Štítná žláza - hypofunkce, chceme miminko

makuka88
27. led 2014

Zdravím ... prosím o radu nebo zkušenost ... v listopadu jsem byla na endokrinologii kvůli špatné fci ŠZ. Ovšem tam mi bylo řečeno, že vypadá na pohled dobře, byť jsou výsledky na hraně, tak pokud neplánuji okamžité otěhotnění, tak to nebudeme řešit .. já v tu dobu jsem řikala, že hned ne. No a chyba .. bohužel jsme si to rozmysleli a chtěli bychom se začít snažit. Tak jsem své dr volala a vše jí řekla a ona mě poslala do háje, s tím že to máme zkusit bez prášků a když se to povede mám to řešit potom. Mám trochu strach, že když se to povede, bude pozdě to řešit. Hormony mi nenapíše, nechápu. Může mi je napsat obvodní lékař ? Nebo mám počkat jak to půjde... Stalo se některé z vás, že jste otěhotněla a pak vám byla zjištěna špatná ŠZ a mimčo je v pořádku ? Budu moc ráda za každou radu ... 🙂

makuka88
autor
1. únor 2018

@bachovy_esence_poradna diky za článek, zrovna řeším šz znova po 3 letech hypo, bezlepkové a nizkohistaminové diety a pod.

bachovy_esence_poradna
1. únor 2018

@makuka88 změnu stravy určitě doporučuji.. také očištění organismu, nejlépe jemné, ale hluboké (lze podpořit dobře bylinami nebo prací s tělem apod.)... zásadní je také psychika, štítná žláza často vypovídá o delším napětí nebo potlačování něčeho...