Zduřenina v oblasti třísel. Co by to mohlo být?

dendasubaristka
16. zář 2019

Zdravím. Stalo se to už některé z vás? V pátek jsem si nahmatala zdureninu na levé straně třísel. Která lehce bolí. Když třeba stojím u linky a jsem opřená tak to cítím jak to bolí. Do toho už mám 3 týdny zpoždění a bolesti podbřišku. Minuli týden mě vystřelovala bolest v těch místech až do stehna. Díky moc.

adel_si
16. zář 2019

Nevím, jak to vypadá u Tebe.. Ale mě se v trislech i v podpaží dělají takové vridky.. Bolí to jako blázen, mažu to ichtoxylem. Do 2 dnů mám klid.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@adel_si no to je pod kůži, taková boule. Na venek nejde nic vidět

adel_si
16. zář 2019

Jo jo, to i u mě 🙂 ale za pár dnů to "vyleze" nahoru a praskne... Ale nemusíš mít to samé, co se dělá mne

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@adel_si aha. No jako mě i minuli týden s toho místa vystřelovala bolest až do stehna no. Uvidím zítra jdu na gyndu.

alemari
16. zář 2019

@dendasubaristka uzliny? Jak jsi na tom s lymf.systémem?

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@alemari netuším. Kde se to dá zjistit?

alemari
16. zář 2019

@dendasubaristka u obvoďáka dostaneš žádanku. Máš těžké nohy, oteklé... ? Nebo zkrátka zajdi ns lymf.masáže a masérka ti hned řekne co to je.

lv
16. zář 2019

Bartolliniho žláza, k lékaři

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@lv aha. Zítra jdu tak jsem zvědavá. Díky

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@alemari ne ne nemám ani oteklé ani těžké.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@lv akorát teď koukám a ona je jakoby u vchodu do vagíny ta žláza a já to mám zepředu v oblasti třísel.

aselluska
16. zář 2019

To mám taky, Dr na mě koulela očima, že tam nic nenahmatala, a že se tam nějaká žlázka občas náplní a bolí to, je pravda, že mě to bolelo i při sezení, taková bodavá bolest. Doporučila mi Lioton který jsem si teda koupila ale po pachu jsem se bála, aby mi to tam nepálilo, nylonu toho cítit něco jako eukalypt, takže to neřeším, řekla že kdyby to zlobilo ze mě někam pošle. Bolet to přestalo.

alemari
16. zář 2019

@dendasubaristka tak to vypadá teda asi spíš na těíselnou kílu?

marta_kovar
16. zář 2019

@dendasubaristka Jo tak to jsem měla taky. Napichoval mi do toho injekci a tahal pryč z toho tu tekutinu. Když se to nezlepší jezdí se na rozříznutí a vyčištění a pokud ani to nepomůže tak to tahají pryč. Je to nateklá žláza, která zvlhčuje vstup do pochvy a která se z nějakého důvodu ucpe.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@aselluska aha. No tak snad to bude jen žláza a nic horšího. Jsem zvědavá co mi řekne 🙂 díky.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@alemari to mě taky napadlo no.

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@marta_kovar jej no tak to bych se pak měla na co těšit. A měla jsi i nějaké jiné problémy? Třeba s ms nebo tak? Já už 3ti týden zpoždění právě no. A do toho mě furt píchá v tom podbřišku. Je fakt že mám celkem dost hojný výtok teď víc než normálně. Tak jestli se to tím nejak neucpalo no.

marta_kovar
16. zář 2019

@dendasubaristka No nyní se mi to po sexu opět naplní a bolí to. Nebo lehce tlačí. Nechci strašit ale ta bolest byla hrozná. 😨 Ale s MS se mi nic nedělo.

marta_kovar
16. zář 2019

@dendasubaristka Je to bartholiniho žláza

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@marta_kovar o té Žláze mi tu už psala paní to není ona mě to bolí jakoby jak je podbřišek v místě třísel. Ne mezi nohama.

marta_kovar
16. zář 2019

@dendasubaristka Jo taak, no ona je dlouhá takže je dost možné, že je to všechno propojené. Tak pak dej vědět!🙂

denca033
16. zář 2019

@adel_si mě se to dělá na kostrči. Jenže mě už na to ani nestačí černá mast takže jdu vždycky na vyříznutí na ošetření na chíru. Po porodu s tím už musím na operaci

adel_si
16. zář 2019

@denca033 já jsem na vyriznuti byla jednou.. A nikdy více 🤦‍♀️ doktor mi to udělal bez umrtveni.. Stoural se v tom asi 5 minut a já myslela, že umřu 😩

dendasubaristka
autor
16. zář 2019

@marta_kovar aha no tak jsem zvědavá. Určitě tady napíšu 🙂

denca033
16. zář 2019

@adel_si mě to povídej. Já jsem tam byla během dvou měsíců dvakrát s tím. Jednou s umrtvenim a podruhé když se mi to vrátilo po prvním ošetření bez umrtveni. Vím co to je za bolest. A ještě k tomu jsem byla ve 27tt. Stoural se mi v tom tak půl hodiny myslela jsem že mi upadne s prominutím prdel. Pak Prevazy od ty doby naštěstí klid. Tak doufám že do porodu bude tak a pak řešit operativne

dendasubaristka
autor
17. zář 2019

Holky tak jen zvětšená uzlina nic jiného.