Emla krém 5% před očkováním, má někdo zkušenost?

surynka44
17. dub 2009

Ahoj všem. Sestřička u mého doktora mi nabídla tento krém před očkováním tím mám malé natřít nožičky v místech kde ji bude píchat a ona by to neměla cítit. Při prvním očkování jsme to natřely půl hodiny před a malá plakala, sestřička tvrdí, že čím déle to bude natřené tím hlouběji se to dostane a malá neucítí bolest. V pondělí jdeme na druhé očkování tak ji to chci natřít dříve a uvidíme. Má někdo s tímto zkušenost?? Pry ještě snad existují nějaké náplasti.

dnada
17. dub 2009

Ahojky,o tom sem nikdy neslyšela,Máří mi ještě nikdy neplakal(to už má za sebou 5 včeliček😉 ). Chce to jít k Dr.bez nervů,děti to cítí.čím je nervoznější mamina,tím víc dětičky pláčou 😉 A hlavně,nelhat,že to nebolí,když to bolí 😉 Alespoň u malého to zabírá skvěle 😎

surynka44
autor
17. dub 2009

Nechala jim to tam nějaká mamina, co měla hodně nemocné dítko a často braly krev,tak aby to nebolelo. Je fakt,že já jsem dost nervozní když tam jdeme, strašně trpím když malá pláče. 😠 přesto že vím, že je to pro její dobro.

lucenek
17. dub 2009

syry ano existují náplasti nebo krém v různé koncentraci, jen je to nechutně drahé...a něco se aplikuje cca 5 min před vpichem a to jde hodně těžko odhadnout 😉

shaula
17. dub 2009

Ahoj, o krému jsem neslyšela, ale o náplastech vím, že existují, ale už nemám informace o tom, jestli fungují🙂 My nic z toho nepoužíváme, hodně to je opravdu o nervozitě maminky. Před očkováním nervózní nejsem a přímo při něm jsem minule konverzovala s doktorkou a až následně jsem si uvědomila, že prcek ani nezaplakal🙂 Ale taky je to o tom, jestli zrovna zatne sval nebo ne.

surynka44
autor
18. dub 2009

lucenek: jj, vím,že je to drahé. Ta mast má 30g a stojí kolem 500,- je to síla. Ta je zrovna čim dýl tím líp. Uvidím jak dopadneme v pondělí. 😉 Shaula: s tím svalem máš taky pravdu 😅

lucenek
18. dub 2009

sury 750Kč 😉 a vyloženě na očkování bych to nekupovala, ale kdybych chodila s malou furt na odběry cca 2-3x týdně tak ano

jenjanka
18. dub 2009

Ahoj,ja jsem měla ty náplasti myslim že jich tam je 3a stojí přes stovku,maly vubec nic necitil a smál se

jenjanka
18. dub 2009

\Takže upřesnuji jsou dvě a stoji 180korun 🙂

radka.m.
18. dub 2009

my jsme používali právě tu náplast,ale to u starší dcery na onkologii,když dětem napichují port-žilní katetr,při očkování se mi to zdá naprosto zbytečné,ten vpich je otázkou vteřiny,děti to ani nepostřehnou,nemůžeš zase dělat z prcka skleníkovou květinu