Těhotenství a odchod partnera

adells
7. dub 2019

Dobrý den,
jsem už celkem zoufalá a potřebovala bych poradit zda si někdo zažil stejnou nebo podobnou situaci.
Po krátkém braní HA a po krátkém chození s přítelem jsem otěhotněla. Rozhodli jsme si dítě nechat. Jenže partner z toho nebyl tak nadšený a rozhodl se mě opustit. Rozmýšlela jsem a navrhla mu, že tedy půjdu na interrupci, když s námi nechce být. Jenže poté partner přišel a interrupci mi vymluvil s tím, že ho to mrzí že odešel, že mu chybím a že když už se stalo tak si dítě necháme. Partner se tedy vrátil a já mu jeho první odchod odpustila. Po měsíci a nějakém tom dnu se rozhodl znova odejít. Znovu mi oznamil rozchod.Teď mi dělá problémy, nechce jit na matriku. Jsem teprve ve 4 měsíci těhotenství ale na matriku musíme brzy protože jsem ho dala k soudu a musíme mít určené otcovství.Máte někdo podobnou zkušenost? Všem těmto problémům chci předejít... Velmi mě mrzí jak se k tomu staví. Vím l, že nás soud může poslat na testy otcovství a nevadí mi to. Ale přesto těmto zbytečným problémům chci předejít. Jenže on si ale nedá říct. Co delat? Mate nekdo podobnou zkusenost? Jak to probihalo pak u soudu? Dekuji za vsechny odpovědi!!! 🙂
nemam s tim problém. Ale přesto tomuto chci předejít. Máte někdo stejnou podobnou zkušenost?

lolam10
7. dub 2019

Zkusenost nemam ale zkusila bych se domluvit za kazdou cenu.to ze jste ho dala k soudu tu domluvu prilis nepodpori si myslim ja...at to zvladnete

adells
autor
7. dub 2019

@lolam10 Dala jsem ho prave k soudu kvuli tomu aby mi prispel na vybavicku. A on s tim souhlasil ze ho k soudu mam dat. S nim se totiz nedomluvim bohuzel na takovych vecech normalme no. Jinak dekuji 🙂

blabloblu
7. dub 2019

@adells to vypadá, že to má nějak ošéfovaný, aby nemusel přispívat moc :( to je fakt smutný, lulin. Já jsem drsná, normálně bych šla za jeho rodiči! :D

adells
autor
7. dub 2019

@blabloblu nevim co ma v planu ale velmi me zklamal. Kazdopadne nedam se!!! ☺😁😁😁

ah1234
7. dub 2019

No ono je to zradne - samozrejme sud moze nariadit testy otcovstva, ale otec dietata sa moze nedostavovat, odrocovat to a podobne, takze sa to moze tiahnut velmi dlho a niektori ludia to su schopni skutocne dlho odkladat takymto sposobom aj za cenu pokut od statu. Ja by som sa tiez skusila mimosudne dohadovat, aj ked to moze byt tazke az nemozne. Ale za pokus nic nedas....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru