Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

janina419
18. pro 2017

Tak mam antikoncepci na pul roku a pak to zkusime co vy kocky?

leontynkar
19. pro 2017

@janina419 a kdy jsi vlastně mela tu laparo? Ja se v tech diskuzich trochu ztrácím 🙈 Ja nevim, ale jestli se chci snažit o miminko, do antikoncepce bych nesla. Ale je to jen muj názor. Neber to prosim nejak zle. Myslim, ze 3 mesice čekání je dostačující.

janina419
20. pro 2017

@leontynkar laparo byla 7.11 a ted mam cekat pul roku a pritel ted do toho jit nechce takze jsem si dala antikoncepci a uvidime po tech 3 mesicich chci se dat do kupy i psychicky

leontynkar
20. pro 2017

@janina419 jasně, pokud nechcete oba, je to jasné. Ja jen ze co jsem cetla různý diskuze, spis se zadarilo do toho pul roku než pak později, ale samozřejmě je to individuální. Ta 3 mesice uvidis jak se budeš citit. Moc držím pesti!

janina419
20. pro 2017

@leontynkar dekuji aspon se dam do kupy a po 3 mesicich se uvidi jestli to Zkusime

jajinka007
3. led 2018

@janina419 Já souhlasím s @leontynkar pokud chcete za 3 měsíce zkoušet znovu, tak bych antikoncepci nebrala, už jen kvůli vedlejším účinkům.

daphney
3. led 2018

Ahoj holky, můžu se přidat? Dnes jsem byla na kontrole u gynekologa a nejspíš se u mě jedná také o mimoděložní těhotenství. Jsem po ivf, takže miminko vymodlené. Špatně mi roste hcg, šíleně pomalu. Zítra tedy zase kontrolní hcg a v pátek další uz, ale už se s tím smiřuji. Jak dlouho u vás trvala hospotalizase a následné domácí léčení. Děkuji za info

leontynkar
3. led 2018

@daphney ahoj. A jak roste hcg? Bolí Te podbrisek? Kolik dni jsi po transferu? Treba bude vse v poradku ❤️

daphney
3. led 2018

@leontynkar dnes 23 den po transferu. Včera 22 den bylo hcg 673
18 den bylo 245
16 den bylo 120
Dnes na uz ani náznak ničeho v děloze. Žádné krvácení, bolesti trochu ano. Asi jako při menses

llenka_li
3. led 2018

@daphney ale to je úplně v pořádku....přece. Ob den je hcg dvojnasobne a v děloze je něco vidět až od hcg 1500...takže to vůbec nevzdavej...třeba už tam v pátek něco bude ;)

leontynkar
3. led 2018

@daphney taky bych tekla, ze to vubec nejsou spatne výsledky. Muze stoupat o dvojnásobek za 2-3 dny. Takže pokud je v děloze vysoká sliznice a Tebe nebolí břicho po stranách, ale jako pred MS, tak to bude dobre 😊

daphney
3. led 2018

@llenka_li
@leontynkar teda holky, já už jsem naději úplně ztratila. Tak třeba se opravdu stane zázrak 🍀
Sliznice nic moc jen 9mm

llenka_li
3. led 2018

@daphney já měla 4mm u mimidelozniho...takže sice to není žádný zázrak, ale ani úplně spatne...přijde mi, ze se zahnizdilo déle, ale jinak ze to vypadá Ok...určitě mi to nepřipomíná průběh mimodelozniho, tak hodně štěstí 🍀

daphney
3. led 2018

@llenka_li snad je ještě naděje aby to dobře dopadlo. Když právě u ivf je celkem dané kdy se embryo uhnízdí a zda vůbec a to hcg roste špatně od začátku.

llenka_li
3. led 2018

@daphney uhnizdeni v děloze zase tak jasné přece není, ne? Tak uvidíte, myslím, ze pokud to neklapne, tak proto, ze se plod nevyvíjí, neprosperuje jak má, ale na mimodelozni mi to nepřijde. Hcg roste nyní jak má, i když je třeba nižší, ty rozmezí pro hladinu hcg jsou hrozné široká, spis je tam důležité, aby se za 2-3dny zdvojnásobilo...a to se děje.

daphney
4. led 2018

@llenka_li moc děkuji za podporu, trochu jsem se pozitivně naladila a třeba jeďte není vše úplně ztracené. V noci teda bolest dost silnější,už jsem váhala, zda nevyrazit do nemocnice, ale pokusím se vydržet do odpoledne, než bude další výsledek hcg. Koukám, že máš každým dnem rodit 😊 tak ať vše hladce proběhne a ty i miminko jsme v pořádku 🍀🍀

llenka_li
4. led 2018

@daphney ano a to jsem přesně před rokem, 12.1. byla na revizi a laparoskopii a vzali mi pravý vejcovod...;) i s jedním to jde 🙂

daphney
4. led 2018

@llenka_li mě jsou ve finále vejcovody akorát na obtíž 😀 při ivf je vlastně vůbec nepotřebuji 😀

llenka_li
4. led 2018

@daphney to je pravda 😁

leontynkar
4. led 2018

@daphney a kde Te to břicho v noci bolelo? 9mm je takové na hraně. Ja mela u MT 7.
Ale fakt každy Pripad je jiný.
Pokud bych mela pravidelný cyklus 28dnu, tak bych mela ten termín ted přesně za rok od LPSK. Ale mam 35 dnu, tak mam o tyden později ;)

Ale moc držím pesti at to dobre dopadne!

@llenka_li a Tobě přeju rychlý a nekomplikovany porod 🙂

daphney
4. led 2018

@leontynkar břicho bolí stále jako při menses, ale teda teď už o dost silněji. Dnešní hcg 1128 takže za dva dny narostlo krásně, ale na uz jdu místo pondělka už zítra. Stále mám ještě naději, že to dopadne 🍀🍀🍀🙏🙏🙏

leontynkar
4. led 2018

@daphney tak. A zitra tam bude bublinka, mozna se zloutkovym váčkem 🙂 takže hlavu vzhůru a bude to dobry!!!💐💐💐

daphney
4. led 2018

@leontynkar kéž by 🙏🙏🙏🙏 jdu na jedenáctou, tak napíšu jak jsemto dopadla.

leontynkar
4. led 2018

@daphney super. Cekam jen dobre zpravy ❤️❤️❤️

daphney
5. led 2018

@leontynkar
@llenka_li děkuji moc za podporu,.ale dnes se potvrdilo mimodelozni. Půjdu na sál ještě dnes. Asi mi to utrhne srdce 😨

leontynkar
5. led 2018

@daphney neeeee, tak krasne rostla hodnota ☹ a on to videl dr. mimo? 😢😢😢

daphney
5. led 2018

@leontynkar viděl. V pravém vejcovodu azničím doktor v nemocnici na nějakém lepším uz. Od rána kruté bolesti v pravo. Měla jsem už břicho plné krve. Teď už jsem po laparce

llenka_li
5. led 2018

@daphney to mě mrzi...hcg rostlo paradne. Hlavně, ze budeš v pořádku a neboj, ono to vyjde...buď silná 🍀

daphney
6. led 2018

@llenka_li Děkuji. Musím. Bolí tělo i duše 😥

leontynkar
6. led 2018

@daphney to me hrozne mrzi, prave jsi psala, ze Te bolelo uprostřed. Tak jsem furt mela naději....
Buď silná, ono to preboli.. další vyjde urco. On nas ten nahoře zkouší dost..