Rychlý tep, bušení srdce a nervozita př MS. Nemáte zkušenost?

verka13196
13. zář 2019

Dobrý večer maminky. Mám otázku.
Docela mě trápí jedna věc ohledně menstruace. Je mi 23 a mám jedno dítě skoro tříleté, od porodu co jsem zacela mít menstruaci zase, tak sem na sobě spozorovala to že když jsem dítě neměla tak vždy cca týden jsem cítila bolest v podbřišku tak normálně jako každá skoro 🙂, ale teď je to takový že sem tam ucitim trošku bolest ale spíš mám pocit že jsem taková nervózní a právě co je divný že mam takový zrychlený tep. Nevím je to divný nikdy jsem tohle neměla. Proste jsem taková celkove podrážděná a a mám takový těžší dech prostě se mi jakoby hůř dýchá. A pak když už dostanu menstruaci tak je do v pohodě. A píšu to protože že na začátku srpnajsem to dostala asi okolo 6. Asi 12. Mi to končilo a pak zase v srpnu 30. Sem to dostala a končilo asi 6. A od ty doby jsem divná mám zrychlený tep.. Buší mi srdce, furt taková smutná a bez nálady aa právě tohle mám vždy než to mám dostat. A pak to samo zmizí když už to mám. A teď to nějak přetrvává... A já se tedy ptám mela nějaká z vas takový problém nebo jak to nazvat. A jestli ciklus moji menstruace je normální. Děkuji všem předem. 🙂

verka13196
autor
13. zář 2019

@verka13196 a musím ještě dodat neberu HA. Nikdy sem nebrala a menstruace teď ta poslední byla taková že 2 silná pak další skoro den a půl vůbec nic pak trošku slabší a pak jen špinění.