• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

1.očkování. Proti čemu se vlastně očkuje?

21. listopadu 2007 
Ahojda, holky tenhle tyden mane jit na prvni ockovani ve 3. mesicich. A tak jsem se chtela zeptat proti vsemu se vlastne ockuje?
20. lis 2007 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj je to očkovani proti zaškrtu,tetanu,davivimu kašli,virove hepatide B a proti obrne.mimčo musi byt uplne v pořadku nesmi mit rymu ani kašel a musi mit zahojeno raminko po očkovani na tuberkulozu to delaji už v porodnici,nas kvuli tomu neoočkovali a prvně jsme byli až ve 4 mesicich
20. lis 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my měli při 3.vakcíně Hexa rýmu a oočkovali nás.Pokud dítě nemá nález na průduškách a nemá teplotu vyšší než 38 C,tak se očkovat může.U nás s Hexou začali až v 4.měsíci,protože jsme neměli žádnou reakci na TBC. :confounded:
20. lis 2007 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Terka zatím taky není očkovaná. Na kontrolu ve 4 měs. jdeme za týden, tak doufám, že už nás doktorka oočkuje. Po jak dlouhé době se pak očkuje 2. a 3. dávka?
20. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
očkuje se po mesici
20. lis 2007 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme taky za 14 dní na očkování,ale nechápu proč se očkuje proti žloutence B, vždyť ty dětičky nemájí žádnou šanci to někde chytnout. Přenáší se krví a spermatem, což nechápu, kde by to naše děti chytli. Přijde mi to jako zbytečná zátěž na takový malý organismus. Nás na to taky neočkovali a může se na to očkovat až bude riziko nákazy vyšší, ne? Např. v pubertě.
20. lis 2007 ve 22:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme 4,5 měsíce a očkovat nás bude paní doktorka až v pěti. Ta tubera je prostě pořád nějak nezhojená :unamused: ...
21. lis 2007 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj niega,malý bude mít v neděli 5měsíců a taky ještě není naočkovaný,taky se nechce hojit TBC :frowning2: ale už se mi to zdá lepší,v úterý jdem zas na kontrolu,tak snad už v těch 5měs.ho naočkují.
Brnda-mě taky dr.říkal,že se bude očkovat 5,6,7 měsíc,tak snad už to budem mít za sebou.
21. lis 2007 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
suki: Prý se dá žloutenka chytnou i slinami.
21. lis 2007 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malého naočkovali poprvé až v 8 měsících, taky neměl zhojené očkování proti TBC. A reakci po očkování žádnou neměl. Je lepší, tu hepatitidu mít naočkovanou, protože pokud by ji náhodou dostali, tak to má pro tak malé děti většinou fatální následky - trvalé poškození jater, cirh=oza, nádory.
21. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nás očkovala mudra taky až ve 4 měsících. Prý je to lepší,že už to lépe i snášejí než v těch 3. Ale když jsme tam přišli poprvé tak se mudře nezdál malýho krček a radši to o týden odložila. A to neměl ani teplotu ani nic jiného. Jen já jsem byla po angýně... :unamused:
21. lis 2007 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Nás bude mudr očkovat až ve 4 měsících, jelikož jsme měli nějaký průjmy, byli jsme v nemocnici a tak to máme odložený, aby to nebyl pro malýho takový záhul. :wink:
21. lis 2007 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek