Bexsero u dětí do půl roku. Jak proběhlo?

nazka
6. čer 2020

Ahoj maminky, vím, že je tu podobný dotaz, ale já se chci zeptat jinak. Byla vaše miminka očkovaná bexserem do půli roka? Kdy to přesně bylo a jaké to mělo následky? Slyšela jsem, že čím je dítě menší, tím to snáší lépe a taky že dávat čípek preventivně snižuje účinnost očkování (říká to naše dr). prosim o vaše zkušenosti. Moc děkuji

katkapavlik
6. čer 2020

Ahoj koukni sem 😁

nazka
autor
6. čer 2020

@katkapavlik ano, četla jsem to. Na základě toho jsem psala, že vím, že je tu podobná diskuze. Ale já se ptám trošičku jinak,vymezila jsem věk na opravdu malá miminka a navíc je to "cizí diskuze", do které se paní nechci míchat se svýmy dotazy. Proto jsem zavedla novou, snad Vám to tak nevadí. Pak ji smažu.

katkapavlik
6. čer 2020

@nazka 😁 no mě to určitě nevadí,jen jsem myslela,že by jste si jako maminky které řeší podobný problém mohli poradit😁 mazat se určitě nemusí je tu spousta skvělých maminek které poradí a pomůžou 🐣

nazka
autor
6. čer 2020

@katkapavlik já právě nechtěla tu původní maminku nejak "prehlusit". Budu očkovat asi už v pondělí v necelých 5m věku.. tak je to pro mě dost aktuální téma. A pak pomine 😁

sikkacirek
6. čer 2020

@nazka já nechala očkovat před týdnem, těsně před jeho půl rokem a až na náladovost a zvýšenou teplotu, 37,9 max to bylo v poho..pred ockovanim ani po jsem, žádné léky nedávala, jen viburcol před dáním odpo do kočárku

nazka
autor
6. čer 2020

@sikkacirek děkuji za informaci 🙂

dobevacka
6. čer 2020

Dceři bylo přesně 5.5 měsíce. Preventivně jsem nedávala žádný čípek anu léky. Ten den večer teplota 38 a pak uz nic. Zarudnutí vpichu zmizelo do 3 dnů. 😊

nazka
autor
6. čer 2020

@dobevacka to taky ještě jde, děkuji za zprávu ☺️

veveruska8
7. čer 2020

Syn měl necelé 4 mesice když jsme očkovali. Žádné teploty neměl 😊

nazka
autor
7. čer 2020

@veveruska8 něco takového jsem potrebovala slyšet 🤭 dekuju