Dali jste Prevenar 13, Synflorix nebo Rotarix?

verry
4. bře 2013

Jaké očkovaní jste dali vy???

schnek
4. bře 2013

žádné 😉

bzubzalka
4. bře 2013

za mě taky žádné! synflorix jsme dali a stejně jsme skončili v nemocnciic s pneumokokem - operace ouška!

kmotrice
4. bře 2013

my máme jako jediný nadstandartní synflorix, dle dr mu to stačí páč v prevenaru jsou navíc jen tři kmeny a ty se u nás nevyskytují a rotarix jsme nedali vůbec

antarres
4. bře 2013

prevenar a rotarix

andy80
4. bře 2013

ani jedno, každé další očkování nad rámec povinného je šílená zátěž pro malé tělíčko dětiček

anina32
4. bře 2013

My jsme dávali Synflorix a Rotarix. Řešila jsem s doktorkou jestli Prevenar nebo Synflorix a podle ní je lepší Synflorix.

ivca_doubek
4. bře 2013

My dávali Synflorix, mladšímu navíc i Rotarix

pampeliska1
4. bře 2013

Žádné - kromě toho, že je to zbytečná zátěž pro organismus, tak očkování proti pneumokokům (9 či 13 kmenů) snižuje obranyschopnost proti dalším cca 80 kmenům

iluss
4. bře 2013

synflorix

zvargova
4. bře 2013

mě se to nelíbí...budu dávat jen povinné očkování..

katyxq
4. bře 2013

Ani jedno, malá dostala "jen" tři dǎvky povinné hexy a i těch lituju (čtvrtou dávku už jsem jí dát nenechala a nenechám ani nic dalšího) - je to prostě ruská ruleta se zdravím našich dětí, některé to snesou relativně v pohodě (ale ty dlouhodobé nežádoucí účinky nejsou moc sledovány a většinu lidí ani nenapadne si to dávat do souvislosti s očkováním), plus je to mega byznys (a matky už to leckdy odmítají do dětí cpát, tak teď "útočí" na důchodce, např. reklama na Prevenar)

monatee
4. bře 2013

Nad ramec povinneho ockovani jen rotarix a nelituju, urcite bych to tak udelala znova.

mysiiickaaa
4. bře 2013

Synflorix a Rotarix a nelituji 🙂

zdezli
4. bře 2013

Prevenar a Rotarix u starsi, u mladsiho Prevenar a Rotateq 😉

romantika
4. bře 2013

synflorix a rotarix najednou. rotarix se nepicha, je to takova vodicka, malemu to daji do pusinky. NEmeli jsme na nic reakci. mala ale uz ve 4mesicich lozila a chtela vse ocucavat, bydlim ve velkem meste, musela se mnou po nemocnicich, MHD a tak, takze jsem zvazovala individualne. Reakci jsme nemeli na nic, ani tu ospalost 🙂)))))

holubice.petra
4. bře 2013

Prevenar a Rotarix....já jsem teda taky pro očkování 😉

dzejnyy
4. bře 2013

Prevenar 13... a do dneška toho lituju...

monika6e
5. bře 2013

Ani jedno - je to hazard se zdravím dítěte. Navíc kombinace Hexa + Synflo + Rotarix je v mnoha zemích ZAKÁZANÁ. A důvod? Děti na tuto trojkombinaci začaly umírat. Každý má dnes možnost načíst, najít si studie, poradit se s odborníky... Tupě věřit pediatrům, farm. firmám a pouze v dobré víře jinak neinformovaná nechat dítěti toto píchnout, je hazard se zdravím. Ale jestli máte chuť dítěti zacpat tělíčko formaldehydem, hliníkem, hydroxidem sodným apod., pak dle libosti. Fascinuje mě, jak Češky brojí pro zdravou výživu, chtějí žit bio-eko a pak nechají do sebe a svýho dítěte srágory, který je můžou zabít nebo trvale poškodit zdraví. Navíc očkování nefunguje - vlastní zkušenost (plně proočkovaná dcera - nulové protilátky, prodělaný černý kašel), potvrzení nefunkčnosti očkování dr. ze SZÚ a potvrzují to i četné nezávislé studie. Ale - každý strůjcem...

glimmer
5. bře 2013

my máme dcerku očkovanou Rotarixem, Synflorixem a samozřejmě i Hexou a vše proběhlo v pořádku. U malého nestihneme dát Rotarix, ale má Synflorix a Hexu. Anička má ještě navíc Havrix.

hansed
5. bře 2013

ani jedno😉 každé další očkování je velká zátěž pro dětský organismus

iva_kucerova
5. bře 2013

My dali Synflorix a Hexu, k tomu jsme přidali Rotarix, ale už bych ho znovu nedala, v nemocnici na kapačkách Ivanka stejně skončila kvůli střevní viróze...nicméně mě dost vytáčí některé komentáře některých mamin o očkování, jak si vlastně za všechno můžeme sami, že chceme očkováním dítě zabít a tak....Já teda nejsem doktor, medicínu jsem nestudovala, takže si můžu maximálně udělat svůj názor, ale nenapadlo by mě tu hrát na city a psát příspěvky, jak dopadnete, když necháte dítě očkovat....taky si někde přečtěte, jak dopadnete, když dítě nenecháte očkovat,určitě se taky něco najde

bilbery
5. bře 2013

Ani jedno, byla jsem dr. informovaná, že tyto vakcíny se běžně očkují dětem předčasně narozeným, s oslabenou imunitou,atd. jako prevence a očkovat tím zdravé dítě je prostě zbytečné a je to jen tahání peněz z rodičů.Kdo chce,nechá naočkovat,ale není to nutné u zdravého dítěte.

caricia1
5. bře 2013

Prevenar 13 + Hexa 🙂

vendulka
5. bře 2013

synflorix + rotarix, a ještě půjdeme do priorix tetra a v pozdějším věku žloutenka

lenule79
5. bře 2013

Raději jen povinné. Pokud někdo chce dát pneumokoky, tak je lepší prevenar 13 a i tak bych počkala do 3 let, jen ať se imunita trošku rozjede sama!, rotarix se doporučuje spíš pro děti nekojené..
Nicméně já za sebe sice děti nechala naočkovat, ale kdybych mohla vrátit čas, tak už to neudělám...Jediné co bych dala určo navíc, tak je TBC, sice se odsuzuje, že u nás není a tak, ale je tady hodně cizinců, kteří jsou rizikoví..¨nebo jsem stará škola ?! 😀
Pokud máš možnost, tak mrkni na zahraniční zdroje a studie 😉
Hodně štěstí při rozhodování, je to složité, každý má jiný názor 😅
p.s. a pokud očkovat, tak bych zkusila homeopatickou clonu 😉

kimby
6. bře 2013

Hexa+Prevenar 13

verusa.j
6. bře 2013

nic nikdy

nae
8. bře 2013

žiadne z uvedených.

betelgeuzz
8. bře 2013

Dávám jenom povinný a s odkladem.

jetynka
8. bře 2013

Já prevenar 9 tenkrát, jinak další synflorix, do rotarixu a priorixu bych ale nešla ☹