Co dát na teplotu po očkování? Nebo jako prevenci?

evikuu
6. led 2009

CO NA TEPLOTKU PO OČKOVÁNÍ-NEBO JAKO PREVENCI PŘED... VE ČTVRTEK JDEME NA PNEUMO-MÁM JÍ NĚCO DÁT PŘEDEM???

janinac
6. led 2009

Evi prý jsou dobrý fenistil kapky... mají se dávat tak tři dny dopředu.

evikuu
autor
6. led 2009

PRÁVĚ MI JE JEDNA KÁMOŠKA PORADILA-NEMÁŠ NA NĚ NĚJAKÝ ODKAZ??? nEBO NEJSOU JEN NA PŘEDPIS....

andyalukasek2008
6. led 2009

Ahojky, nám pomohl Nurofen, je od teploty i bolesti a doporučila nám je paní doktorka z novorozeneckého v porodnici. Nedávala jsem jej hned, ale až když byl problém, protože 1. očkování pneumokoka jsme byli úplně bez problémů, reakce byla až u 2. očkování a ten Nurofen pomohl brzy...

miksa
6. led 2009

ahoj nám mudra doporučila hned jak přijdeme domů dát sirupek paralen sos a pak večer a očkování proběhlo ok, zítra máme další očkování tak jsem zvědavá zase udělám stejný postup tak doufám že to bude ok

gedgitka.a
6. led 2009

ahojyk náš malej má vždy po Hexe i po Prevenaru teplotu, ale jen tak 37,6-38 dám mu vždycky na nocna radu mudry Paralen čípek a je to fuč druhej den, už je ok 😉

geminis
6. led 2009

Ahoj,
stejně jako holky, i nám mudra doporučila první dva dny po očkování na noc nurofen sirup, preventivně. Obě očkování pneumo jsme snad i díky tomu ustáli! Před očkováním nic.
Někdo říká, že sirup dráždí žaludek, tak doporučuje čípek. Mě se holky většinou po čípku pokakají, takže jim na noc dávám ten sirupek.
Tak to zvládněte na jedničku a bez reakcí!

jjaanca
6. led 2009

My neměli preventivně nic dávat. Pouze pokud teplota přesáhne 38°, tak Paralen čípek.

evikuu
autor
6. led 2009

Děkujeme, po hexe bylo vše OK ale vím že pneumo je "ostřejší" no snad to bude dobré ale raději abych měla doma něco připraveno 😅

lucinka7988
6. led 2009

Ahojky holky, prosím o radu-prcek byl dnes na očkování a zastihly nás teď teploty- po odečtu 38. Dala jsem čípek ale po chvilce se malej pokakal a teď nevím, jestli se něco vstřebalo nebo ne ☹ ☹ máme počkat těch 6hodin a pak dát třeba sirup, nebo můžu dřív, když něco z toho čípku zkončilo v plínce? 😖 😖 😒 😒
Děkuji za rady 😔

many
7. led 2009

ahojte 🙂 tak nám zase doktorka řekla,že pokud nebude mít 38.1 tak nic nedávat,ať se s tím tělíčko popere 😉 minule jsme byli ale podruhé na hexe a prevenaru a už dostal teplůtku odpoledne,takže už navečer měl 37.8 takže mi bylo jasný,že to večer ještě stoupne,tak dostal poprvé čípek - Nurofen a pak to kleslo a dobrý 😉 jinak nám radila,že když horečka neklesne,tak dát další čípek,ale od jiné firmy - Paralen,že se nemá dávat stejný,že se to má střídat 😉 to je rada naší doktorky,takže před očkováním taky nic nedávat

many
7. led 2009

no nás čeká dnes 3.očkování ☹ tak už mám z toho taky hrůzu,ale nic teda dávat nebudu 😉
lucinka - mně řekla,že když ta teplota do půl hoďky neklesne,že mám dát druhý čípek 😉

evikuu
autor
7. led 2009

A co panadol baby sirup??? Starší jsem dávala ten ale koukám že více doporučujete čípky a nebo jiné dhuhy sirpu...

many
7. led 2009

nám řekla doktorka,že čípky jsou takový nejúčinější 😉

barusha
7. led 2009

Čípky zabírají nejrychleji, ale i tak se nás po minulém očkování horečka držela i druhý den ☹ Příští týden jdeme na třetí očkování, tak se mi tam teda moc nechce 😖

polkaklarka
1. dub 2014

Předem bych nedávala NIC, to mi přijde absurdní...po očkování a to jen na noc při horečce dávám Nurofen sirup, malýmu rychle zabírá a klidně spinká...

pavlala30
7. dub 2014

Já se taky očkování s dcerkou bála... ale nakonec jsme to zvládly ;) ... Předem určitě nic nedávat! A jinak nám doktorka doporučila Nurofen sirup, kdyby byla reakce.. Sestra ho také dávala, když její děti měli po očko teplotu (tzn.38´a víc) a byla s ním spokojená 😉

25jaja
10. dub 2014

Předem nic a doktorka ti jistě poradí, co dělat kdyby se něco dělo... My jsme šli z očkování přes lékárnu, koupili Nurofen, ale použít jsme ho naštěstí nemuseli... Ovšem hodil se o pár týdnů později, když syn dostal horečky při viróze. Zabíral opravdu dobře a rychle. Takže ho máme pro jistotu pořád doma 😉

polkaklarka
23. dub 2014

Předem bych teda nedávala nic,to mi přijde divné...po očkování,když vyskočí teploty tak máme vyzkoušený taky Nurofen sirup,rychle nám vždycky zabral a malému ulevil...