Zkušenosti žen po mimoděložním těhotenství.

zuzan
8. bře 2007

Když tu tak pročítám různé příběhy, napadlo mě zeptat se, z jakého důvodu podstupujete umělé oplodnění? Mám za sebou lednové mimoděložní těhotenství, takže je asi brzy dělat nějaké předčasné úsudky a hypotézy, ale i s touhle variantou počítáme...Zajímala by mě statistika úspěšnosti, případně jaké máte zkušenosti s přirozeným početím po odstranění jednoho vejcovodu.

blanuleplus
9. srp 2007

Holky, ted me uplne zarazilo, ze mam 1/4 tehotenstvi za sebou... To mi prijde docela dost 😅

ivusa1
9. srp 2007

Já už skoro taky, utíká to docela rychle, viď? 😉

blanuleplus
9. srp 2007

Strasne...a to to bude ted, myslim, jeste rychlejsi. Aspon pro me.

lucikpetik
9. srp 2007

holky tchyne dole vari svickovou, to je smrad, ja se asi zblaznim... 😅

ivusa1
9. srp 2007

😉

lucikpetik
9. srp 2007

ja uz bych taky chtela byt tam kde vy, alespon bych byla o neco malinko klidnejsi...

ivusa1
9. srp 2007

Luci ty už jsi také těhulka?

ivusa1
9. srp 2007

Luci to moc moc moc gratuluji!! 😉 taková novina, moc gratuluji!!
mi jdem na svíčkovou zítra, mám až do neděle dovču. A musím se pořádně vykrmit 😉 Luci a jak dlouho víš že jsi těhulka? A nedělá se ti špatně? Mě pořád ještě jo, ale ani jednou sem zatím nezvracela, od včerejška co jsme přijeli a nakoupili plnou ledničku, tak mám pořád hlad 🙂

lucikpetik
9. srp 2007

ivi vim to tyden, zjistila jsem to minule utery, hned byla u doktora, mam to potvrzeno, na dalsi kontrolu jdu pristi ctvrtek, tak se modlim, aby tam uz byl bobanek videt, protoze mam zase strach, aby to nebylo mimodelozni.....
sem tam me picha vlevo a to by nemelo...
a spatne mi je, stridave oblacno, ale zvracet jsem jeste nezvracela

ivusa1
9. srp 2007

Moc gratuluji, mě teď také občas píchá na té neoperované straně, ze začátku to bylo dost často, také jsem se bála, byla jsem z toho úplně vynerovaná,ale teď vím, že to je vždy když potřebuju na velkou 😒 trpím totiž dost často zácpou 😖

lucikpetik
9. srp 2007

aha, tak to ja to kvuli zacpy nemam, s tim nastesti nemam problem, ale vcera jsem na gyndu volala a ptala se na to, tak rikal, ze pokud nekrvacim a nemam silene krece, tak zadna panika, uz at je ctvrtek a uvidim tam bobika v deloze, nebo se zblaznim....

blanuleplus
9. srp 2007

Luci, ty to mas prece potvrzene v kartach, ze bude vse v poradku 😉
Jo Ivus, o zacpe mi povidej... Jsem rada, kdyz jdu ob den a skoro to obrecim. Mam pocit, ze jsem adept na hemeroidy 😖
Jinak u nas behem hodiny same dobre zpravy... Ze socialky mi sdelili, ze mi neposlou ani korunu, udelal se mi aft a odebrali nam znacky, protoze auticko neproslo technickou... Ja se z toho... 😠

ivusa1
9. srp 2007

já jsem tam viděla jen černou tečku, takovou třešinku, ale už je to měsíc, tak jsem moc zvědavá co bude vidět v úterý, moc se těším, ty taky viď? Je krásný když tam ležíš a koukneš na monitor a doktor ti řekne, tak tady to malinkaté je miminko 🙂 taky ho uvidíš, neboj!! 😉

blanuleplus
9. srp 2007

Luci, me zas celou dobu picha spis napravo a mam pocit, ze mrnous se tam uhnizdil. Mam z ty strany i trochu vetsi "brisko".

lucikpetik
9. srp 2007

blani takze bezva den...
a jak ze socialky ani korunu....
no ivus urcite mas pravdu, doufam, ze ho tam uvidim, ze bude tam kde ma byt...
jo vite, ze uz snizili porodne, jsem se vcera dozvedela.

blanuleplus
9. srp 2007

Ivus, ty uz budes mit na pristi kontrole taky malyho clovicka. Ja byla v pondeli a byla jsem 9+4 a mrnous byl uplne skvelej a predvadel, co uz vsechno umi. Kdyztak se muzes kouknout na fotku.

mila30
9. srp 2007

Holky, díky moc za povzbuzení a nebujte se nic, zítra vám řeknu jak to dopadlo 😉 . Máte pravdu, že mi je můj manžel velkou oporou,ale nikdy až takhle na těhu test nespěchal jako teď, a je to od té doby co viděl toho malého co se nám teď v rodině narodil. Takže proto mám z toho takovej pocit...ale zase vím, že v pátek až půjdeme k doktorovi a řekne nám co se bude dít, takže ho tím trošku uklidním 🙂 . Blani a co to je za ošklivé zprávy??? 😒 To snad nemyslí vážně!!!!!

blanuleplus
9. srp 2007

Vim... 😒 No ja si platila nemocenskou od 1.4. a sla na marodni 26.8. myslela jsem, ze mi ji zaplati teda od 1.7. a ono ne, ze musim byt pojistena 3 mesice nez na neschopenku nastoupim...hajzlici. Kdybych to vedela, tak si ji necham prerusit a vystavit novou...no nic, uz s tim stejne nic neudelam a byla bych rada za 1500. Tak nas to az tak nevytrhne. Vic me ted stve to auto. Za jizdu bez technicky je 5 bodu a my mame jet o vikendu do KH a MM musi jezdit autem do prace. A pry je tam toho hodne, proc to neproslo. To uz mu asi nevymluvim, ze budem potrebovat novy "rodinny" auto...jenze na nej potrebujem taky prachy. Jeste ani tohle neni uplne splaceny. ☹

blanuleplus
9. srp 2007

Sorry, na marodni jsem sla 26.6. ale vy jste to urcite pochopily 😅 Jsem pekne vytocena...

lucikpetik
9. srp 2007

je blani tak to je blby....ale zase vse zle je k necemu dobre....
a ty mas novou fotecku? ja jeste nevidela,uz se jdu podivat do albicka

lucikpetik
9. srp 2007

je holky prave jsem se divala na vase fotecky, to je nadhera, takovy malinkaty clovicek. to je parada.....blani a marti, oni jsou nadherni, ja uz tam chci taky neco videt... ☹

lucikpetik
9. srp 2007

a holky jak jste tam daly ty obrazky, marti a blani ty to meritko???? 😅

blanuleplus
9. srp 2007

Dekujeme. To my se radi pochlubime 😅 Taky se dockas...kdy jdes na dalsi kontrolu? Doufam, ze to popisu srozumitelne, ale ty aspon umis dobre anglicky...kdyz na ten metrik kliknes, dostanes se na stranky, kde si ho udelas a napisou ti ho ve forme html odkazu a ten oznacis, zkopirujes a pak kdyz v albu neco pises, tak si tam das "vlozit" a mela bys ho tam mit..

maova
9. srp 2007

Ahoj holky, dneska jsem se sem dostala až teď. Pořád jsem něco dělala, zašla nakoupit, uvařila si zdravý oběd, teď jsem se najedla a je mi fajn 🙂
Blani, máte teda dneska smolný den ☹ A co se s tím autem stalo, když ještě není ani splacené a už takhle neprošlo?

Luci a z kolika na kolik snížili porodné? Z fotky jsem měla taky velikánskou radost 🙂 Je to opravdu krásný na to miminko takhle koukat, i když moje je teda líný a nijak se nehýbe, ale i tak je to pěkný 😉 Ten obrázek co mám v albu já, tak je stejný postup jak píše Blanka, jenom na něj klikni a ono tě to navede a už se potom do alba zkopíruješ jenom ten html odkaz. Když nebudeš vědět, tak se klidně zase zeptej 🙂

Milo, tobě držím pořád moc palce, teplota vypadá pořád dobře, plus mínus jeden stupínek nic neznamená 😉

Zuzko, doufám, že už je ti dneska líp 🙂 Mě je doma opravdu krásně, ani jsem to nečekala, že se mi to tak zalíbí. Manžel je sice pořád v práci, tak jsem tady hodně sama, ale občas přijde nějaká kamarádka, tak to jde a zatím mi to tolik nevadí a hlavně mám klid, nikdo mě v práci neotravuje, hezky se vyspím ... 🙂

Ivuš, vítám tě z dovolené a doufám, že brzy uvidíme fotky 😉 🙂 A jsem ráda, že je všechno v pořádku 🙂

blanuleplus
9. srp 2007

Marti, auto je uz starsi, takze se to dalo cekat... Dva roky nas vozilo uplne super, odvozilo tolik veci, ze jsme to ani necekali...no, jsem zvedava, kde sezeneme nekoho, kdo ho za rozumny peniz opravi... Nevite o nekom? Nas opravar v KH nemuze.

maova
9. srp 2007

Blani, já bohužel nikoho neznám. I když počkej, když vydržíš do večera, tak se zeptám Davida, k někomu jezdí nechávat opravovat auto. Vždycky sepíše závady a zaveze to tam, většinou tak do týdne je to hotový a myslím, že ceny jsou rozumné. Zeptám se ho večer, doufám, že nezapomenu, jsem děsná skleróza. Ale asi jestli to potřebujete teď rychle, tak to nevím, vím, že se u něj David dopředu vždycky objednává.

blanuleplus
9. srp 2007

ja budu zkouset ukecavat strejdu. jenze toho ma hodne a kdyz mi MM diktoval, co vsechno je spatne, tak bych ho musela uskrtit... 😒 No aspon strejda pozna MM. Jen je mi blby, ze se vidime jen, kdyz neco potrebuju 😅
Ale kdyz si vzpomenes, budu rada. Diky. Ted jeste resime, jestli vubec budem mit v dohledny dobe na to penize... MM nedostava pravidelny plat, ale proplaci mu faktury.

mila30
9. srp 2007

Ahoj Marti, díky za držení palečků 🙂 .A věřím ti, že je ti dobře doma, já když jsem byla na neschopence ty 3 měsíce a u toho mohla sem tam něco dělat do práce, tak mě to taky docela bavilo 😀 .Brala bych to znova, ale ne na neschopence po operaci... 😉
Blani, s tím autem to je jak na potvoru, já mám sice super mechanika, ale je až z Úval a hlavně, je to u něj také na objednání. Má totiž hodně zákazníků, je moc šikovnej a dělá za dobrý peníze.

blanuleplus
9. srp 2007

Holky diky. Volala jsem strejdovi a pomuze nam (on na me hrozne trpi uz od mimina 😅 ) Slibila jsem, ze za nej vymalujem pracovnu 🙂

maova
9. srp 2007

Blani, tak super, doufám, že vám dá strejda auto do pořádku 🙂 Kdyby něco, tak řekni a zeptala bych se na toho našeho opraváře 😉

Milo, taky by se mi práce z domova asi líbila. Je to úplně něco jiného 😉 Ale nevím, jestli by mi časem nechyběli lidi.