Streptokok agalactiae. Poradíte gynekologa, který by mi pomohl se vyléčit?

mariaelido
11. bře 2022

Dobry den, vie mi niekto poradit gynekologa, ktory pomohol vyliecit a zbavit sa steptokoka agalactiae? trapi ma uz niekolko rokov a vyskusala som uz asi vsetko ( atb.-cipky, maste,tabletky. cesnakove vyplachy posvy, lichorerisnici, borovu kuru, autovakcinu... ). uz som naozaj zufala. Vopred dakujem za rady.

neomenia
11. bře 2022

@mariaelido otázka je, jestli máš tak velké obtíže, že se ho chceš zbavit za každou cenu? Str.agalactiae ma v pochvě až 60% zdravých žen a nic jim to nezpůsobuje. Běžně se ani neprelecuje, protože se během par týdnů zase vrátí. Jediná výjimka je před porodem, kdy se žena jednorázově preleci, aby se nenakazil novorozenec .

mariaelido
autor
11. bře 2022

@neomenia ahoj. ano, viem ze sa prirodzene v posve nachadza. ale ja to mam masivne. mam svedeni a paleni,vytok....no, dlhodobo zle.

mariaelido
autor
11. bře 2022

@neomenia od gynekologa viem, ze je treba liecit...hrozi poskodenie klbov. a viem aj ze sa strep.agal. vo vela pripadoch vracia.

europa00
11. bře 2022

@mariaelido ahojky no ja ho měla 4 roky Ake proto ze můj manzel byl přenašeč měl ho v ČEpech na mandlích a nikdo to nevěděl, jemu to nezpusobovalo nic akr mě nalazoval do spodku i do krku… končila jsem 7 x ročně ns atb což mi úplně zničilo imunitu… Psk jsem po 4 ketech přišla b/s to ze manzel je přenašeč a nechal si kvůli mě vytáhnout mandle a už nikdy více jsem streptokoka neměla ani v pochve ani v krku… nenapadá té jestli ze nemůže něco opakovaně infikovat? Třeba partner ?? Streptok akagaciae nemá co v pochve dělat není přirozenou součástí poševní flóry ale ano některé ženy ho snášejí bezproznskove… on navíc dokáže způsobit úplnou hypersrnzitibitu sliznice meks jsem bolesti non stop bez výroku zápachu ale bolest neustálá myslela jsem ze se zabiju bylo zo hrozné období takže chápu…zkus zajít ns imunologii umět ti neberou krev proč tvé tělo se s tím neumí poprat atb jsou cesta do pekla… zkus tablety Naxyl a pak probiotika horem spodem … autovakciba vy také měla pomoct… pouvazuj kde by sed mohla infokobwt opakovaně… Jája haemnho už fíky bohu nikdy neměla když so manzel nechal vytáhnout mandle , ale atb se na je podepsaly hodně takže se mi taky nedaří udržet kašel ph v pochve ale streptokok už tam není

aseverova
14. pro 2023

@mariaelido dobrý den, pomohlo vám nakonec něco na streptokoka? Mám v podstatě ten samý problém, vyzkoušeno to co vy a stále bez úspěchu 😭