Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Záněty močáku se stále opakují - jak se jich zbavit?

martinakokyova
29. lis 2019

Ahoj holky trpím pořád každej měsíc na zánět močového měchýře a cest.. chtěla jsem se zeptat kdo měl taky záněty a jak jste se s toho vyléčili ? Přála bych si miminko ale bohužel 2 roky bez neúspěchu bývá to vliv na otěhotněni?

verunka11221
29. lis 2019

Ahoj, ja jsem na ne hodne trpela. Litala jsem vsude mozne ale bez vetsiho uspechu. Poprve jsem mela zanet v sestnacti a tahlo se to az do dvaceti peti. Pak jsem narazila na skveleho urologa a mam prez 3roky klid. Takze zkus se poptat a dostat se k nejakemu poradnemu urologovi. Jinac presne na tohle jsem se ptala gynekolozky. A pry to vliv muze mit. Jak velky to uz jsem se neptala

terka80
29. lis 2019

@martinakokyova zkuste susene brusinky hrst denne na min.pul roku a probioticke cipky treba jednou za 3-4 mesice na 10 dni.po styku chodte curat za hodinu a myjte jen vodou.az druhy den umejt intimnim mydlem.

lv
29. lis 2019

Nech si udělat stery na gynekologii, jestli ba sebe s partnerem neprenasite opakovane infekce, dbej na hygienu po styku, najdi urologa. Dobře zabira lichořeřišnice kapky, často zastavi pocinajici zánět

petulejan
29. lis 2019

Mám chronické záněty už od osmnácti a nic moc se s tím dělat nedá. Prolivam se čajem,když je líp a prášky,když je hůř. A na těhotenství to vliv nemělo myslím. Důležité je se docurat,ať se netvoří bakterie.

terka80
29. lis 2019

@petulejan ja sem mela klid jen v tehotenstvi

petulejan
29. lis 2019

@terka80 já taky. Teď už se opět ozývá 🤦‍♀️

terka80
29. lis 2019

@petulejan 😢😢

petulejan
29. lis 2019

@terka80 už jsem zvyklá. Proliji se čajem a je klid 😉

martt
29. lis 2019

@martinakokyova Také jsem trpěla na časté záněty močového měchýře a nakonec mi na urologii zjistili v močových cestách bakterii mykoplasmy.

konidana
29. lis 2019

@martinakokyova může to být i psychosomatickeho původu. Kámoška dala trochu do kupy hlavu a opakované záněty přestaly .

zlatnikslavomir
2. pro 2019

@martinakokyova
@terka80
@petulejan
@petulejan
DÁMY PARDON že Vám do toho vstupuji, ač jsem sice jen chlap, tak sjem se svého času dost věnoval léčitelství a jiným věcem a vím co fungovalo
KOLOIDNÍ STŘÍBRO je na zánety super, je to přírodní antibiotikum, ale ne z lekarny, ani od nějakého samodomo kdo si koupí mašinku za 5000 a myslí jak vyzraje.
Jsem zlatník a s kovy a s vázkumným ústavem již několik let super spolupracujeme.
Vice povidani o STŘÍBŘE je zde a pokud by některá chtěla zkusit, máte to ZDARMA, jako téměř kolega z koníka,
Přeji Vám všem zdraví. Slavomír
http://www.7den.cz/category/zdravotni-okenko/le...

zlatnikslavomir
2. pro 2019

@konidana ano souhlasím, psychosomatika je původem mnoha nemocí

zlorenka
2. pro 2019

1. nechat si na uro/gynde udelat testy na chlamydie (!) a dalsi infekce
2. u dr. maxe maji desinfekcni intim gel LadyMax, stoji asi 150, takze zlomek co jiny znacky a je super. Pokud mate na zachode umyvadlo v dosahu, kupte si bidetovou sprsku, fakt vynalez k nezaplaceni
3. na hodne zanetu mocovych cest pomaha d-manosa (blokurima, uroval)

... a ja se tim trapila 6 let, pak zmenila partnera a od ty doby mam pokoj :D

zrzinda
3. pro 2019

@martinakokyova Ahoj! Já měla záněty taky strašně často, ani nepočítám kolik nocí jsem probdila vedle zachodovýho prkýnka.
Ale jednou mi moje kamarádka řekla, že zánět močálu je záležitost psychosomatiky.. A světě div se, rok a půl vůbec nic 🙏 Nevím, zda to tak opravdu je, každopádně mě tohle zjištění strašně pomohlo 😊

Sem začni psát odpověď...

Odešli