2. dávka Priorixu už ve 2-3 letech?

radus90
11. dub 2018

Holky, muzete mi rict, co je zase za blud ci novinku v tom, ze 2. davka Priorixu musi byt ted ( syn skoro 3 roky) ...ted mi volala sestra od nasi mudr, ze je zmena, ze musime prijit, na to jsem ji rekla, ze o tom nic nevim, ze podle noveho zakona se dava az v tech 5-6 letech, ze proste asi neprijdeme 😀

Ona je hrozne ockovaci, proste az v 5- 6 letech, ze? Zadnou zmenu jsem nenasla 🙂

Diky

almara2
11. dub 2018

Máte pravdu, paní doktorka by se měla seznámit s novým očkovacím kalendářem

martiniquest
11. dub 2018

Hlavne zadnou druhou davku priorixu nnei potreba davat, pokud si dite vytvori protilatky uz po podani prvni - cca 90% deti to tak ma. Takze nez do ditete pichat druhou davku jen tak zbuhdarma, nechejte mu otestovat protilatky. Mimochodem, pro prijeti do skolky jedna davka staci.

radus90
autor
11. dub 2018

Pry tam byla hygiena a deti narozene v roce 2015 a 2016 musi byt preockovani i druhou davkou ...domluvily jsme se nakonec, ze kdyz ji podepisu, ze chci ockovat az v 5 nebo 6 neni problem ...nedalo mi to, zjistovala jsem si to u vyssich organu a je to pry pekna blbost, hned to budou s hygienou resit, hygiena si pry uz po nekolikate dela co chce ...tak jen at jste v obraze, kdyby vas zase nejaka doktorka chtela precurat 🙂

martiniquest
12. dub 2018

@radus90 Diky za info. Ja se ted setkala s vydiranim ze strany pediatra kvuli odkladu ockovani. Taky dobry. Ale to uz je jina story.

pavca1982
11. kvě 2018

Jà jsem těhotná a chtěla jsem první dávku odložit jak kvůli dceři, tak kvůli sobě (mám strach). Dcerce je 14m. odklad se mi podařilo vyjednat o 1 měsíc dýl ani ťuk, vůbec se nebavila...

almara2
12. kvě 2018

@pavca1982 vy jste rodič a vy rozhodujete,kdy se bude dítě očkovat. Můžete ji dát podepsaný reverz podkladů očkování,že je to vaše přání. Můj nejmladší syn bude Priorixem očkován nejdřív po druhém roce, stejně jako oba starší.

pavca1982
12. kvě 2018

@almara2 Já budu muset stejně sehnat jinou pediatričku. Už dlouho mi to nevyhovuje.😉