nikde jsem nenasla podobny pribeh... snazime se asi 11 mesicu o prvni mimco mam syndrom PCO byla jsem v unoru na laparce...menstruace byla akorad ctyri dny po operaci...minuly tyden jsem byla na vyvolavacce,protoze se nic nedelo uz vic jak dva tydny me hrozne boli prsa,v podbrisku a behem dne mi je narazove na zvraceni,ale na ultrazvuku nic, jsem 8 dni po injekci Agolutinu a porad nic tt taky negativni uz nevim co delat nemate nektera podobny zazitek? Proc mi telo dava falesny pocity uz me stve ta bolest prsou kdyz nejsem tehotna

t_lori
23. bře 2016

Ja uz jsem jednou cely svuj pribeh psala a nerada bych se opakovala.Kdyz to zkratim a zamerim se na to,co si myslim,ze mi pomohlo,tak urcite Mojzisova metoda.Nerikam,ze to bylo 100% tim,ale snazili jsme se 2 roky a po vsech zakrocich a brani hormonu jsem se objednala k fyzioterapeutce,nechala si odblokovat kostrc,k tomu jsem cvicila a hned po prvnim pokusu jsem nasla dve carky 🙂.Pritom to bylo to nejjednodussi,co jsem mohla udelat...jen skoda,ze jsem o tom nevedela driv 😉.Drzim pesti,at se brzo podari 🙂

honeymom
23. bře 2016

@macuska1984 Ahoj, mi jsme se snažili 2roky. Dle lékařů jsme byli oba vpořádku. Pak jsem na doporučení terapeutky vyzkoušela Metodu Mojžíšové a poctivě cvičila pod jejím dohledem půl roku, pila kontryhel, vyhýbala se kofeinu. Srovnal se cyklus (25-33dní, pak 28dní přesně), přestaly i ms křeče, bolesti bederní páteře a přirozeně jsem otěhotněla.

macuska1984
autor
28. bře 2016

Holky drzim vam vsem palce...nevim Co mi pomohlo ale podarilo se...cekame holcicku podle screeningu...MOC VAM DRZIM PALECKY

bodenka78
28. bře 2016

Ahoj, z vlastní zkušenosti mohu doporučit jedině hormonální jógu! Jedná se o sestavu, kterou když se naučíš, tak můžeš cvičit doma. Určitě se na to mrkni na netu. Je to komplexnější než Mojžíšová a hlavně součástí je i relaxace, která je také důležitá. Hodně štěstí! 😉

hanule61
28. bře 2016

takže se zadařilo už předtím, než jsi sem napsala....gratuluji

danuskahe
1. dub 2016

Ahoj nam se taky nedarilo az mi kamaradka co je poradky zdraveho zivotniho stylu poradila zkusit horsky jalovec..nesmi se brat v tehu takze brat nez je menzes pak pockat jestli to dostanes a kdyz bohuzel jo tak zase brat..snazili jsme se 8mesicu a po 14ti dnech brani jalovce jsem byla v tom🙂 a kamaradka po dvou mesicich. Mam tu jeste jedno nove nenacate baleni (mela jsem velke oci a koupila hned dve baleni)ale jelikoz jsem to kupovala loni tak trvanlivost je jen do cervna 2016 takze kdyby mel nekdo zajem tak zadarmo je vas. Pc je pres 500kc. Snad jeste nekomu poslouzi🙂

1306
4. dub 2016

@danuskahe Mohu se zeptat,zda mas jeste ty prasky? Klidne bych si je odkoupila 🙂

danuskahe
4. dub 2016

@1306 ahoj ano mam. Nejsou to prasky ale neco jako med co se pridava do caje.

1306
4. dub 2016

@danuskahe a jak se to davkuje? Mohu tedy poprosit o zaslani? Jen mi napis cenu 🙂 Treba nam to pomuze..Ted je to rok,co se snazime..

elenik_
4. dub 2016

@bodenka78 Ahoj, poslala bys mi prosim nejaky odkaz na dobrou sestavu? Dekuji🙂

ferda1992
5. dub 2016

Ahoj Holky,
snažíme se s manželem o mimi a ted v dubnu to bude rok. V lednu jsem byla u Mudr a ten mi řekl at v tom dubnu příjdu jestli se nezadaří, že mi popřípadě nabere hormonální profil a manžela pošle na spermio. Když jsem byla na kontole byla jsem 17DC a říkal, že mam volnou tekutinu za děĺoho. znamená to tedy že ovu proběhla? nesetkala jste se sním některá?
Nevím, zda vůbec ovuluji, měřit si BT nejde z důvodu že pracuji v nemocnici a mam denní noční, tudíž by výsledky nebyli asi správné, a na ovu testu se mi parkat udělala slaba čarka ale nikdy aby byla dostatečně silná jako testovací. Většinou cítím tak 9-10 DC vlhko a objeví se mi tyto dva dny hlen, je průžný průhledný. BUde plodny? Už si nevím rady. Děkuji Vám a hezký sluneční den přeju 🙂 🙂

krissstyna
8. dub 2016

Ahoj 🙂 Taky se nam strašně dlouhou nedařilo, tak jsem koupila takovy zvláštní lubrikacni gel Conceive plus, psali na to dobré recenze, že skoro každá baba po něm otěhotněla. Stál 600, ale já to zkusila a objednala. Použili jsme ho 3x a ejhle, drobecek se povedl 🙂 Zacinam 4 mesic a jsem nejvi spokojena 🙂 Takže za mě zkusit ten gel, klidně ti ho můžu poslat, my už ho nepotřebujeme 🙂

1306
8. dub 2016

@krissstyna Kdyby si byla tak moc hodná, ráda ti ho zaplatím 🙂

konik_mischel
8. dub 2016

ahoj, jako bych četla svůj příběh 😉 Po vysazení HA jsem přestala menstruovat, bez injekce nic, dostala jsem nějaké prášky, taky nepomohly, mudr zkoušela kdeco a pořád nic, tak jsem zkusila gynex kapky ( prodávají ve zdravé výživě atd...) a po vybrání jednoho balení mám ms úplně v poho každý měsíc + - 28 - 31 dní vždy 3 dny- což je super. Nemohla jsem dlouho otěhotnět - určitě i kvůli té menstruaci a pak po srovnání taky nic, tak jsem si zašla na mobilizaci kostrče - to je takové vstupní zlo při mojžíšové - nic hrozného, jen ne úplně příjemné, brala jsem listovku a utrogestan a pořád nic, absolvovali jsme 3 UIU a nic, pak jsem se smířila s tím, že možná mimčo nikdy nebude a že nemá cenu čekat v práci, která mě strašně vysávala, našla jsem si jinou - nastoupila 1.2. a dle dr jsem otěhotněla 19.2. (4.UIU, ale dle utz jsme ho možná vyrobili i doma, nu což ,je to jedno ne?) Takže abych to shrnula, nevím, co z toho pomohlo, ale myslím, že to byla kombinace gynexu, mobilizace a z 80% to, že jsem si konečně v hlavě srovnala, že odejdu z práce a hrozně se mi tím ulevilo. Takže pokud máš nějaký takový stres, odbourej ho! A gynex doporučuju moc, chválím ho tu na MK všude, přeju hodně štěstí!

1306
8. dub 2016

Přijde mi, že nedělám nic jiného, než že něco užívám. Brala jsem kyselinu listovou, pak Fertlity Bland, do toho jsem šla na tu kostrč, spíme spolu obden, né proto, že musíme, ale prostě chceme, ovuluci poznám, teď začínám zkoušet ten jalovec, pokud mi krissstyna pošle ten gel, tak zkusíme i to. Práce mě zatím baví, přijde mi, že na to i tolik nemyslím, i když úplně to vypustit z hlavy nejde, piju čaje a stále nic...28.4 jdeme už do Gennetu, tak uvidíme...

klaraslavickova
8. dub 2016

Nám druhé miminko neslo a zabral inofolic pro.me a zinek pro.manžela..a hlavně my se vzdaly a bum

1306
8. dub 2016

Přítel nějaké vitamíny také bral a inofolic mi nepomohl..No uvidíme, jak píšu, možná jsem už ráda, že jdeme do centra, snad nám pomohou..

nita1984
8. dub 2016

Snaha rok a půl. Spermio ok, takže dnes první.návštěva v Pronatalu.

gabulkam
8. dub 2016

Ahoj holky, můžu se přidat? Snažíme se teprve chvíli, na silvestra 2015 jsem po 14 letech vysadila antikoncepci a myslela jsem si, jak to půjde rychle, ale ono ne. Vůbec mi nechodí MS sama. Minulý měsíc jsem musela k lékaři, který mi dal vyvolávačku a pak teprve až patnáctý den po injekci jsem dostala MS to byl 59 DC. Nyní jsem 36 DC a MS nikde, TT negativní. Zkoušela jsem testovat ovulaci abych si ověřila, jestli aspoň tu někdy mám - začala jsem 12DC a 35DC jsem to vzdala - všechny negativní. Zkoušela jsem pít kontryhel, ale bohužel opravdu to nedám - nejsem zvyklá pít bylinky a při každém loknutí mě to obrací žaludek a musela bych to vyhodit. Kyselinu listovou beru už od listopadu loňského roku. Příští týden mě tedy asi čeká návštěva lékaře s tím, že jsem to opět nedostala a přemýšlím jestli ho nepoprosím, zda by mi neprovedl alespoň hormonální profil, abychom věděli, jestli aspoň to mám v pořádku, přeci jen bude mi za 2 měsíce 31, i když doktor mi řekl, že jsem mladá, že to bude OK - myslím si, že to byly jen řeči pro uklidnění... Teď jsem četla, že vám na srovnání pomohl gynex... asi si ho objendám, to bych mohla pozřít 🙂

konik_mischel
8. dub 2016

@gabulkam neboj, není to nějak hnusné, navíc jsou to kapky, množství 1 dávky je na lžičku - to spolkneš, zapiješ a je to. A není chuťově hnusný. Taky jsem si koupila mateří kašičku v tabletách - někde jsem četla že na tyto problémy - MS, těhotenství zabírá, vzala jsem jich jen pár než jsem zjistila, že jsem těhotná, teď neberu nic. Každopádně to bych taky zkusila - balení stálo zase ve zdravé výživě cca 100,- Takže taky žádná tragédie, gynex je cca za 450,-
Jo a zapomněla bych dodat, že jsme ho užívali oba - i manžel, ten k tomu měl ještě kotvičník - kapky. A já ještě jeřáb ptačí.

konik_mischel
8. dub 2016

@1306 a co zkusit sex ob dva dny? spermie takto rychle nedozrávají - třeba to pomůže

1306
8. dub 2016

@konik_mischel Neříkám, že je to obden pravidlem 🙂 Ale zkusíme to 🙂 Třeba to taky nejak pomůže 🙂

elvira
8. dub 2016

Někdy pomůže se na všechno vybodnout.
Prošla jsem si za ty roky neúspěchu různými fázemi - od měření, užívání listovky a pití kontryhele až po nedělání nic - a na každého platí něco jiného.
Základem je ale pravidelná menstruace a pokud se nedaří delší dobu, vyslala bych muže na spermiogram.
Tak hodně štěstí, holky. 🙂