Šestinedělí - musím na vyšetření do nemocnice

rajecka
17. dub 2015

Ahoj holky, chci se zeptat, jak moc řešíte šestinedělí u sebe a svých miminek. Mám doma 14-ti denní holčičku a v pondělí je starší dcera objednaná na vyšetření do nemocnice na Vinohradech, konkrétně na kliniku plastické chirurgie. Původně jsem myslela, že pošlu manžela, aby to vyřídili, ale je to celkem zásadní věc a chci být u toho, navíc přeci jen se o dceru starám nonstop já, takže všechny info o jejím stavu vím nejlépe já. Jenže jsem docela úzkostlivá a nevím, jestli je zrovna dobrý nápad chodit v šestinedělí do nemocnice a ještě s miminkem, i když je to oddělení plastiky. Co si o tom myslíte, řešily jste něco podobného? Šly byste, nebo raději ne?

vercik83
17. dub 2015

Asi bych šla v rámci procházky i s manželem a ten by pohlídal mimčo venku

hanyzka11
17. dub 2015

@rajecka líbí se mi nápad vercik83. pokud chlap počítal s volnem, tak jděte všichni at počkají v parku nebo jinde. pokud máš tu možnost, tak bych prcka do nemocnice zbytečně nebrala. kdyby to jinak nešlo, bedalo by se nic dělt. pokud to ale jde. řeš to jinak 🙂

sara84
17. dub 2015

Mimi bych do nemocnice nebrala, nechte manzela venku, pripadne infornujtw sestru,ze jdete kojit a hned se vratite, pochopi to!

rajecka
autor
17. dub 2015

Děkuju, bohužel to není tak snadné, dcera má panickou hrůzu z doktorů, dokonce jí manžel nedostal ani za mnou do porodnice a museli jet domů, takže budu potřebovat manželovu pomoc, abych jí zvládla :-/

tkanicka
17. dub 2015

jste objednaní na konkrétní čas? Jestli ano a nebudete tam zbytečně dlouho, tak bych to neřešila. K dětské taky chodíte i v šestinedělí, ne? A i když má naše oddělené hodiny poradny a pro nemocné, tak nevěřím, že to prostředí není zamořené bacily. Což na plastice by být nemělo, řekla bych, že to bude stejné jako na odd. šestinedělí, kde jste taky byli

kvakuska
17. dub 2015

@rajecka dala bych mimi do autosedačky, nejlíp aby bylo napapané a spící, přes sedačku bych hodila plínu a hotovo ... navíc bych přítomnost mimča použila k tomu, že bych sestřičku poprosila aby vás vzala hned, to by pomohlo nakonec i starší dceři, aby se tam zbytečným čekáním nemusela stresovat víc než je zdrávo 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru