Hexacima nebo Pediacel, co jste daly?

peroli
28. srp 2014

Co jste daly nebo o čem uvažujete?

danajana
23. srp 2017

dobrý den, nabízím k odkupu 3 vakcíny Pediacelu s expirací 02/2018, v místě Jablonec nad Nisou. Vakcíny jsme nakoupili krátce před tím, než byl naší dcerce zjištěn chronický nedostatek bílých krvinek. S ohledem na její diagnózu jsme se rozhodli očkování odložit a teď už je jasné, že očkovat do expirace nestihneme. Vakcíny jsme ihned po zakoupení zanesli do ordinace naší dětské lékařky, která je ve stejné budově jako lékárna, od té doby uskladněno u dr. v ledničce.

andreasoukupova
31. srp 2017

@danajana
Dobrý den, měla bych zájem, prosím, napište mi na mail andrea.soukupova@centrum.cz

milli23
4. zář 2017

@lucyanek Dobrý den, mohu se zeptat, zda stále neočkujete a jestli na vás přišla hygiena? Děkuji ;) Mám v plánu také vůbec neočkovat, ale trochu se bojím, aby mě ve finále netahali po soudech :( za to, že se zajímám a nechci nechat svoje dítě naprat chemií... 😠

danajana
5. zář 2017

@milli23 dobrý den, my očkovat budeme, hygiena na nás nepřišla, na to jsem ani nepomyslela 🙂.

milli23
6. zář 2017

@danajana a v kolika letech očkujete?

bulterierka219
6. zář 2017

Prosim o radu. Mame za sebou 3x hexu a ted v roce máme jít na další. Chtěla h sem dát Pediacel, ale je pro mě nová informace,že nebude k dostani. Je možné si na nej počkat, nebo musi být hexa +1 očkována drive. Předem děkuji za rady

belleelle
6. zář 2017

@bulterierka219 proc davat pediacel?
Dejte hexacimu. Odstup muze byt i delsi.