3. dávka Bexsero. Zhoršil se dítěti po ní spánek?

14. pro 2020

Zhoršilo se někomu spánek u dítěte po Bexseru? Mě se po 4. Měsíci budila i co 20 min, teď v 10 měsících, se to zlepšilo a vzbudí se třeba 4x , uvažovali byste, že byste 3. Dávku nedali? Nebo si myslíte, že to očkováním ani nemuselo být? Prosím neockujici maminky nekomentovat, děkuji

neomenia
14. pro 2020

Davaji se 2 dávky, ne?

jitka_cv
Autor odpověď smazal
Zobraz
jitka_cv
14. pro 2020

@neomenia dávají se 3,záleží na věku dítěte.

neomenia
14. pro 2020

@jitka_cv to ano, ale myslela jsem, že zahajili očkování před 6. Mesicem, to by se pak daly 2....

autor
14. pro 2020

@neomenia aha, malá měla 1' dávku před 4. Měsícem, tak myslíte, že 3. Nebude? Nevim proč jsem myslela, že jsou tři

jitka_cv
14. pro 2020

Koukni na odkaz, jsou opravdu 3

autor
14. pro 2020

@jitka_cv teď jsem koukala , děkuji

jitka_cv
14. pro 2020

Domluv se s pediatrem jestli budete očkovat 3 dávku.

neomenia
14. pro 2020

Ta třetí je až nejdříve pp 6 mesicich od 2. dávky.

nazka
14. pro 2020

Když už dám dvě dávky, dám i třetí. Pak by to nemuselo fungovat a dvě očkování by byla k ničemu.

martinau5
14. pro 2020

My jsme dávali bexero. Sice zatím jednu ze dvou, ale to je jedno. Malý spal hůře asi týden a pak se vše zase srovnalo. A měl do toho 3 dny horečky. Malý měl 19 měsíců, jak dostal první a druhou bude mít ve 22. Měsíci.

autor
14. pro 2020

@nazka jj tak dám ji beztak taky 🙂

amazonkajanik
14. pro 2020

Do spojitosti s očkováním jsem si to nedávala, ale synovi se spaní zhoršilo po druhé vakcíně na zbylé kmeny meningokoka 🤔

autor
14. pro 2020

@amazonkajanik Tak ono to spojitost ani mít nemusí vlastně 🙂 Zítra jdeme k dr na kontrolu, tak se jí zeptam 🙂

amazonkajanik
14. pro 2020

Taky jdeme zítra na 18měsíční kontrolu 😊
Akorát nevím,jak se vleze na tu váhu, už je dost velký 😁

sigyn
14. pro 2020

Nám doktorka říkala, že 2. dávka bexera má většinou nejhorší průběh. U nás to byla jen trochu vyšší teplota (v 8. měsících) a větší dávka mrzutosti. To když ted rostou další zuby, to mi přijde horší..

joy33
24. srp 2021

mam zkusenosti jen s jednou davkou bexsera (s nimerixem take) a krome fakt hnusne reakce prvni 2 noci po se vlastne asi i zhorsil spanek. Plus zamrznuti vyvoje na cas, a syn prestal rikat slova, ktere znal. V bexseru jsme nepokracovali.