Začít se snažit či ne? Po mimoděložním těhotenství

hul
26. říj 2015

Ahojky. 10.9. jsem prodělala mimoděložní těhotenství. Už jsem doma po nemocenské, jizvy se hojí a já začínám mít touhu zkusit to znovu. Mimoděložní se nám podařilo již po měsíci snažení. Kromě toho mám i po první menstruaci, která došla 4týdny+- od výkonu. Jinak je mi 26let. Nevím zda to všechno stačí, ale pere se to ve mně. Co by jste dělali vy??

hul
autor
27. říj 2015

@ammy001 jaj tak to jste si teda fakt užili :/ ja jsem právě zvědavá zda to vyjde a nejradši bych to věděla hned. Jsem strašně nervní když nevim jestli to jde a nebo ne...naštěstí práce je v klidu v sedě. Jako nějaký nervíky bývají, ale s tím jsem se naučila pracovat.

nikdo17
27. říj 2015

pokud se na to citis, tak bych se zacala snazit. pristupuje se trochu odlisne k tomu kdyz chces tehotnet ,,jen po revizi,, ci po laparoskopicke operaci mimodelozniho tehotenstvi. dr tam doporucuji nejakou pauzu si dat. ja jsem loni po mimodeloznim tehotenstvi a byl mi odstranen vejcovod a taky jsem otehotnela hned v prvnim mesici snazeni. pak jsme se zacali snazit asi po dvou nebo trech mesicich po mimodelozku znovu a stejne jsem otehotnela az po roce. takze telo stejne az bude pripravene tak se to zase povede si myslim. ale jinak pamatuju ze jeden dr rekl ze uz se muzu snazitna jeden me jeste v prosinci serval co blbnu ze se mam snazit az po novem roce. na operaci jsem byla v cervenci tehdy.

hul
autor
27. říj 2015

@nikdo17 Děkuju 🙂 Já počkám po novém roce a pak začneme. Uvidíme jak se to tělu bude líbit.

nikdo17
27. říj 2015

@hul presne. vsak uvidis. kazdopadne bych na to asi nejak nespechala, prece jen je to operace a zasah do organismu. a kdes to mimodelozko mela?

martinkamoj
27. říj 2015

@hul Budeme se snažit spolu od nového roku a podporovat.. A třeba za rok v tuto dobu nám budou mrňousci spinkat v postýlce 🙂

slunicko01
27. říj 2015

@hul ahoj, já mimodelozni 24.5. Doktor v Motole mi řekl, že hned další cyklus můžeme. Neměla jsem žádný problémy, a vyšlo nám to hned další cyklus ☺ záleží jak se cítíš a myslím, že tělo samo pozná, kdy je čas... ☺snad...

hul
autor
27. říj 2015

@slunicko01 Taky mě operovali v Motole, ale nic mi k tomuhle neřekli. Jen že levý vejcovod mám v pořádku. No uvidíme. Já do prosince vydržim a doufám, že to taky půjde 🙂
@martinkamoj jj budem doufat 🙂 Hlavně nestresovat, protože to nikdy ničemu nepomohlo

slunicko01
27. říj 2015

@hul já jsem se ptala, kdy... Nedělali mi revizi, tak říkal, že můžeme hned. Po ty revizi by se mělo vydržet pár měsíců... A taky říkal, že vzhledem k mýmu věku... 😃 tak držím palce ať vám to pak dopadne...

hul
autor
27. říj 2015

@slunicko01 Ja ani nevim jestli mi revizi dělali, ale v propouštěcí zprávě o tom nebyla zmínka. Takže mi ji asi taky nedělali, ale zase u histologie byl i vypsán rozbor děložního obsahu tak nevim. Je to zvláštní....

martinkamoj
27. říj 2015

@hul přesně tak.. tys měla malý na levo??Já mezi pravým vaječníkem a močovým měchýřem.. Docela to bylo už i velké cca 10TT.. 🙂

hul
autor
27. říj 2015

@martinkamoj já v pravém vejcovodu a všechno bylo ok do 8tt kdy prasklo. Nicméně na UTZ nic, ale hcg jsem měla víc jak 6000!

martinkamoj
27. říj 2015

@hul já měla na začátku září hcg 480 a pak jsem začala krvácet a najednou to kleslo na 108 doktor mi řekl,že to asi odešlo.. No ale pořád jsem špinila pak krvácela ale říkala jsem si, že to bude asi po tom, jak to malé odešlo.. A ejhle až sem šla z bolestí po měsíci zjistím, že bylo napravo.. A HCG v nemocnici bylo 280.. Už bylo jasný, že tam někde je..

hul
autor
27. říj 2015

@slunicko01 Po jaké době jsi zase začala normálně fungovat? Myslím ve sportu....Ja jsem si koupila Bosu a strašně moc bych na něm už chtěla začít pořádně posilovat....

slunicko01
27. říj 2015

@hul mně fakt nic nebylo, nebolelo vůbec nic, takže jakoby hned... Ale nejsem žádná sportovkyně 😃 myslím normální chod domácnosti s dvěma malyma detma... Nevím jak hodně to bosu namaha břicho...zkus a uvidíš a kdyby tě to začalo bolet, tak přestanes...

ammy001
27. říj 2015

@hul taky tlacim dny 🙂Taky bych chtěla už teď hned 😀

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz