V 6tt je na ultrazvuku jen zvětšená sliznice

martinabene
27. zář 2016

Zdravím, prosím Vás chtěla jsem se zeptat, byla jsem dnes na ultrazvuku. Mela bych byt podle data poslední menstruace 6+0tt. Ale na ultrazvuku byla vidět jen zvetsena sliznice a nic vic. Paní doktorka me poslala na zjisteni Hcg. Moc se bojim. Myslíte si, že je ještě možnost ze bych těhotna nebyla?? I když všechny testy jsou pozitivní. Děkuji

viivienn
27. zář 2016

Ahoj jaké testy jsi si dělala -krev je 100% jistota.Někdy není vše dle tabulek mně zase v 9 týdnu neviděli srdíčko když má být vidět od 6 týdne.Třeba jsi těhulka meně 🙂 Hlavně se snaž být v klidu to je základ pro mimi 🙂

bajuliss
27. zář 2016

Ahoj 😉 podle uz muzes byt 6tt... Ale podle ms muzes byt i 4tt.. V tom pripade opravdu jeste nebude nc videt 🙂 neboj se 😉 drzim palecky 🍀🍀😋

martinabene
autor
28. zář 2016

Děkuji moc za odpovědi 🙂 testy jdem si dělala různé, dělala jsem si i digitální asi minuly týden a bylo tam +2-3. Dnes ráno jsem si dělala další test od doktora Maxe a čárka byla o hodně silnější než předtím, což me celkem uklidnilo 🙂 ze snad Hcg stoupa 😉

sissis1221
4. říj 2020

@martinabene jak ste dopadla ?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru