Super omega 3 activ v těhotenství, máte zkušenost?

jitinka18
9. pro 2015

Ahoj, jsem ve 23 tt a dostala jsem tyto vitamíny (Super omega 3 activ), prý je to vhodné pro těhotné ženy, ale na příbalovém letáku to není. Máte někdo zkušenosti? Myslíte, že to mám brát? Můj lékař mi řekl, že mi k tomu nic neřekne... Děkuji

sara84
9. pro 2015

Nebrala bych, lekarnice. Ktere velmi duveruji mi kdysi rekla, ze v tehu mene je vice, a i ty tehotenske staci ob den..jen B pri rannich nevolnostech a listovku pravidelne...

vitoriova
9. pro 2015

Omega 3 nenasycené mastné kyseliny jsou prece nedostatkový vitamin a telo ho slupne jako malinu....tím, že žijeme ve vnitrozemí a nemáme moře, tak musíme doplnovat, protože priznejme si, 2-3x týdně ryby rozhodne nejí každý...Je to dobré pro vývoj, s omegou přece není co pokazit...

verulinkam
10. pro 2015

Přesně, taky si myslím, že není co pokazit. A mimoto já to mám přímo doporučené užívat - zklidňuje psychiku, mělo by to být prospěsný pro vývoj mozku miminka a snižuje riziko předčasného porodu. 😵

macela34
25. led 2016

Já beru jen Acidum folicum a kapsli ryb. Tuku (omega3) denně. A u prvniho těhu jsem brala jen ten rybí tuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru