Tělísko Mirena + tampóny. Můžou se používat?

nagojka
19. zář 2021

Ahoj holky...muzou se pri teliskach pouzivat normalne tampony na menzes?je to na palici...mam zavedou Mirenu od stredy dneska je to teda 4-5 den od zavedeni a porad neskutecne krvacim...jako fakt dost je to normalni silna menstruace...Nesnasim vlozky a pocit jak to ze me tece je k zoufani a nesnesitelnej...Bohuzel s tim nemam zadnou zkusenost ale myslim si ze by tampony nicemu vadit nemeli kdyz je telisko az v deloze?je to fakt na palici...konecne mi skoncilo sestinedeli tak tyden byl klid a ted zase tohle...no ja se snad toho sexu uz nikdy nedockam..Jestli takhle budu krvacet treba mesic v kuse tak me mrdne...a chlapa obzvlast..nejaky spineni bych prezila ale tohle je fakt extrem..hlavne mi tu nepiste ze u vas tohle trvalo 3 mesice to slyset nepotrebuju😂😂😂😂🤦🤦🤦🤦...(vtip).diky

areh
19. zář 2021

@nagojka tampón úplně v pohodě. Měla jsem nejmenší. Po zavedení tělíska jsem krvácela měsíc v kuse 🙄 nadávala jsem si, že je to hrůza. Ale po měsíci klid a v době menstruace mám jen jeden den lehké špinění, jinak nic. Ten měsíc nepohodlí za to určitě stojí 😁

nagojka
autor
19. zář 2021

@areh ja v to porad doufam ze to bude v pohode...je to ale opruz clovek se celou dobu tesi az skonci sestinedeli aby se mohl vratit k normalnimu sexualnimu zivotu a ono houby...pritel uz je z toho fakt hotovej... No co nadelam...ted uz nic...

nagojka
autor
19. zář 2021

Je telisko zavedene opravdu cele jen v deloze?doktor mi to ukazoval na utz a podle toho sem pochopila ze ano ale ted sem se zase docetla ze se musi davat pozor a byt opatrna kdyz se tampon vyndava?proc a z jaleho duvodu?vzdyt tsmpon prece do delohy neleze..🤷🤷mam hloupe dotazy ja vim..ale sex uz opravdu potrebuju nutne😂😂😂😂🤦🤦🤦🤔🤔🥰existuji specialni houbicky na sex pri menstruaci pouzivala sem je pred otehotnenim naprosto bezne a temer porad..bohuzel je houbicka sexem zastouchana hloubs do pochvy tak si rikam jestli si nijak neublizim kdyz se vsude pise o tom opatrnem vyndavani tamponu...opravdu se moc omlouvam za hloupou a trapnou diskuzi...ale...🤷🤷🤷

konidana
19. zář 2021

@nagojka koukaj malinko ty snurky na vytazeni teliska. Většinou ale jen v ucite fazi cyklu. Jako asi by se teoreticky do nich mohl tampon zachytit, ale myslim ze to je velice nepravdepodobne. Za mne s tamponem v pohode...

ellyem
20. zář 2021

Já mám tělísko dva týdny, týden jsem krvácela (klasická MS) a gynekolog mi říkal, že u té první menstruace bych neměla používat tampóny. Nicméně nevím, jestli to není spíš tím, že to byla zároveň i moje první MS po porodu.