Používáme cookies. Více informací zde. OK

Zánět močového měchýře, co pomůže? A jít s tím na gynekologii nebo k obvodnímu?

pulenka
10. srp 2019
widowblack
10. srp 2019

Na urologii 😉 a pokud si tehu tak to mizes vzit prez gyndu

zelenaesmolda
10. srp 2019

@pulenka
staci obvodak,jsou na to treba ATB.

pulenka
autor
10. srp 2019

@widowblack těhu nejsem, jen nevím jestli mě na urologii vezmou hned bez doporučení

widowblack
10. srp 2019

@pulenka tak pokud to tahle u vas je , tak obvodak a pak urologie ( pokud te nezacne léčit obvodak) jinak hodne pit , urinal akut, a brusinky ale pokud uz mas zanet rozjetej tak ti pomuzou jen atb.

sudylichozrout
10. srp 2019

@pulenka Staci jit k obvodnimu lekari. Udela test na pritomnost bilkoviny v moci a pokud ano, napise pravdepodobne Nitrofurantoin. To jsou atb primo na mocak.

verace81
10. srp 2019

@pulenka Můžeš zkusit blokurina na začátku zabere jinak pokud je to už rozjeté tak antibiotika

ivannka92
10. srp 2019

Me dost pomaha urologicky caj, udelam si litr a popijim. Poradne se jim proleju a rozezenu to. Ale jen kdyz to jeste neni rozjety. Taky nasadim lichořeřišnici - kapky a cibuli (vnintrne i davam na zada na ledviny pres noc). To jsou prirodni antibiotika.

marticcelli
10. srp 2019

Mě pomohlo hodně pít, omezit cukry a užívat Uroval Manosa akut, je vhodný i pro těhotné a pomohl teda okamžitě

jirovapa
10. srp 2019

@pulenka hodně mi pomohli kapky Lichořeřišnice a hodně pít 🙂.

pulenka
autor
10. srp 2019

Díky, za rady 😊 ale ráno to vezmu na pohotovost, už je přítomna i krev.😳

babanci
12. srp 2019

Mě vyléčila Zlatobýlka od pí. Kamenické. Doufám, že napořád.

krasna_neznama86
Autor odpověď smazal
Zobraz
kaja2016
29. srp 2019
@pulenka Po letech chronickych zanetu doporucuju kpupit brusinky, manosu ( nejlepe od sankt bernard - dobra cena) a pit ( ale zase ne nejak xtreme - max 3 litry, idealne 2). No a ono to za dva dny prejde. Pak si nasad nejake protizanetlive bylinky a nemelo by se to opakovat. Atb u me byla cesta do pekel. Kdyby prisla horecka, tak ale uz na pohotovost - to muze jit na ledviny a atb jsou nutna, ale to se stava malokdy, je to ale nebezpecne. Ale nejsem lekar, pisu jen svou zkusenost. Co to praktikuju takhle, tak mam zanet tak jednou za dva roky. S atb jednak prubeh uplne stejny, a druhak za tyden dva opakovani... Prakticky zanet porad dokolecka...Cetla jsem na i nejake studie, ze s tim ted experiemntuji bez atb, prubeh stejny a brani to opakovani, moje zkusenost to potvrzuje...Doktor ti nic jineho nez atb neda...
pulenka
autor
30. srp 2019
@kaja2016 díky za radu, už sem s toho venku, díky bohu. Ale preventivně piju ráno a večer uro.čaj.

Sem začni psát odpověď...

Odešli