Zamlklý potrat, jak jste se z toho vzpamatovali?

lzii
24. led 2018

Ahoj snazilky , maminky proste vsichni co si tohle prectou ...

v posledni dobe jsem zazila zamlkly potrat v 7tt , a nejak se z toho nedokazu vzpamatovat , porad v tom pavu a premyslim jake to mohlo byt , co jsme asi cekali atd ... doma o tom mluvit nemuzu vsude na me jdou reci typu ze mame jeste synka 1,5 roku zdraveho atd coz je pravda , jasne.... ale mohl mit sestricku nebo bratricka a to me nici .... plod se prestal vyvyjet a nikdo mi nerekl proc ...:( Jak jste se z toho vzpamatovavali vy ??? Když jsem sama doma tak jen myslim na tohle a pláču :(

andelka
27. únor 2018

@lzii předtím jsme ti už několikrát psaly,že ms máš čekat po 39. Nestresuj nebo si to ještě nervama oddalis.

neria55
27. únor 2018

@lzii vidím to opravdu tak na ten 39dc či 40dc. Ještě vydrž 😖...jinak vyvolat Ms jsem nikdy nezkoušela, myslím že na to žádné zaručené figle nejsou

andelka
27. únor 2018

Říká se sex, víno, horká vana,ale nevím,nezkoušela jsem. Trpělivě na ms po revizi čekám.

aaa
28. únor 2018

Holky, dotaz, jaka predoperacni vysetreni jsou potreba na revizi po zamlklem tehotenstvi? Dostala jsem na gynekologii dost zmatene informace a vlastne az doma, kdyz mi doslo, co se stalo, jsem si uvedomila, ze nevim, co vsechno vyridit pred zakrokem ☹

draceka
28. únor 2018

@aaa Moc mě mrzí,co se Ti stalo...mě to potkalo na začátku roku také;(Je to strašný šok...pokud si to správné pamatuji,tak potřebují rozbor moci, krevní obraz,krevní skupinu,Rh faktor, pak ještě srážlivost, rodinnou anamnézu a EKG.Mozna ještě něco,možná si vzpomene někdo další!!drž se!!

aaa
28. únor 2018

@draceka Děkuju. Já to zatím ještě v hlavě nepobrala, vím to jen pár hodin. Ta vyšetření ti udělala praktická lékařka? Zrovna jsem totiž zjistila, že ta moje je nemocná a neví se, kdy bude. Takže budu muset nejspíš všechny testy podstoupit přímo v nemocnici.

draceka
28. únor 2018

@aaa jj,praktická...pokud je nemocná a není za ní záskok,tak by to meli udělat v nemocnici.Drz se!!Čas tomu pomůže!

kobzolla
28. únor 2018

@aaa Taky je mi to líto, já si tím prošla v prosinci...😔
Každopádně mě v nemocnici jen vzali krev (co z ní vše řešili, nevím přesně), zkontrolovali tlak, váhu, teplotu... Probrali rod.anamnézu, předchozí porody/potraty. Ale moč, ani EKG teda ne. A samozřejmě udělali předoperační utz ještě.

andelka
28. únor 2018

@aaa já jsem od gynekologa jela rovnou do Nemocnice. Domluvili jsme se na nástup druhý den ráno. Večer se dělal utz a napsali nějaké papíry,ať mě ráno čekají a ví co a jak. Ráno byl příjem,brali mi krev kvůli anestézii a taky na rozbor ( infekce apod,zda by se zjistilo proč těhotenství skončilo). Jinak jsme jen psali anamnézu. Žádné kompletní předoperační vyšetření si nepamatuju, jen ten odběr krve.
Moc mě to mrzí,nemělo by se to dít. Bohužel děje a my to musíme zvládnout. Drž se.

aaa
28. únor 2018

@andelka Díky. Já už jsem ve věku, kdy prý se předoperační vyžaduje, je mi přes 40. Uvidím, co mi zítra řeknou. Ty se taky drž a ať je brzo dobře.

andelka
1. bře 2018

@aaa aha,mně bude 35. Tak ať ti to dopadne co možná nejlépe a jsi brzo v pořádku.

lzii
autor
3. bře 2018

Už jsem to dostala po 41 dnech! Sláva! Tak už mám klid.

andelka
3. bře 2018

@lzii no vida,podle očekávání dorazila 🙂 super. Já mám teď též první porevizni, 29 DC,ale jestli nebo kdy byla ovulace nevím. Spíš bych řekla že nebyla,když jsem ji dostala poměrně brzo,a je slabá.

lzii
autor
3. bře 2018

@andelka tak teď už třeba bude 👍
Uvidím jaky průběh MS bude a podle toho se začneme pomalu snažit....

andelka
3. bře 2018

@lzii uvidím,mám tu pár ovulačních testů a jsem zvyklá měřit bt,takže až ms skončí,jdu na to. My si od snažení dáme ještě pauzu dva měsíce.

jitulka87
3. bře 2018

@lzii moc me mrzi, ze te potkalo nestesti...vzdycky jsem si rikala, ze je jedno,kdy se to stane..a nikdy by me nenapadlo, ze muj chlapecek se narodi moc brzy a po 6 tydnech odejde...bolest je obrovska, chut do zivota temer zadna...musime jen verit, ze to melo svuj duvod. Ac smireni je hrozne tezke a bolestive...a ze nasim andilkum je tam nahore dobre... bolest ale asi nikdy nezmizi

aaa
4. bře 2018

@andelka Už je to za mnou. Psychika v háji, ale snad čas pomůže. Tobě přeju hodně úspěchů při dalším snažení 🍀

andelka
4. bře 2018

@aaa děkuju. Přeju ať je všechno bez komplikací. Psychika většinou po fyzické stránce pokulhává,ale bude to lepší.

sarkoc
4. bře 2018

zdravim, tak u me to bylo nejspíš hypofunkci st.zl., na kterou mi teď přišli, takže snažení se posouvá, protože při těchto problémech se prý potraty často opakuji...😕 to určitě nechci riskovat, ach jo

eva.85
7. bře 2018

Ahoj holky, mám opět dotaz, příští týden by mi mělo končit šestinedělí po kyretáži v 10 tt, na menstruaci ještě čekám, mohu už začít sportovat (cvičení, posilování a běh)? Dekuji

andelka
7. bře 2018

@eva.85 já myslím že po šestinedělí jo. Já se vracím po 6 nedělí do práce,fyzicky náročné. MS mi přišla teď, pátý týden po revizi.

sarkoc
12. bře 2018

Tak já dneska 4 týdny a 5 dní po revizi a přišla MS, řekla bych ve stejné intenzitě jako jsem měla před těhu, tak věřím, že se tělo v tomhle směru snad vzpamatovlo dobře, před deseti dny cca jsem měla pocity jako při ovu. 🙂..už se také těším až začnu sportovat, na kole už jezdím, tak za týden hurá běhání 🙂 A nevíte jak dlouho se upravuje pomocí hormonů činnost štítné žlázy? Než se to upraví, musíme čekat na snažení se, na endokrinologii jdu až ted v pátek, tak vůbec nevím, co čekat :/

eva.85
13. bře 2018

Mně přišla MS včera po 41 dnech od revize a u mě nic moc, bolest břicha a je hodně silná, snad ji nebudu mít dlouho. Taky se těším na sport a vše okolo. S tou štítkou nevím, ale kolegyně měla něco podobného, dostala léky a po třech měsících od revize byla opět těhotná a vše v pořádku, má zdravého chlapečka 🙂

sarkoc
13. bře 2018

@eva.85 já právě měla MS silnou od porodu první dcerky hodně, někdy i se zvracením k tomu, bolesti v kříži atd, takže proto píšu, že se to vrátilo do normálu, jsem na tohle zvyklá...nejradši bych ted týden ležela, ale to s dvou a půl letým čertíkem moc nejde 🙂
S těmi třemi měsíci to je super zpráva, myslela jsem, že to trvá třeba rok nebo tak...tak se uvidí no, jak to bude rychlé...i když já momentálně stejně nemám na snažení vůbec myšlenky, ten strach, že by tohle přišlo znovu je tak silný, že do toho radši nepůjdu dřív než ten strach překonám, i když nemám ponětí jak...

jednoducho_maria
Odpověď byla odstraněná
Zobraz