Hexavakcína - platily jste ji u lékaře?

abinka
2. bře 2008

Čaute maminky,

Zajímalo by mě jestli se od nového roku platí hexivakcína a nebo to je výmysl naší paní Dr.

Moc děkuji za odpovědi. 🙂

pebi
3. bře 2008

neplatí se ani vakcína ani zákrok (píchnutí). u nepovinných očkování je to 100kč za píchnutí, ale to už bylo i předtím 😉

kundinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
abinka
autor
3. bře 2008

Dobrý ránko maminy,

Tak doslova řekla:Přijďte až na Pepíčkův svátek do stane ode mě ke svátku injekci a mamina donese 1000kč.To nejde jinak pochopit 😒

Ps:ignorujte to 🙂

denousek
3. bře 2008

ahoj abi promn ale me vecer uz nejak blbnul net a nesel mi....
no segre se mala narodila v srpnu takze to bylo jeste loni ale tech ockovani je vic ze...a naposledy byla 20.2.A Neplatila nic...

binki
3. bře 2008

ne, neplatila jsem ji

honzina
3. bře 2008

Taky jsme za žádné očkování neplatili...! A zrovna minulý týden jsme byli na 3. dávce Hexy.

Jak už psaly holky:
- buď to byl vtip - ale docela trapný
- nebo to prostě zkouší...! 😲 a když někdo peníze dá, jeho problém... (!)
- nebo se opravdu spletla (což by se teda stávat nemělo, co když se splete i v nějaké diagnoze?)

Každopádně bych na očkování přišla bez peněz - no a uvidíš, co bude. Argumentovala bych tím, že nevíš o žádné mámě, která by za toto očkování platila a že žádáš vysvětlení no a taky to potvrzení pro pojišťovnu.
No a alou od tý doktorky pryč!!!

Možná by taky stálo za to zjistit si na pojišťovně, co všechno si na vás účtuje...?

denousek
3. bře 2008

ja bych rekla ze alou od ni pryc je moc ukvapeny zaver.....ja bych pockala az co bude a jestli si o ty penize fakt rekne tak ji rict ze sis to zjistovala a ze se to neplati ta jaktoze to ona vyzaduje a nanejvys bych ji to klidne zaplatila ale s tim potvrzenim pro pojistovnu oni uz si to s ni vyridi 😠

janickabez
3. bře 2008

ahojky Abi byli jsme s malou 25.2.2008 a neplatili jsme nic, Hexa je od 1.1.2007 pro všechny povinná a zdarma a neplatí se ani za návstěvu u lékaře.... pro miminko je planě hrazeno (tudíž pro tebe zdarma) 9. poraden, ve kterém je provedeno, převážení, prohlídnutí miminka, očkování a podobné prevence......

Pokud samo pujdeš s mimi s nachlazením platíš jako každý jiný 😉

elucinka
3. bře 2008

ahoj, byla jsem dnes a taky jsme nic neplatili.

jana.1
3. bře 2008

to je hrazený očkování. Jinak jsme byli 3x a žádnou dávku jsme samozřejmě neplatili. 😉

abinka
autor
3. bře 2008

Tak maminy,
Byla jsem dnes ve městě tak jsem si skočila rovnou na Metalku zjistit jak to je.Opravdu nemá nárok po mě něco chtít.Volala jsem známé,která byla se mnou v porodnici a chodí ke stejné Dr.Byly jsme tam ve stejný den a jí taky řekla o hexe,ale o penězích nebyla žádná řeč.

Tak mě ta mudra pěkně zklamala.Všem vám moc děkuji za odpovědi.

eps
4. bře 2008

abinka, pokud ti to řekla, jak píšeš (že dostane malý k svátku injekci za 1000kč), tak z toho nevyplývá, že bys ji měla hradit, ale že Josífek dostane"dáreček" v ceně 1000! Ale radši jí zavolej. Ale pokud bys nevěděla, že ostatní hexu neplatí, tak z toho není jasný, že ji platíš/neplatíš.

eps
4. bře 2008

Takže opravdu myslím, že to jen "blbě"řekla, protože je to dvojsmyslný....

gabca1
4. bře 2008

eps - 😀 to bude ono.

abinka
autor
4. bře 2008

Holky jak už jsem jednou psala.řekla přijďte na váš svátek a Pepíček dostane k svátku injekci a maminka donese 1000kč.Když jsem odvětila"to jste mě potěšila" Tak se jen pousmála.Nevidím tam nic co bych blbě pochopila. 😒

gabca1
4. bře 2008

hmmm, zkusila bych jinou Dr. Já už jí taky jednou měnila.

abinka
autor
5. bře 2008

No ještě počkám jak zareaguje na to co jí řeknu a podle toho uvidím,ale stejně počítám,že půjdem jinam.No ale štve mě to protože to je jediná v místě.Budem muset dojíždět. 😒

cazadora
5. bře 2008

Tak my jsme byli na hexe ve čtvrtek a nic jsme neplatili platilo se to snad před dvěma třema rokama kdy to byl nadstandart.

abi já taky dojíždim protože bydlim na vsi kde je doktorka jen jednou týdně a honit jí po jinejch vesnicích se mi teda nechtělo a ještě nemá dobrou pověst

jabber
5. bře 2008

abinka - a nedělala si jen srandu? I když teda blbou...

eps
7. bře 2008

Prostě si penízky neber, max. by ti hexu nepíchla (teda malýmu) a ty rovnou změníš doktorku a nahlásíš ji někam na lékařskou komoru či kam, že vybírá neoprávněně... (nebo si to nechej píchnout, zaplať a vyžádej si potvrzení a pak se obrať na LK, pojišťovnu...). To je vážně divný, nikde nikdo neplatí a jediná si vzpomene, že chce 1000! 😠

My taky dojíždíme, asi 10 km, ve vesnici je sice dětská denně, ale manžovi nepoznala v jeho 13 cukrovku a málem zemřel...takže jsme věděli, že k ní teda nee 😖

susik77
7. bře 2008

abinka: al. neni ta dr.trochu mimo? mozna nema prehled o tech zmenach 😕

scai
7. bře 2008

je to fakt divné,ono i kdyby se platila,tak mám pocit,že nestála 1000, ale že byla dražší. Teda před rokem,když si ji maminy musely kupovat. Takže je i hodně divné,že řekne takovou zaokrouhlenou částku a hlavně fakt se neplatí! Kdybys náhodu platila,být tebou si vezmu účet, nechej si tam přesně napsat za cos platila a běž s tím na pojišťovnu si stěžovat! 😒 Oni by už pak u doktorky provedli kontrolu 😀

petula_t
8. bře 2008

Infanrix hexa patří mezi povinné očkování hrazené státem,tudíš se neplatí ani za vakcínu,ani za její aplikaci!!!!! cena jedné vakcíny se pohybuje okolo 1600kč,takže nechápu,jak přišla na částku 1000kč?????prřinejmenším je to poněkuď divný ne ☹

zdenka26
8. bře 2008

abinko:pak napiš jak jsi dopadla u doktorky,bylabych zvědavá na její reakci 😉

dlinduska
8. bře 2008

to je nesmysl ta tohle ockovani se neplati ani nahodou🙂 je je na stopro

pucik
8. bře 2008

ahojky, tak my jsme byli už 3x a neplatili jsme nic, ani polatek 30 Kč, ten se také neplatí, když jde o očkování. Já bych to tedy nezaplatila a pokud by ti to nechtěla dát, tak bych jí řekla, že jí nechám zkontrolovat českou lékařskou komorou, protože to by bylo tedy vrchol. Možná si to jen špatně pochopila, jako že dostane k svátku injekci která stojí těch 1000 Kč, ale rozhodně se neplatí. tAk držím palečk,y ať to máte jaká má být a hlavně žádné komplikace po aplikaci 🙂 😉

malovani
8. bře 2008

to jsem teda ještě newslyšela 🙄 ... neplatila jsem nic...

frog
8. bře 2008

Ahojky,rozhodně bych jí nic nedávala..tohle je plně hrazeno pojišťovnoua neplatí se ani ta aplikace.Došla bych si na pojišťovnu a optala se,ale je to tutovka.. a pokud stejně ty peníze bude vyžadovat,tak bych ale chtěla nějaký doklad o platbě a pak to nějak řešila přes poj..

abinka
autor
9. bře 2008

Ahojky maminy,

Na pojišťovně jsem byla potvrdila mi že je to zadarmo,že to je hrazeno státem.Tak uvidíme.Určitě napíšu jak jsme dopadly.Snad to nějak zvládnu ukočírovat.

Díky moc holky za rady a za informace. 🙂

frog
12. bře 2008

Albi tak pak dej vedět ju..papa