Hexavakcína - platily jste ji u lékaře?

abinka
2. bře 2008

Čaute maminky,

Zajímalo by mě jestli se od nového roku platí hexivakcína a nebo to je výmysl naší paní Dr.

Moc děkuji za odpovědi. 🙂

pickanicka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
abinka
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zdenka26
2. bře 2008

Tak já jsem neplatila nic,byla jsem tam asi před čtrnácti dny 😉

abinka
autor
2. bře 2008

Hmmm tak nevím jak to mám chápat??Mě doktorka řekla že si mám donést 1000kč. 😒

zdenka26
2. bře 2008

Cože 😕 😕 😕 😕 Uvidíš co Ti napíšou ostatní holky ale divila bych se kdyby za to platili 😖

andilek
2. bře 2008

já taky neplatila ....

pitruskaskarolinkou
2. bře 2008

neplatili jsme 😅 😕

abinka
autor
2. bře 2008

No tak to je dobrý a co jí mám jako říct. 😕

zdenka26
2. bře 2008

Být tebou změním doktorku 😉

abinka
autor
2. bře 2008

hmmm to jste mě holky potěšily ☹ No tak to teda nevím co teď.Jediná Dr tady u nás a dojíždět se mi nechce ☹ ale asi budu muset.

eps
2. bře 2008

Poptej se ještě jednou, možná záleží, jakou máš pojišťovnu a jestli s ní má ona smlouvu, jinak se hexa neplatí!

johanda
2. bře 2008

Hexu hradí pojištovna od roku 2007, mám dojem. A platila bys za ni v lékárně, ne u dr. - ta by ti jenom napsala recept. Jde o povinné očkování, tak nechápu co doktorka vymýšlí 😝

pitruskaskarolinkou
2. bře 2008

asi bych se jí na to na rovinu zeptala, jak je možné, že ostatní maminky za toto očkování neplatí...? bych chtěla vědět, co ti přesně poví 😒

abinka
autor
2. bře 2008

No jsem u Metalky a smlouvo s ní má.

bramburka
2. bře 2008

a kolik po tobě chtěla?

abinka
autor
2. bře 2008

No řekla mi ať příjdeme do poradny na náš svátek,že dostane malý k svátku injekci za 1000kč 😒

f.nina
2. bře 2008

Tak hexa se neplatí(u žádné pojišťovny) jelikož je povinná!!!!!!!!Tak být tebou a jak tam půjdeš tak ji hezky ztručně vysvětli že nejsi z marsu a že moc dobře víš že se nic neplatí.Na nás to mudr: taky zkoušelaalre já si zašla na pojištovnu a pěkně jsi to zjistila a když jsem přišla na poradnu a ona po mě žádala penízky tak jsem jí řekla že jsem si zjistila info tak se nám ztrašně omlouvala že se zpletla 🤐

zdenka26
2. bře 2008

Já bych už takové doktorce nemohla důvěřovat 😒

abinka
autor
2. bře 2008

No to je pěkný,to je hnus.Fakt se mi z takového jednání obrací žaludek 😝

bramburka
2. bře 2008

a nebo na ní zkusit, ok, tak potřebuji učtenku abych si to nechala proplatit na pojistovne, to by e asi lekla, baba. To bch si nechala i zjistit co všechno si na vás účtuje!

pitruskaskarolinkou
2. bře 2008

od 1.1.2007 je Hexavakcína povinné očkování zařazené do nového Očkovacího kalendáře, stejně jako TBC, obrna a všechny další tyto nemoci. Tudíž není hrazeno rodiči!!!

očkovací kalendář daný zákonem :

Odkaz: http://www.peceodite.cz/u-lekare.html

denousek
2. bře 2008

abinko luda mi okupil pc tak jsem si to ani nestihla precist skoda no ☹
ale tak ted cucim no...tak to ja se ji taky zeptam az tam pojedem ale segra u ni taky nic neplatila.....a doted jsem s ni byla spokojena!tak to mi teda musis rict jak to dopadlo ale kdyby to po me chtela tak ji reknu ze se to neplati a nanejvis jak psala bramburka si reknu o tu uctenku 😝

johanda
2. bře 2008

Abi, ona ty hexavakcíny má u sebe v ordinaci? Pokud jo - odkud? (lékaři nesmí mít až na výjimky v ordinaci léčiva). Pokud ne, chce tedy zaplatit za píchnutí injekce? Má v ordinaci ceník s výkony nehrazenými pojišťovnami a je mezi nimi povinnost uhradit aplikaci povinného očkování? Poptej se jí na to a též jí řekni, že tuto věc jsi nucena konzultovat s pojišťovnou. Uvidíš, jak rychle a s radostí ten litřík oželí. A zmeň ji, myslím, že je neseriózní jako člověk a tím pádem nedůvěryhodná jako lékařka 😠

abinka
autor
2. bře 2008

pitruskaskaroliknou děkuji za odkaz 🙂
johanda-dobrý 😵 tebe na ni pustit tak mi ještě zaplatí za to že jsme tam byly. 😀 Léky v ordinaci má.Nevím jestli injekce ale když nám něco naordinuje tak nám to rovnou dá.

abinka
autor
2. bře 2008

Denoušku a segra tam na to očkování byla kdy????

jandalinka
3. bře 2008

Hexa byla hrazena zhruba před cca.2roky,poněvaž nebyla ještě v povinném očkování,ale určitě na 100%se teď už neplatí a je povinná,takže bych u mudr.určitě nic neplatila.Nespletla se?!Nemyslela třeba jiné očkování.Jako je třeba prevenar,který se teď platí a mudr.říkala,že třeba za 2roky se schválí do povinného očkování a nebude se též platit.No,abinka:buď to mudr.na tebe zkouší anebo se spletla,hm 😕

majka07
3. bře 2008

abinka řekla ti to přesně takhle jak jsi napsala vyše

abinka • 1d • Včera ve 21:59

No řekla mi ať příjdeme do poradny na náš svátek,že dostane malý k svátku injekci za 1000kč

nemyslela to jako, že zrovna bude mít svátek tak jako že má dárek, který stojí tisícovku, ale řečeno obrazně....nebo řekla přímo, doneste si na to peníze? Mohlo to být z Tvého hlediska jen jinak pochopený

kometka5
3. bře 2008

Byli jsme minulý týden na 2.dávce a neplatili jsme ani za jednu. Je to v povinném očkování a to se žádné neplatí.
🙂

mikca
3. bře 2008

ahoj taky bch to pochopila že injekce je v hodnotě 1000kč a né že by jsi mu jí měla k svátku zalaptit ty, ale stát.. 🙂

kristi
3. bře 2008

ne,neplatila