Váček na sliznici, menstruace nikde, ale TT negativní

kikinuska1111
5. čer 2016

Dobrý den holky. V pátek jsem byla u doktora protože se s přítelem snažíme o miminko. Řekl mi, že mám rozšířenou sliznici a tam gestatční váček. Na krev mě objednal až za 14 dní. Menstruaci mám nepravidelnou. Dělala jsem si TT a vyšel negativní. Mohu i tak byž těhotná ? děkuji moc za odpověd holky.

no_title
5. čer 2016

některým se HcG nemusí dostat do moči vůbec. Spolehlivější je jít na krev. Proč Ti nevzal krev rovnou? Vždyť HcG je v krvi už pár ní po oplodnění. Já myslím, že těhotná jsi. Co já bych dala za vysokou sliznici a gestační váček...

kikinuska1111
autor
5. čer 2016

Dekuji za zprávu. vydesil me ten test. rekl, ze mám prijit za 14 dni. ja kvuli práci mohu jen v pátek na odber a ted v pátek tam není az pristi patek.

lufik123
25. led 2019

Dobrý den, holky snažíme se o miminko
Byla jsem u gynekoložky a ta mi řekla ze mam hodně rozšiřenou sliznici ale nic tak nebylo vidět
A krev mi vyšla negativní
Měsičky bych měla dostat 3.2.2019
Když měsíčky nedorazi tak mam dojit na krev 4.2.2019.
Když bych byla těhotná kdy by se to tak mohlo ukazat ?
(Začala jsem špinit 22.1.2019 a trvalo to zhruva 3 dny pak mě začalo pichat na pravé straně v podbřišku
Tak ubec nevim mohu byt těhotná nebo se mě chystají měsičky. Děkuji za odpovědi 😄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru